Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Попередня схема нашої діяльності з метою Побудови правової країни вільних українців
[ Викачати з сервера (56.0 Kb) ] 25.06.2022, 11:40

Проект

 

 

Попередня схема нашої діяльності з метою Побудови правової країни вільних українців:

 

 1. Щочетверга о 20-00 проводити конференції
 2. Прийняти ДЕКАЛОГ ПРИНЦИПІВ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_dekalog_principiv_nashoji_dijalnosti/1-1-0-2873  Це принципи підбору осіб, які мають спільні бачення основних (описаних в Декалозі) ідей розвитку подій, спільні прагнення і готовність до рішучих дій по їх реалізації. Це для того, щоб збиралися люди із спільною метою та спроможні до дій по її досягнення.(вже прийнято)
 3. Прийняти основну ідею – Побудувати  Правову державу вільних українців. (Може бути сформульоване дане як: «Побудувати саму найкращу країну в світі», «Побудувати країну мрій», «Побудувати країну вільних людей»,  чи щось подібне.)  Ми ПОБУДУЄМО ПРИНЦИПОВО НОВУ КРАЇНУ (http://www.seredniy-klas.org/load/pobuduemo_principovo_novu_derzhavu/1-1-0-2927 ) .(вже прийнято)
 4. Для нашої організованої роботи прийняти ЕТИЧНИЙ КОДЕКС УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЙ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ УКРАЇНИ  (http://www.seredniy-klas.org/load/etichnij_kodeks_chlena_kongresu_gromadskikh_ob_ednan_ukrajini/1-1-0-2928) .(вже прийнято)
 5. Щочетверга заслуховувати бажаючих представити презентацію свого бачення моделі держави та шляхів її побудови, проекту дій нашої групи в реалізації мети – побудови запропонованої держави. Заздалегідь, за 5-7 днів до презентації, подати тези цієї презентації для надсилання їх всім учасникам з метою ознайомлення і активної участі в обговоренні.
 6. На кожній конференції визначати тему та доповідача наступної конференції. Доповідача не заслуховувати із його презентацією, якщо він заздалегідь не надіслав тез доповіді для загального ознайомлення.
 7. Проводити періодично всеобучі із окремими групами учасників з питань умілого використання комп’ютера для участі в конференціях, отриманні та розповсюдженні інформації.
 8. Всі тези а також  відео чи аудіо записи конференцій розміщати на сайті.
 9. Уточнити  Дорожну карту (план) побудови омріяної країни (Цей план може постійно удосконалюватися відповідно покликів часу).
 10. Пройняти ДЕКАЛОГ ВІЛЬНОГО ПРОСТОРУ ( http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_dekalog_vilgog_prostoru/1-1-0-2968 )
 11. Згуртувати громадські організацій України, відновити «Просвіту», створити ютуб-канал та розпочати тотальну агітацію і виховання членів суспільства з метою Побудови Правової держави вільних українців.
 12. Використати систему виборів для  досягнення мети і здійснення народовладдя. Для цього об’єднати Український рушійний клас навколо новоствореної Політичної партії Українського рушійного класу, або використати одну із існуючих партій.
 13. Обговоривши презентації проектів моделі держави та її Конституції, створити узагальнену модель.
 14. Запустити роботу ютубканалу
 15. Організувати всеобуч та випуск літератури.
 16. Впровадити модель через діючі та створені інструменти – це наступний окремий план.

 

 

https://docs.google.com/document/d/1VCb36NyofLWhxwAiRzpu8YhXdDA12eEh/edit?usp=sharing&ouid=111362180582545902645&rtpof=true&sd=true

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 18 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]