Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Пішла з життя із-за боргу перед банком
24.09.2010, 21:04
vassylek
http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=1528&pid=14901&st=0&#entry14901
Регистрация: 18.10.2009
Из: Харьков
Пользователь №: 7,347


Вих. №__ від _________2010 року Генеральну прокуратуру України
Генеральному прокурору України

Медведько Олександру Івановичу


Ради ХОГО «Захист Харків»
Свідоцтво ХОУЮ №1529 від 14.09.2009 року
ЕГРПОУ 366255539
юр.адреса: пр.. Леніна 31В, кВ.44
тел. -------

Заява.

12 вересня 2010 року в обласну громадську організацію «Захист Харків», звернулась громадянка ______, яка проживає за адресою: м. Харків,_______________, в порядку ст.7 Закону України «Про звернення громадян»
В своїй заяві гр. _________ просить про допомогу в вирішенні наступної проблеми. 12 серпня 2010 року гр. ________. при відвідуванні своєї сестри, була оповіщена про страшну трагедію, смерть своєї доньки – ___________-, 1976 року народження , яка покінчила життя самогубством, на балконі квартири, розташованої за адресою: м. Харків, ____. Туди її визвав племінник _____, який узнав про страшну трагедію від співмешканця її доньки _____. Як слідує із заяви, причиною смерті могло стати доведення до самогубства колекторськими агентствами, які з допомогою психологічного пресингу, починаючи с 2007 року доводили її доньку до страшного вирішення своїх грошових проблем.
Як докази цього страшного пресингу, є листи з погрозами та постійні дзвінки на домашній та мобільний телефони, а також посилання SMS – повідомлень, частина з яких збереглася на її особистому мобільному телефоні.
Працівники міліції, які прибули на місце смерті, не проводили ніяких дій, які могли б встановити законну істину, причин смерті гр. _______, яка працювала в дитячому закладі і не могла вести аморальний спосіб життя та не мала ніяких психічних розладів. Працівники міліції тільки намагалися вмовити не писати заяву про відкриття кримінальної справи, так як на їх погляд ця справа є дуже тяжкою для доказування. Не встановивши причину смерті, судмедексперт, тим самим поставив під сумнів, що ж насправді сталося і що послужило причиною самогубства. Працівники міліції навіть не намагалися нічого зробити для визначання причини смерті, навіть не опитавши найближчих родичів.
Також відомо, що навіть після смерті ________., на її мобільний телефон продовжують надсилатися повідомлення з визначенням її, як фінансового злочинця, шахрая та іншими звинуваченнями. Дані колекторські агентства, а в зверненні згадуються «Вердикт» та «CCG», не мають ніяких законних підстав для своєї діяльності так, як навіть в Державному класифікаторі продукції та послуг немає колекторської діяльності і діяльності пов’язаної з застосуванням «психологічних тортур для повернення фінансових боргів».
Чому і на яких підставах дані колекторські агентства обслуговують банки, повинні розбиратись компетентні органи, а провину доказати в нашій країні може тільки суд.
Відповідно до ст.60 Закону України «Про банки і банківську діяльність»: - Інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку і розголошення якої може завдати матеріальної чи моральної шкоди клієнту, є банківською таємницею.
Відповідно до ст. 62. Закону України «Про банки та банківську діяльність» про Порядок розкриття банківської таємниці - інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками:
1) на письмовий запит або з письмового дозволу власника такої
інформації;
2) на письмову вимогу суду або за рішенням суду;
3) органам прокуратури України, Служби безпеки України,
Міністерства внутрішніх справ України, Антимонопольного комітету
України - на їх письмову вимогу стосовно операцій за рахунками
конкретної юридичної особи або фізичної особи - суб'єкта
підприємницької діяльності за конкретний проміжок часу
4) органам Державної податкової служби України на їх письмову
вимогу з питань оподаткування або валютного контролю стосовно
операцій за рахунками конкретної юридичної особи або фізичної
особи - суб'єкта підприємницької діяльності за конкретний проміжок
часу;
5) центральному органу виконавчої влади із спеціальним
статусом з питань фінансового моніторингу на його запит щодо
фінансових операцій, пов'язаних з фінансовими операціями, що стали
об'єктом фінансового моніторингу (аналізу) згідно із
законодавством щодо запобігання та протидії легалізації
(відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню
тероризму, а також учасників зазначених операцій;
6) органам державної виконавчої служби на їх письмову вимогу
з питань виконання рішень судів стосовно стану рахунків конкретної
юридичної особи або фізичної особи - суб'єкта підприємницької
діяльності.
В цьому списку відсутній пункт, будь-яких домовленостей банків з якимось колекторськими агентствами, які більше нагадують незаконні формування, так як їх діяльність не відповідає Конституції та Законам України.

Відповідно до ст.231 та 232 кримінального Кодексу України, а саме,
Стаття 231. Незаконне збирання з метою використання або використання відомостей, що становлять комерційну або банківську таємницю
Умисні дії, спрямовані на отримання відомостей, що становлять комерційну або банківську таємницю, з метою розголошення чи іншого використання цих відомостей, а також незаконне використання таких відомостей, якщо це спричинило істотну шкоду суб'єкту господарської діяльності, -
караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Стаття 232. Розголошення комерційної або банківської таємниці
Умисне розголошення комерційної або банківської таємниці без згоди її власника особою, якій ця таємниця відома у зв'язку з професійною або службовою діяльністю, якщо воно вчинене з корисливих чи інших особистих мотивів і завдало істотної шкоди суб'єкту господарської діяльності, -
карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Користуючись юридичною необізнаністю громадян України, дані колекторські агентства продовжують вести свою нелегальну діяльність в Україні, а банки невідомо, якими шляхами розголошують комерційну таємницю і доводять людей до останньої межі, користуючись безкарністю зі сторони всіх правоохоронних органів.
Адже ніхто ще не відміняв ст.120 Кримінального кодексу України –
Доведення до самогубства
1. Доведення особи до самогубства або до замаху на самогубство, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, примусу до протиправних дій або систематичного приниження її людської гідності, -
карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.
2. Те саме діяння, вчинене щодо особи, яка перебувала в матеріальній або іншій залежності від винуватого, або щодо двох або більше осіб, -
карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
3. Діяння, передбачене частинами першою або другою цієї статті, якщо воно було вчинене щодо неповнолітнього, -
карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

Також потрібно зазначити, що після смерті матері. зосталась восьмирічна дитина, за долю якої дуже переживають її рідні. В приватній бесіді гр. ________. повідомила, що вони бояться відвертих дій зі сторони цих агентств і переживають за недоторканність свого житла та життя дитини і своє особисто.

Враховуючи вищесказане, харківська обласна організація «Захист Харків» вимагає:

1. Прийняти всі необхідні міри для захисту сім’ї ______ від незаконних дій колекторських агент.
2. Відкрити кримінальну справу за ст. ст.120,189,231,232,355 КК України та провести об’єктивне розслідування смерті гр. ________.
3. Дати правову оцінку діям співробітників міліції, а особливо судмедексперта, які приїжджали на квартиру загиблої.

В зв’язку з тяжкими обставинами цього випадку, просимо прийняти негайні міри для вирішення даної проблеми. Залишаємо за собою право придати обставини даного випадку, а також результати подальшого його вирішення огласці в ЗМІ.
Відповідь просимо надсилати за адресою для листування: ________

З повагою,

секретар Ради ХОГО «Захист Харків» _____________


http://zahystkharkiv.at.ua/publ/kollektory...ijstvo/1-1-0-55

--------------------

И никогда им не увидеть нас, прикованными к веслам на галерах!!!
vassylek@ukr.net
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 638 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]