Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Підприємця повинні поважати
[ Викачати з сервера (32.5 Kb) ] 24.04.2010, 22:10

Підприємця повинні поважати

            Уявимо собі, що всі підприємці міста вирішили зробити одночасно собі  на цілий день «вихідний». І якщо в цей день не працюватимуть магазини, ринок, сфера послуг, консультації, аптеки, транспорт…, уявіть, що буде. Це говорить про те, що підприємці – головна сила суспільства, яка своєю діяльністю утримує суспільство, надає необхідні послуги. Тому і суспільство повинне  всемірно підтримувати підприємництво.

 

            Чи є проблеми у підприємців? Так, проблеми є і будуть і їх потрібно буде вирішувати самим підприємцям. Це  проблеми юридичного характеру, проблеми із землею, із податками, із місцем діяльності, із міліцією, пожежниками, санстанцією…, та хіба можна все перелічити? І що характерно, що часто незаконно, несправедливо ставляться до підприємця. І це повсюди. Якщо ви зайдете на сайт підприємництва України www.pidprukr.ucoz.ua , то ви побачите приклади свавілля, беззаконня по відношенні до підприємця, а значить і до його рідних, до його сім’ї.

            Забезпечити по відношенню до себе належне ставлення ми можемо лише об’єднавшись в районну організацію, обласну, всеукраїнську.

            Ми знаємо приклади, коли транспортники дружно виступили проти непомірного податку і перемогли. Наші Тальнівчани стояли в Києві на мітингу перед Українським домом і разом із всіма підприємцями України досягли відміни незаконної постанови Кабінету Міністрів №366 про додаткові внески до Пенсійного фонду. Громадські об’єднання підприємців України активно впливають на недопущення проникнення в законодавство тих положень, які принижують підприємця, збільшують податкове навантаження, погіршують умови роботи. І якби не боротьба цих організацій, то навіть страшно уявити, які були б наслідки.

            Наша «Спілка підприємців Тальнівщини» бере саму активну участь  у всеукраїнському русі по захисту прав підприємця. Зараз проводиться акція проти свавілля банків. Розробляється положення про взаємозахист підприємців. Наприклад, поїхав підприємець в м. Хмельницький, чи Одесу за товаром, і там виникли проблеми, то він буде знати телефон громадської організації, яка йому терміново допоможе.   Ця система вже випробувана на Хмельниччині і найближчим часом впровадиться по всій Україні.

            В районі зараз створюється сайт, який матиме сторінку на допомогу підприємцю, також інформацію про адміністрацію, міську, районну раду, їхні передвиборчі обіцянки, довідкову сторінку, а також про наші культурні цінності – архітектурні пам’ятки, музейні, археологічні експонати. Ми тісно співпрацюємо із газетами Тальнівщини, місцевим телебаченням. І є задумка, щоб щотижня телеканал «Альфа» давав репортаж про підприємців, також наші газети.

            Підприємці не лише на себе працюють, а вони роблять місто та район красивішим, послуги жителям зручніші, впливають позитивно на всі сфери життя – культуру, медицину, освіту. Лише підприємці наповнюють бюджет, щоб отримували зарплату вчителі, медпрацівники, службовці. Основну благодійну діяльність здійснюють підприємці. Підприємці входять у профільні комітети  при райдержадміністрації, де ставлять свої вимоги перед владою

            Що ми ще можемо в районі зробити для зручності роботи, для кращого життя? Ми активно повинні включитися  у виборчий процес по виборах голів сільських, міської ради, депутатів. Забезпечити, щоб попали сюди самі кращі представники суспільства. Ми повинні написати їм програму – що ми хочемо. Адже, ми їх обираємо і їм довіряємо, і ми їм платимо. Ми маємо змогу оперативно надати підприємцю необхідну юридичну допомогу, допомогу, коли його неправомірно перевіряють, ставлять завищені вимоги. Ми плануємо організувати службу по допомозі процесу звітності перед податковою, Пенсійним фондом, іншими фондами. Буде прохання для  забезпечення всієї цієї діяльності в районі та для відрахувань по забезпеченню діяльності всеукраїнської служби підприємництва, для публікацій в пресі, для використання телеканалів – кожному підприємцю робити щомісячний добровільний помірний внесок на рахунок Спілки підприємців Тальнівщини». Громадянське суспільство зможемо побудувати лише тоді, коли воно буде самоокупне і незалежне від грошового мішка владних структур.

            Ми будемо дружні, згуртовані, а також впливатимемо на покращення роботи місцевих органів влади. Разом із цим будемо наводити порядок, щоб було жити цікавіше, заможніше, надійніше.

 

Анатолій Ковальов

10 квітня 2010р.         

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 874 | Завантажень: 133 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]