Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Підтримуємо акцію "Стоп цензурі"
[ Викачати з сервера (29.5 Kb) ] 25.08.2010, 13:47

Члени Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України глибоко обурені  тиском органів влади на  свободу слова в Україні. Непоодинокі факти розправи над журналістами збоку губернаторів та інших чиновників.  Представники органів влади  стараються навязувати свою позицію та запроваджувати цензуру на вільне і справедливе висвітлення інформації. Цим хотять приховати в багатьох випадках  свою  антизаконну, антигромадську сутність та злочинну діяльність.

Незалежна, вільна Україна можлива лише  при умові  реального права кожним відкрито висловлювати свої думки та сувору заборону будь-кому перешкоджати в цьому.

 

Ми будемо постійно підтримувати  тих чесних, активних, правдивих журналістів, які не бояться доносити правду і доносять її  у фактичному стані,  а не в інтерпретації  окремих політичних течій.

 

Члени Асамблеї підтримують акцію на захист свободи слова «Стоп цензурі». Див. http://www.telekritika.ua/news_cenzura/2010-08-25/55247 Обєднуймо програсивні сили, борімся і переможемо! Запрошуємо громадян 26.08.2010р. в 11-00  під Київським Апеляційним судом (вул. Московська, 8, корпус 30)  взяти участь в пікеті.

 

 

Заліщук  Світлана.«Стоп цензурі!» проводить акцію на захист свободи слова

 

Завтра 26. 08 2010р. о 13:00 відбудеться пікет під Київським апеляційним адміністративним судом на підтримку свободи слова в Україні. Журналісти, активісти та митці виступають проти позбавлення частот і анулювання ліцензій на мовлення телеканалів ТВі та «5 каналу»  за позовом компаній групи «Інтер», що належить Валерію Хорошковському, голові Служби безпеки України. Рух «Стоп Цензурі!» закликає усіх небайдужих приєднуватися до акції. Адреса суду: вул. Московська, 8, корпус 30.

 

«26 серпня, 14.00, відбудеться друге засідання Київського апеляційного адміністративного суду у справі про позбавлення частот і анулювання ліцензій на мовлення телеканалів ТВі та «5 каналу»  за позовом компаній групи «Інтер», що належить Валерію Хорошковському, голові Служби безпеки України.

 

Попереднє судове засідання перенесене, у зв»язку з тим, що, по-перше, у суду були відсутні підтвердження про те, що всі учасники судового процесу були належним чином поінформовані про час та місце судового засідання. По-друге, всі учасники, які були присутні на засіданні, не були повідомлені про час та місце його проведення за 7 днів, як того вимагає адміністративний кодекс.

 

Довідка:

Конкурс ефірних телечастот був оголошений 9 жовтня 2009 року (рішення про конкурс було прийняте 30 вересня 2009 року). Загалом на нього було виставлено 92 частоти з передавачами малої потужності (10 Вт) й обсягом мовлення 24 години на добу. Участь у ньому взяли 42 телекомпанії: 25 регіональних і 17 київських, які разом подали 525 заявок. 27 січня Нацрада підбила підсумки. Переможцями конкурсу стали 17 компаній. Найбільше частот отримали телеканали ТВі (33) і 5 канал (26). Група «Інтер» виграла 20 частотних присвоєнь, але згодом відмовилася від них.  8 червня Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позовні вимоги телеканалів групи «Інтер» до Національної ради в повному обсязі та скасував результати січневого конкурсу.»

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 992 | Завантажень: 111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]