Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Підприємці, - єднаймося! Костянтин Байчук
[ Викачати з сервера (28.0 Kb) ] 25.10.2010, 23:22

П І Д П Р И Є М Ц І, Є Д Н А Й М О С Я!

 

Вам набридло терпіти беззаконня чиновників у місцевих органах влади, хабарників-бюрократів, які принижують вашу гідність та законні права? Ви сумлінно працюєте на себе і вчасно сплачуєте податки, тим самим допомагаючи державі? Ви самотужки ведете свою справу і даєте заробіток іншим? Ви патріот своєї малої Батьківщини, а в людині цінуєте її особистість?

Ви обов’язкова людина і прагнете до самовдосконалення! Але Ви не знаєте як діяти, розуміючи, що один в полі не воїн? Тоді приєднуйтесь до нас - однодумців і ми разом будемо відстоювати свої права, створивши спільний самозахист.

Ми, підприємці різних областей України, воліємо об’єднатися з порядними, небайдужими людьми, які готові відстоювати свої права та захистити свого однодумця.

Наша зброя – єдність, масовість та гласність. Нам немає чого ділити між собою, між сходом та заходом, між конфесіями, класами чи за мовою.

Наші методи - виключно мирно діяти в рамках Конституції та законів України. Політики хочуть влади, а ми – громадські об’єднання, повинні контролювати та ставити на місце будь-якого чиновника. Ми не повинні обслуговувати політичні сили. Політики нехай служать нам. Бо ми є Народ, а народ - є ВЛАДА!

Приєднуйтесь до нашої Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України та Всеукраїнського громадського руху «Вільний простір», які започаткували, шляхом об’єднання, громадські організації з різних куточків України. А саме - прості підприємці, небайдужі громадяни.

«Влада – це Я, чиновник – це МІЙ найманий працівник» таку просвітницьку ініціативу започаткувало наше об’єднання від Луганська до Луцька. Тож приєднуйтесь до нас. Тільки разом ми зможемо бути силою!!

Сьогодні (07.10.10) в багатьох містах України розпочалась акція проти прийняття податкового кодексу у варіанті Кабміну та проти додаткових пенсійних внесків підприємцями спрощеної системи оподаткування. Біля Верховної ради встановлені намети. Ви теж можете підтримати та приєднатися до цієї акції, закривши затра до 15 години Ваші магазини, кіоски,аптеки, цехи та інш .!

 

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України (www.pidprukr.ukoz.ua)

тел. у Луцьку (067)3346108 ; e-mail:voavap@ukr.net

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 739 | Завантажень: 82 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]