Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Попередження Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу
[ Викачати з сервера (28.0 Kb) ] 20.11.2010, 19:12

Попередження Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу

 

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу стурбована діями правоохоронних органів по відношенню до активістів своїх громадських організацій з Хмельниччини.

Заарештовано кілька представників профспілки захисту підприємництва, надходить інформація про те, що готується арешт ще десяти керівників профспілки. Не виключено, що буде "знайдено" зброю і наркотики.

Нас дивує така оперативність по відношенню до людей, які в робочий час хотіли пройти у державну установу. Замість того, щоб розібратися та дати правову оцінку бездіяльності державних службовців, які були відсутні в робочий час на своїх робочих місцях, було зігноровано позицію десятків тисяч людей, які в рамках Конституції в формі мирних мітингів хотіли донести свої проблеми до чиновників. Натомість, зі сторони голови облдержадміністрації Ядухи В.С. постійно в зневажливій формі та з відвертим глузуванням через ЗМІ та на нарадах звучать грубі висловлювання по відношенню до підприємців, перекручуються факти, чим провокується обурення з боку бізнесу.

Ми вважаємо, що такі дії є політичним замовленням, намаганням на прикладі Хмельницьких підприємців залякати всю країну. Чомусь по відношенню до високопосадовців та "посівальників" ми не бачимо такої оперативності. Чомусь хабарники та ті, хто краде мільйонні суми постійно виходять сухими з води. Чомусь правоохоронці, які були викриті громадськими організаціями за протиправні дії ідуть на підвищення. А люди, яких позбавляють права на працю, з яких знущаються високопосадовці, депутати та уряд, перекладаючи на них весь тягар за заведену в глибоку економічну кризу тими ж високопосадовцями країну, робляться злочинцями.

Звертаємося до всіх підприємців України: проявіть солідарність! Сьогодні знущаються і чинять репресії проти Хмельницьких підприємців, завтра візьмуться за вас.

Пропонуємо
1.При проведенні мітингів вимагати по всій Україні припинити репресії проти підприємців з Хмельницького.
2.Вимагати від президента відставки голови Хмельницької ОДА Ядухи В.С.
3.Вимагати від прокуратури відкрити кримінальну справу проти голови Хмельницької облдержадміністрації Ядухи В.С. зв’язку з невиконанням ним службових обов’язків, а також проти працівників правоохоронних органів та інших посадових осіб за перешкоджання вільного доступу в робочий час в приміщення державної установи, внаслідок чого ними був спровокований конфлікт. Направити відповідні листи до президента та у генеральну прокуратуру.

4.Повісити на своїх робочих місцях вивіску «Руки геть від Хмельницького»! Проводити інформаційну роз’яснювальну кампанію на місцях.

5.Бути готовими адекватно відповісти на дії правоохоронців в рамках чинного законодавства.

Асамблеєю громадських організацій малого та середнього бізнесу в травні місяці вирішено започаткувати облік злочинних дій посадовців, по відношенню до малого та середнього бізнесу. Ми обов’язково відслідкуємо поіменно всіх учасників переслідувань підприємців. Прийде час і кожен відповість за злочини проти народу України. Строку давності не буде. Народе України! Нам оголошена війна! Вставайте поки не пізно!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 698 | Завантажень: 80 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 магда-ра  
0
Нам оголошена війна! Вставайте поки не пізно!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]