Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Петро Камінь. Громадська альтернатива пенсійної реформи від Товариства "Мале Коло" за авторством львівського економіста Володимира Щербини
10.09.2011, 23:19
Петро Камінь : Підсумки "Круглого столу" у м.Львові :" Держава виступає шулером "10 Сентябрь г. 22:5
"..." Кто рули и веслы бросит,
Тех нелегкая заносит-
так уж водится ."
В.Висоцький, "Две судьбы"

Львівський економіст , автор концепції пенсійних реформ Товариства "Мале Коло " Володимир Щербина особливу увагу наголосив та процитував нобелівського лауреата Дугласа Норта, який переконував, що "...для суспільства та економіки важливо розуміння природи та способу і функціонування його інститутів у сенсі їх історичного розвитку. 

В Україні ж, відбулася підміна притаманного ментально та історично сформованого родинного соціального устрою на общинний, що є чужим для українців. Податкова система в Україні сформувалася з нереформованої радянської системи зрощення податків з соціальною сферою, і як наслідок - експансією держави у сферу функціонування найманої праці. Введення ПДВ - лише поглибило експансію.

В результаті, для виконання поточних соціально-економічних зобовязань не вистачає реалізованої в економіці найманої праці. В цих умовах основні соціально-економічні інститути суспільства (родина,приватна власність та наймана праця) - не можуть функціонувати.

Тому ми пропонуємо усунути спотворення у перерозподілі найманої праці та відновлення функціонування основних інститутів суспільства через реформування соціальної та податкової політики , повернення притаманного для українського суспільства способу функціонування."

1. Реформа має бути якнайскорішою і одномоментною : в один момент відміняються старі правила і запроваджуються нові.

2.Реформа повинна усувати "общак" і комунізацію реалізованої третини праці. Для цього мають бути визначені джерела фінансування солідарної системи на перехідний період.

3.Реформа повинна одномоментно відкривати для ВСІХ працюючих особисті приватні , успадковані пенсійні рахунки в спеціалізованому державному пенсійному банку , кошти в якому мають знаходитись за ставками LIBOR.

Дуже швидко на пенсійних рахунках нагромадиться такий масив коштів, що Пенсійний банк стане стабілізатором вартості грошей , Україна стане не отримувачем кредитів а клієнтом МВФ.

Результатом відновлення природного функціонування основних соціально-економічних інститутів суспільства буде виникнення реальних економічних та політичних свобод, усуненя суб'єктивного і маніпулятивного впливу "політиків" та "державних" чиновників.

Функцією держави стане забезпечення зовнішньої та внутрішньої безпеки суспільства та справедливого судочинства - як необхідних і достатніх функцій."
Прошу оцінити і дати поради http://www.facebook.com/l/pAQDkl6WPAQBn6_LYGTtBgcIBHup9h7Twrvkk9T600q2k6Q/ukrinteresy.com.ua/polituka/216-pdsumki-kruglogo-stolu-u-mlvov-derzhava-vistupaye-shulerom-.html
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 774 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]