Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Питання іде про створення всенародної опозиції. V L.
10.08.2011, 00:07
Ось вже майже два роки влада, нав'язана олігархами, безпардонно знущається над нами, повнісю ігноруючи наші вимоги, які ми направляєм Президенту, у Парламент, Уряд. Верхушка у прокуратурі, міліції , податкові та судах під диктовку Президента та його оточення творить свої чорні справи зазначені у Звернені, проводить ціленаправлену антиконституційну політику суттєвого законодавчого і реального поглиблення олігархії в нашому суспільстві.
Олігархія- це суспільне явище, система "цінностей”, яка забезпечує практично необмежене накопичення капіталу окремих кланів або збагачення окремих осіб внезаконний спосіб через корупцію у владі або через використання у суді судійської корупції та прийнятих ВР корупційних законів, шляхом нещадної експлуатації трудових колективів, приниження їх честі і гідності через тіньові розрахунки та прямого обкрадання громадян України через несплату податків. 
Тому сьогодні питання іде про створення всенародної опозиції для перезагрузки країни від кланово- олігархічного устрою до соціально-демократичного правового устрою країни, визначеного Конституцією України. Ця ціль була основою Помаранчевої революції. Вона залишається ще більш актуальною сьогодні- зломати мирним шляхом цю олігархічну владу через заміну корупційних Законів, впровадження справедливих податків, через кадрову ротацію, через суттєву інформатизацію суспільства, через формування дійсно демократичних інститутів виборів влади та контролю за її діяльнісю, віри народу у його перемогу на демократичних виборах.
Саме така політична платформа блоку Ю.Тимошенко, яка визначена як основа реформування країни для громадян цієї країни, визиває люту ненависть олігархічної влади до Ю.Тимошенко та її прибічників, результатом чого і є абсолютно, з правової точки зору, неоправдане , злочинне її судове, за її політичні погляди, переслідування і як наслідок- арешт. Упевнений, що подібне може чекати кожного із нас.
Тому повністю, не тільки на словах , а своїми діями ( я кожен день на Хрещатику) підтримую тезу, що кожен із нас повинен забезпечити щоб Майданом стала вся країна, все зробити, щоб найменше містечко чи селище пробудилось від летаргічного сну корупції, злочинності, всеохоплюючої бюрократії та людського егоїзму, стало в один ряд на боротьбу з олігархатом.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 703 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]