Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Перелік питань до представників влади та захисників проекту податкового кодексу запропонованого КМУ
[ Викачати з сервера (29.5 Kb) ] 25.09.2010, 01:14

Перелік питань до представників влади та захисників проекту податкового кодексу запропонованого КМУ

 

 

1.Яким чином запропонований варінт ПК виконує передвиборчу програму Президента в частині податкових канікул для малого бізнесу і стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу в Україні?

 

2.Запропонований кабміном проект ПК фактично знищує всіх представникв малого бізнесу – а це 3 млн. зареєстрованих СПД з як мінімум ще 6  мільйонами найманих працівників та зайнятих членів сімей підприємців. Що держава зможе зробити з армією з 9 мільйонів безробітних?

 

3.За рахунок яких ресурсів держава зможе компенсувати недоїмку бюджету та Пенсійного фонду в розмірі біля 20 мільярдів гривень від ліквідованих у 2011 році підприємців (сума складається з сплачуваного підприємцями єдиного податку за себе – по 200 грн. на місяць, єдиного податку за найманих працівників – 100 грн. на місяць за кожного працівника та задіяного члена сім’ї та доплати до ПФ з кожного підприємця – по 250 грн. на місяць)? Для справки: доходна частина бюджету України на 2010 рік складає всього 267 мільярдів гривень!!!

 

А скільки недоотримають відрахувань пенсійний фонд України, всі соціальні фонди та місцеві бюджети від офіційних заробітних плат найманих працівників фізичних осіб підприємців??? Навіть якщо взяти мінімальну зарплату у 888 гривень на місяць і помножити на кількість найманих працівників 3 000 000 і обчислити суму нарахувань на зарплату та відрахувань з ЗП найманого працівника (враховуючи соціальну пільгу), то виходить сума:

888 грн.*12 міс*3 000 000 чоловік* 50% (приблизна загальна сума нарахувань та відрахувань з ЗП) = 15 894 000 000 грн.

Тобто, набігає сума біля 16 мільярдів гривень.

 

4.Що робити з криміногенною ситуацією в країні, коли на вулицю вийде додатково 9 000 000 безробітних???

 

5.Де візьме держава у вигляді Центрів зайнятості по всій країні гроші на виплату допомоги по безробіттю додатково хоча б 2 мільйонам людей не кажучи про потенційні 9 мільйонів???

 

6.Представники влади заявляють про несправедливість, коли один платить податки на загальній системі оподаткування, а інший платить тільки 200 гривень на місяць. Шановні, назвіть нам хоч одного олігарха, який володіє своїми заводами, як акціонер-резидент України, що платить податки в Україні. Таких представників від крупного бізнесу просто немає!!! Всі вони володіють своїми активами через офшорні компанії Кіпру, Віргінських островів і тому подібне. Заробляючи мільярди наші поважні олігархи (більшість з яких одночасно являються державними мужами) залишають в нашій країні максимум податки, які вони сплачують з заробітних плат своїх працівників.

 

7.Як представникам бізнесу захищатись від свавілля податківців, яким за запропонованим проектом ПК надаються майже абсолютні!!! можливості та інструменти для карання підприємців?

 

8.Де обіцяні податки на розкіш??? Хіба 10 гривень на рік за кожний метр понад 200 кв.м. оселі чиновника площею 1000 кв.м. – це достатня плата? Просто знущанням виглядає податок на літаючі транспортні засоби!!! По 50 коп. за кожний кілограм злітаючої ваги судна – це приблизно 5000 грн. на рік за умови, коли середня вартість одного малого бізнес-літка складає 10 000 000 доларів?!!

 

9.Яким чином запропонований ПК вирішує глобальну проблему держави відносно збільшення кількості робочих місць?

 

10.Що робити жителям спальних районів міст та жителям сіл, коли в один момент на їх територіях зникнуть всі продуктові та господарчі магазинчики, пральні, ремонт взуття, станції технічного обслуговування, аптеки і т.д.?

 

11.Що робити ринкам по всій країні? Яким чином на ринковій торговій точці можна поставити касовий апарат? Як людині, яка продає моркву та петрушку на ринку на суму 6000 гривень на місяць заробляючи при цьому  менше 2000 гривень поставити касовий апарат за 4000 гривень, запрограмувати його і обслуговувати щомісяця?

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 787 | Завантажень: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]