Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ПОБУДУЄМО ПРИНЦИПОВО НОВУ КРАЇНУ
[ Викачати з сервера (43.5 Kb) ] 19.05.2022, 11:29

 

Про наступну нашу спільну діяльність

Ми прагнемо  побудувати ПРИНЦИПОВО НОВУ КРАЇНУ! Це наша МЕТА (ЦІЛЬ).

У військових ціллю називають – те, що прагнуть змінити, подолати, вразити, знищити.  Обов’язково її (ціль) потрібно по-перше, - бачити, або могти визначити місце доступними засобами,  і по-друге, - повинні бути в наявності інструменти для враження, засоби враження ворожої цілі, навчені люди, на кінець, - отримати  інформацію про результати враження.

За цією аналогією давайте будемо діяти.

Наша діяльність через вливання в суспільство ідеї нової України, повинна сприяти прискоренню Перемоги у теперішній війні.

 Ми зарадимо суспільство ідеєю країни за яку варто боротися до повної і швидкої Перемоги!

Ми вже цим розпочали займатися. Сьогоднішня резолюція  про церкву ворожого патріархату – це одна із складових побудови омріяної країни.

Нам потрібно:

 1. Не допустити, щоб після завершення війни, керівництво країною перейшло в руки ставлеників кланів та  непрофесійних управлінців, які не здатні забезпечити розвиток України та зростання добробуту її громадян.
 2. Домогтися, щоб керівництво країною здійснювали компетентні, високопрофесійні керівники, які б захищали інтереси українського народу. Забезпечили вихід України в число самих розвинених країн в світі за соціально-економічними показниками, розвитку науки, культури, забезпечили розвиток громадянського суспільства у відповідності до викликів часу.

Україна стане Правовою країною щасливих і вільних українців. Сінгапур і Швейцарія повинні відпочивати. Створити найсучасніші ‒ економіку, освіту, медицину, науку, Армію десятого покоління (майбутнього).

 1. Для цього потрібно вже діяти, не чекаючи переможного закінчення війни. Такий рух, ‒ за правову державу вільних українців, через мотивацію та професіоналізм  українців, сприятиме прискоренню перемоги у війні, консолідації народу.
 2. Пропонується, скласти ПЛАН ДІЙ, включити розробку удосконаленої моделі найсучаснішої країни в світі. Така Модель  передбачає, опис механізмів й інструментів з розбудови країни; систему підбору кадрів; набір проектів першочергових Законів; організації виховання молоді і системи якісного росту особистостей; забезпечення зміцнення ЗСУ; захисту як території, так і наших суспільних цінностей.

Основа діяльності - Україна для українців. Разом із цим - налагоджувати прогресивне міжнародне співробітництво та взаємодію. Розвивати співпрацю із іншими дружніми країнами та їхніми народами через лідерів громадських організацій на основі пропозиції нашого прогресивного бачення та наших розробок.

 1. Створити і розгорнути інформаційну мережу, в першу чергу серед громадських активістів, науковців, зацікавлених осіб, відновити систему просвітницької діяльності в Україні.
 2. Курс на рішучу перемогу України у війні і її дальшого успіху, можливий на основі народної мобілізації, всього національного ресурсу та через ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ, – «Все для Перемоги, все для народу України, Україна для українців!».
 3. Формувати громадський альтернативний керівний склад країни, на основі НАРОДНОЇ ДОВІРИ, який повинен розпочати громадсько-управлінську роботу та допомогу офіційному керівному складу країною. Тільки народ України, титульна нація, в співробітництві з іншими націями України, ‒ повинні формувати завдання для представників публічних інститутів управління, забезпечити повний КОНТРОЛЬ влади народу.

 

Для успішної діяльності,  у наш колектив доцільно підібрати кваліфікованих  осіб, які будуть сповідують спільно вироблені нами основні принципи, назвемо їх  – «Декалог принципів». Я пропоную наступного четверга їх розглянути і прийняти. Проект Декалогу принципів я направляю кожному на пошту.

 

Потім пропоную розглянути регламент конференцій,  етичні норми роботи учасників конференцій. Це для того, щоб конференції мали успіх та проходили організовано.

 

Спочатку проекти рішень, а потім кожне прийняте рішення будемо розміщувати на сайті, щоб учасники могли ознайомлюватися і використовувати.

 

Після цього ми уточнимо нашу ціль – розробимо модель бажаної країни і її суспільства.

 

Складемо план нашої діяльності по досягненні мети.

 

Організаційні моменти, а також для підготовки плану роботи:

 1. Конференції розпочинати щочетверга о 20-00.
 2. Мати чітку тему, доповідачів, проект рішень та чіткий регламент.
 3. Розробити механізм прийняття рішень, прийняти принципи діяльності групи та етичні правила учасників.
 4. Налагодити співпрацю з ГО, рухами, інститутами публічного управління.
 5. Сформувати систему співпраці з журналістським середовищем країни.

 

Розміщено

http://www.seredniy-klas.org/load/pobuduemo_principovo_novu_derzhavu/1-1-0-2927

https://docs.google.com/document/d/1DgMuXMJ9NwHGe2-gcEItYxHZtkJh8Hd9/edit?usp=sharing&ouid=111362180582545902645&rtpof=true&sd=true

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 61 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]