Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ПФ не має законного права, зокрема із 1 січня 2011 року будь-що стягувати із підприємцівО. Томасєвич
25.02.2011, 19:04

Всім, Всім, Всім !!!

24 лютого 2011 року відбулося перше судове засідання в Окружному адміністративному суді м. Києва по вул. Хрещатик, 10, в кабінеті двох суддів, в проході між столами на розкладних стільцях, в присутності сторонніх осіб, відбулося судове слухання справи за позовом Уманських підприємців до Пенсійного фонду України про визнання дій неправомірними по вимаганню від підприємців сплати страхових внесків до Пенсійного фонду.

Розглядав справу суддя Кузьменко. С перших хвилин початку слухання, суддя в грубій формі, не на фаховій мові став нам вказувати: стільці не трогати і не рухати, сидіти смірно, неворухатися, недихати і не розмовляти.

На ці незаконні дії я висловив свої зауваження щодо неналежного забезпечення головуючим умов проведення судового розгляду. Цей суддя став мені погрожувати, накинувся на мене, сказав,що мені може бути ще гірше чим є. Я написав на нього відвід. Він не задовольнив.

Я подав заперечення на дії головуючого, він не прийняв. Я йому зачитав із Кодексу свої права і його обов’язок. Після цього він трохи збавив обороти. Став трохи ввічливіше розмовляти. Вести процес у рамках. Слухання було відкладено на 16 березня 2011 року.

Така реакція судді, вказує на хвилювання судової системи щодо руху підприємців в бік суду. Тому нам, підприємцям, необхідно мобілізуватися і поставити нашу судову систему на місце, на бік захисту громадян від чиновників.

Отже подавайте як можна більше позовів на Пенсійний фонд. Неплатіть взагалі до цього фонду, оскільки він є антинародним і неукраїнським, який задовольняє чужі амбіції.

Щодо суті оцих страхових внесків, які ПФ вимагає із нас йому сплатити, то фактична ситуація така:

За вимогою Валютного фонду, з метою скорочення видатків із Державного бюджету України, які уряд мав здійснити до Пенсійного фонду за своїх найманих працівників, держслужбовців за другий квартал 2010 року, уряд вирішив свої зобов’язання перед ПФ перекласти на підприємців, видумавши оцей злополучний Закон № 2461, про зміни до Пенсійного закону.

Суть в тому, що підприємці України, спрощенці, сплачують до ПФ біля трьох міліардів гривень.

Таку суму, у три міліарда гривень, уряд вирішив стягнути із підприємців, щоб не платити до ПФ за своїх чиновників.

Оце така причина страхових внесків, які ПФ намагається незаконно стягнути із підприємців.

Сам ПФ не має законного права, зокрема із 1 січня 2011 року будь-що стягувати із підприємців, оскільки з нового року немає страхових внесків, вони вмерли. І та норма закону по якому ПФ стягував, тоже вмерла. Також вмерли будь-які штрафні санкції і пеня на несплачені у другому кварталі страхові внески.

Це ви повинні знати 100 відсотків.

Таким чином, неслухайте зовсім ПФ щодо сплати страхових внесків і штрафних санкцій і пені, якщо вони про це говорять, то вони брешуть!!!

Також вас дурять і із єдиним соціальним внеском. Ми також подали до суду позов про цей закон. Надіємося на вашу підтримку і подання позовів до суду.

Держітся, крепіться і ми переможемо !!!

До речі, хочу висловити подяку делегації із Кривого Рогу, Білої Церкви, Києва, які приїхали на суд і своєю присутністю підтримали Уманчан в суді.

Наступні суди відбудуться:

2.03.2011р., 07.03.2011р., 16.03.2011р., 17.03.2011р.   

Якщо в кого є можливість запросити ЗМІ на ці суди, для освітлення цієї теми, буду вдячний!

Пропозиції щодо даного повідомлення, можна надсилати на: tomas53@ukr.net

                     Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1795 | Завантажень: 0 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 8
8 Privat  
0
Ну и как успехи?
От меня пока отстали и ПФ иисполнители!

7 лилия  
0
Александру Томасевичу-Как прошли суды 2.03.2011р., 07.03.2011р.

6 Альбина  
0
"Донецкие" , как вы говорите, готовы к борьбе. Не все конечно-но очень многие не платили(и я в том числе) за 2010 и за 2011 не БУДУ!!!
Отчет в ПФУ только по почте. ТОЛЬКО!!!!уведомление, опись и т.д. Экземпляры все себе.
За 2009 год мне прислали штраф за якобы несдачу отчета. Я сохранила корешок уведомления и никуда не ездила! Сказала-ИЩИТЕ! ЭТО ВАШИ ПРОБЛЕМЫ! У МЕНЯ ЕСТЬ ДОКУМЕНТ ДЛЯ СУДА_А ОСТАЛЬНОЕ ВАШЕ ДЕЛО. ПЕРЕЗВОНИЛИ И ВСЕ НАШЛОСЬ!
Очнитесь -не будьте лохами и баранами-которых пытаются прирезать.

Авторам: Спасибо Вам за поучительно-разъяснительные статьи-помогают реально. Кто хочет быть лохом-платите везде! Наш форумчанин, на нашем форуме, вообще предложил для таких номер своей карты скинуть может и туда ещё лохи заплатят. Никого не хотела обидеть. Но люди-вы либо не читаете законы-либо вам делать нечего. Чего спрашивать одно и тоже. ??

НЕ ПЛАТИТЬ! Закон Кучмы никто не отменил и он имеет юридическую силу как и закон Янека, на лицо противоречие двух законов...дальше читайте данный сайт. Поучительно!


5 ляля  
0
подскажите как надо подавать позову заяву что в ней писать за 2010 выплатила за 6 месяцев почти 1500грн. получается подарила не пенсионерам а какому то дяде а у самой 5000 долгу за аренду класс зато какое то педрило не доплатит 1500 со своей нищенской зарплаты в 30000

4 Веремеев Геннадий Ефимович  
0
Спасибо Вам, Александр и всем Уманьским предпринимателям за стойкость и веру в победу!!!

3 Саша  
0
Ми, з Львівщини, теж подавали позов до окружного суду. Справу програли.
За Вас Уманчан знаємо і пильно слідкуємо за Вашою боротьбою. На наше судове засідання у якості свідків від Верховної Ради, обіцяли, але не прийшли, відмовились депутати
від Нашої України, зокрема п. В'язівський.

2 Леся2  
0
СПАСИБО вам огромное ,за все что вы делаете

1 LeprekON  
0
Серце кров'ю обливається, коли чуєш про дії від таких ...... здержуся, "предвзятих" так-званих суддів. На жаль, боротьба вийшла за рамки правил. Сили в нас нерівні і люди мовчать.
Такий "крутий сайт", а виходить більшості байдуже до важливих"насущних проблем", які піднімаються на ньому.
Як мінімум 1000 користувачів в день повинно сидіти тут. Де ви, бійці? Якщо самоврядна неприбуткова організація як пенсійний фонд, всупереч всьому праву нагло і цинічно виходить за рамки і ставить більшість народу в "позу", то інші - провладні організації просто познущаються над нами.
Давайте чинити опір, хто в чому може. Особливо нерозумію Киян, коли йде підприємницький майдан на Хрещатику, а дістатись до нього всього 10 хв., то підприємці Петрівки сидять і торгують. На моє питання, чого ви не в групі підтримки, відповідають, що боротися з "донєцкими" безперспективно.
А завтра в них вилучення товару і так далі.
Віктор Федорович з Гарбузовим сидять і не нарадуються, як легко лохів розвести і отримати прибуток.
Давайте, дійсно, підтримаємо Уманчан хто в судах, неважливо, чи ви приїхали на засідання, просто забиваємо продажних суддів позовами, а хто підтримкую біля засідання.
І не чекаємо, що в нас буде так як в Лівії чи Єгипті, невже терпітимем таке житття таких тиранів десятки років?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]