Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Полеміка серед лідерів підприємницького руху - листопад 2019
30.11.2019, 14:45

Пов’язане зображення

Підтримую пропозиції і виступ Сергія Доротича.  https://www.facebook.com/sergii.dorotych/videos/3207553289319660/?t=339

А також не підтримую  полеміки  на рівні взаємних образ та необґрунтованих звинувачень. Козьма Прутков сказав: «Даже и на Солнце можно увидеть пятна, если достаточно прикрыть глаза»! Проте із іншої сторони, нам слід бути пильними один до одного та швидко приймати виважені спільні рішення, навіть такі рішення, які не подобаються окремим особам. Я вже раніше звертав увагу на те, що в результаті розколу в 2010 році серед лідерів підприємницького руху – не було відмінено теперішнього варіанту податкового кодексу, а частина лідерів пішла на співпрацю підписавши меморандум із владою по підправці тексту кодексу. В результаті прийнятий був кодекс, яким і зараз користуємося і який законодавчо закріпив розвиток олігархічної системи. Він не сприяє розвитку виробництва, розвитку економіки країни, він спрямований на знищення народу і захват ринків, території (землі) іншими. Цей кодекс повинен бути відмінений і прийнятий докорінно інший. Див. http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_ne_povtoriti_pomilki_minulogo/1-1-0-2731

Підтримую Сергія Доротича в тому, що слід швидко і всюди де можна об’єднуватися із різними представниками Українського середнього класу, щоб вирішувати біди кожної соціальної групи на противагу їх (олігархів) принципу: «Разделяй и властвуй!»

Об’єднані акції принесуть більший результат і по скасуванні касових апаратів і по недопущенні продажу землі. Спільно із профспілками повинні ми підтримувати різні галузі, що допомагають розвиватися народу – освіт, медицину, шахтарів, атомну енергетику, селян та ін. Будемо кожен окремо, то буде крах! Особисто вважаю, що той, хто роз’єднує, той імовірно засланий в наше середовище для розколу суспільства, послаблення громадянського руху, а цим зміцнення паразитизму над малим бізнесом, фермерами, шахтарями, вчителями та ін.

Щоб якось виправити становище, що склалося в нашому середовищі пропоную після мітингу 03.12.2019р. провести коротке засідання нашої підприємницької Ради. Пропоную головою цієї Ради обрати Лідію Кривенко. Зразу ж розділитися із обов’язками. Переговорну групу залишити в попередньому складі. Нехай тут свої функції продовжує виконувати С. Доротич, Е.Курганський, В.Коробка та інші. Голова Ради буде слідкувати і, при потребі, в переговорну групу буде включати додаткових осіб із різних областей та різних фахівців. Я готовий «тягнути» питання –  розробки проектів документів по структуризації і зміцнення всеукраїнської організації та спільних дій із іншими, накопичувати матеріали (наші документи) на сайті та публікувати їх в мережах (це автоматично на своїх сторінках повинен робити також кожен),займатися інформаційно-ідеологічним напрямком нашої діяльності.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]