Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ПЕНСІЙНИЙ ГЕНОЦИД. В. Миколенко
28.01.2011, 00:13

ПЕНСІЙНИЙ ГЕНОЦИД

 

   13 грудня 2010 року  Кабінет Міністрів  України вніс на розгляд Верховної ради України проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

   Ніхто не заперечує про необхідність реформування системи пенсійного забезпечення.

   Адже погіршення демографічної ситуації  в Україні несе безпосередню загрозу економічній безпеці державі.

   І в цій ситуації логічно було б отримати від уряду план реформування пенсійної системи, яка б передбачала ліквідацію захмарних пенсій та пільг чиновникам, суддям та прокурорам; заходів по стимулюванню народжуваності та працевлаштуванні молоді;  заходів по стимулюванню праці українців, які дожили до пенсійного віку і бажають ще працювати; заходів по стимулюванню роботодавців легально виплачувати зарплату та збільшувати її розмір; заходів по створенню нових робочих місць та заходів по ліквідації бідності.

   Адже за даними науковців українці вимирають найшвидшими в Європі темпами: щорічно чисельність Українців зменшується на 300 тисяч…  Причина цьому – бідність населення – біля 47%, а біля 15% населення знаходиться за межею виживання. Це привело до епідемії туберкульозу, СНІДУ та рекордно низької тривалості життя – 62роки (для порівняння : середня тривалість життя японців, які пережили дві атомні бомбандировки, складає 82 роки. Майже стільки живуть сингапурці, французи, італійці, шведи…).

    Вперше за останні 5 років в Україні впала народжуваність. Причиною цього є недовіра українців до влади, негативний психологічний клімат в державі.  Люди не впевнені в своєму майбутньому, адже влада самоусунулась від виконання свого конституційного  обов»язку по захисту життя і здоров»я, честі і гідності, права на працю та гідні умови життя  своїх громадян. 

   Життя українців найкоротше в Європі…

   Сьогодні нас 45 млн, а за розрахунками ВООЗ у 2030 році нас може  залишиться 30 млн.

    Тобто, якщо терміново не створити українцям покращення умов проживання, не стимулювати  до праці та народжуваності, не покращувати систему охорони здоров»я, не створити умов по зупинці відтіку «мізків» та молоді за кордон, то щорічні темпи вимирання нації зростуть втричі. А це приведе до того, що вже через 3-4 роки по вулицях українських міст та сіл в більшості ходитимуть киргизи, узбеки, китайці та представники інших азіатських та африканських країн… А дітки будуть не лише чорнобриві, а і чорношкірі… А це кінець державі, кінець нації !!!

   Але перші ж сторінки урядового проекту пенсійної реформи викликали жах!

   По – перше, це не реформа, а програма знищення нації!

   Адже в проекті реформи немає ніяких заходів по ліквідації причин дефіциту Пенсійного фонду : детінізації виплати зарплати, збільшення робочих місць і т.п. !

   По – друге, всі зміни направлені лише на масове знедолення уже знедолених українців.

   Адже модель пенсійної реформи уряду не реформує систему пенсійного забезпечення, а перекладає соціальне забезпечення людей похилого віку  на плечі самих малозабезпечених українців, не даючи жодних гарантій та можливостей для реального накопичення пенсійних коштів, не даючи жодних гарантій, що чесна праця упродовж всього життя дозволить українському громадянину отримати гідне пенсійне забезпечення. Ця псевдореформа «подарує» суспільству підвищення рівня жіночого безробіття, нестачі робочих місць для молоді, ще більшого зниження народжуваності, росту епідемій, захворюваності, скорочення життя та росту злочинності…

   Намагаючись на угоду МВФ змінити систему пенсійного забезпечення, уряд не ставить собі за мету ліквідувати основні соціально-економічні причини дефіциту Пенсійного фонду : низьку ціну праці, штучно занижені розміри прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати, борги з виплати зарплат, практику виплати зарплат у «конвертах», безпідставно завищені зарплати чиновників.

   Хто ж найбільше постраждає від такої «псевдореформи»? Можна виділити кілька основних категорій громадян, які перші відчують на собі жахливі наслідки урядових проектів.

   По-перше  – жінки.

   Підвищення пенсійного віку для жінок на 5 років поставить проблему  виживання, бо більшість жінок, особливо зайнятих на роботах їз значним фізичним чи розумовим навантаженням, не зможе продовжити роботу, а тих жінок, хто не має роботи, після 45 років ніхто вже не візьме на роботу. А за спиною діти, внуки, старі немічні  батьки та непосильні тарифи.

   Аналогічні проблеми породжує і збільшення на 10 років мінімального робочого стажу, необхідного для нарахування пенсії.

    Залишиться єдиний вихід – братися за вила…

   По – друге  – молодь.   

   «Реформа» збільшить і так хронічну  нестачу робочих місць і для молоді. Щонайменше 2 млн вакансій, на які можуть претендувати молоді спеціалісти і робітники, будуть зайняті жінками, яким влада без суду та слідства  «впаяє» 5-ти річний строк примусових  каторжних робіт. На цей факт не можна звертати уваги, адже уже сьогодні рівень офіційного безробіття серед молоді становить більше 30%, а 47% молодих спеціалістів вимушені працювати не за фахом. Тому й не дивно, що серед імігрантів біля 30% - молодь до 30 років – квіти нації, що ще  пришвидшить  до старіння нації.

    По – третє  – чоловіки держслужбовці,  яким добавляють 2-х річний термін примусових робіт. Це спричинить відтік найдосвідчених фахівців з державної служби.

   По – четверте  – військові і правоохоронці. Їм збільшено на 5 років строк вислуги, необхідної для нарахування пенсії. При цьому пенсії будуть виплачувати не будуть до досягнення пенсійного віку…  Можна лише уявити як будуть заробляти на життя військові снайпери, сапери, спецназівці…

   По – п»яте – всі, хто народився після 1978 року.

   Ці громадяни не зможуть отримувати гідну пенсію, оскільки система накопичувального пенсійного забезпечення буде доступна лише для тих, кому до 2012 року буде менше 35 років.

   Урядова «реформа» позбавляє осіб, старших за 35 років на момент старту «реформи», можливостей накопичувати собі таку пенсію, яку вони хочуть і можуть мати з огляду на їхні доходи. Для них доступною залишається лише солідарна система.

   Ніякої критики не витримує ст.40 – Порядок визначення зарплати для обчислення пенсії, яка передбачає зарахування зарплати лише після 1 липня 2000 року.

   Ця норма – бандитизм серед білого дня. Адже в разі прийняття цієї норми будуть одночасно обкрадені мільйони українців, які працювали до цієї дати. Адже вони добросовісно перераховували пенсійні внески, які тепер можуть викрадені одним  підписом чиновника. Це підла норма, адже іменно після 2000 року масово почали виплачувати зарплату в конвертах. І це не вина громадянина, а відповідальність влади, яка допустила тінізацію виплати зарплати. А той мотив, що до 2000 року неможливо отримати документи в зв»язку з відсутністю підприємств не витримує ніякої критики. Адже в наш час набагато більше випадків зникнення фірм, печаток, рейдерських захоплень та ліквідацій фірм.   

        Ця норма пректу несе очевидні ознаки кримінального злочину, передбаченого ч.4.  ст.190  Кримінального кодексу – «Шахрайство», яка передбачає покарання до 12 років з конфіскацією майна!

   Якщо ця норма залишиться, то українці матимуть можливість на 12 років засадити за грати авторів закону, Президента та нардепів, які за нього проголосують,  та конфіскувати їхнє майно, якого буде досить для погашення дефіциту Пенсійного фонду на багато років наперед!

   Наряду з такими драконівським заходами щодо пересічних громадян, у проекті закону залишаються всі пільги для урядовців, нардепів, суддів та прокурорів. Чому?

   Адже під час роботи вони мають більші зарплати, премії та доплати порівняно з рядовим громадянином, які оплачують його підвищену відповідальність, інтенсивність роботи, що збільшить і його пенсію. Але чому сталевар, який виробляє бюджетоформуючу продукцію в надзвичайно тяжких та небезпечних умова отримує пенсію, яка становить лише 35% від зарплати, а нардеп чи чиновник, які «опустили» Україну до рівня Зімбабве та Мозамбіку своїми корупційними діями  – 90% від зарплати?

  

   Перш чим впроваджувати такі драконівські проекти, влада передусім  повинна створити рівні умови для розвитку трьох систем пенсійного забезпечення – солідарної, обов»язкової накопичувальної і добровільних заощаджень.

   Оскільки до пенсії доживає лише 25-30% чоловіків, то в Пенсійного фонду залишається значно більше коштів, ніж декларується. Тому перехід до тристороннього управління Пенсійним фондом є вкрай необхідним. Крім того, потрібно дати можливість пенсіонерам отримувати і пенсію і зарплату. Повинні бути виплачені заборговані зарплати та ліквідовані виплати зарплати у конвертах, що у 2 рази збільшить надходження у Пенсійний фонд. Пенсії чиновникам виплачувати у такому ж відсотковому відношенні як і іншим пенсіонерам та ліквідувати спеціальні пенсії . Потрібно також замінити прогресивну шкалу оподаткування на регресивну, що зацікавить роботодавця збільшити фонд зарплати та платити зарплату легально.

Уряд залишає собі та своїм усі пільги та преференції, відбираючи останні копійки у молоді, безробітніх та пенсіонерів.

Уряд нічого не робить по детінізації економіки, бо сама керована економіка – тіньова.

Верховна Рада відмовилась прийняти антикорупційні закони.

Урядовці та законотворчі швидко, втаємничено розробляють та приймають  лише хижацькі закони : примусити, відібрати, обікрасти.

 Ця влада поставила особисті інтереси  вище від інтересів суспільства, адже пенсійна реформа погіршить життя 10 млн людей похилого віку та молоді від 32 років!

     

   Що ж робити?

   Потрібно терміново вставати на захист  своїх  конституційних  прав на працю, гідні умови життя  та захист економічних і соціальних інтересів, гарантований ст.ст. 43, 44, 46, 47  Конституції України!

   Так як проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» носить антиконституційний та антисоціальний характер з ознаками порушень Кримінального кодексу, пропоную провести широку роз»яснювальну роботу серед громадян України з метою запобігання негативних наслідків впровадження антисоціальних норм, закладених в проекті закону.

    Якщо кожен із рядових громадян не внесе особистий вклад в боротьбу за своє конституційне право на гідне життя, то цей каток ніхто не зупинить!

   Держава розвалюється на очах,  тому що нею керують корупціонери і корупція являється основою при прийнятті любого рішення. Навіть службу безпеки продали бізнесмену, яка тепер використовується для вирішення бізнесових питань і не реагує на масове знищення органів самоорганізації населення – основи конституційного ладу держави !

   І дуже швидко, видавивши через нелюдське ставлення та безробіття молодь за кордон, а через швидке підвищення тарифів та мізерні пенсії вишвирнувши стариків на вулицю та цвинтар, ці нелюди від влади зможуть продавати звільнений від людей житловий фонд, забудовувати парки, сквери та береги… З цією метою швидкими темпами готуються ще зміни то КЗпП, Житлового кодексу та інших законів.

   Адже біля 80% українців не знають про біду, яку готує їм влада!

   Тому влада ховає пенсійну реформу та хоче якомога швидше з допомогою «тушок»  прийняти її на початку лютого.

   Часу залишилось мало – до 10 лютого! Адже 16 лютого відбудуться парламентські слухання.

   Наша доля – в наших руках!

                 Голова територіальної громади

                Соснівського району м. Черкаси

                          В. Миколенко.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1028 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]