Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Патріотам Народу, усім кому не байдужа доля українського народу та держави.
23.11.2010, 23:02

 

Патріотам Народу, усім кому не байдужа

доля українського народу та держави.

    Для того, щоб ви переконалися, що влада належить бандитам і відбувається цілеспрямоване, ціле направлене знищення українського народу, надаю копію звернення до РНБО на яке ця рада, на чолі з Президентом, не реагує.

     Це говорить про те, що керівництво держави зрадило Україну – проводить політику знищення свідомо, цілеспрямовано і направлено, щоб знищити народ, державу бо продалися іноземним державам.  Діють в інтересах інших народів, захищають та відстоюють так, свої особисті інтереси ціною знищення свого власного народу.

     А тому, щоб спасти народ, на підставі права яке надається ст.. 27 Конституції України, пропоную забрати владу у бандитів силою, щоб, відповідно до ст.. 5 Конституції, передати її народу й зупинити геноцид народу.

    Звертаюся саме до тих осіб, які мають можливості врятувати український народ.

   Я готовий надати консультації та дати пояснення на цю тему.  Якщо Ви не зможете зупинити цей геноцид, то його ніхто зупиняти не буде. Планується з нашого народу залишити 10-15 мільйонів, згідно плану розробленого спецслужбами США та Ізраїлю.

З повагою Петро Рекало.

19.11.2010 року                                                                                                                                                              

                                                                        Раді Національної Безпеки,Міністру  фінансів,

Комітетам Верховної Ради, Верховній Раді

Президенту України Януковичу В.Ф.

Рекало Петро Якович,

м. Охтирка, пров. Дачний,буд. 5, кв. 4.

42700, тел.. 32799, 0665920908

(про злочин проти української держави)

ЗАЯВА

Національний банк України, щодо виконання вимог Конституції по забезпеченню стабільності національної грошової одиниці, проводить політику знищення українського народу, держави.

Цей злочин відбувається з мовчазної нашої згоди та з схваленням Верховною Радою, по тому схвалення, що ми не можемо зрозуміти природи грошей, такого явища в суспільстві людей, та не можемо і не хочемо, в цьому злочинному непорозумінні розібратися, бо нічого змінити не можемо, так як створили ми цю систему знищення самі - не розуміючи й того не усвідомлюючи, що проблема – це ми самі.

Таким чином, на підставі такого психологічного стану, керівництва держави зокрема, й усього нашого народу взагалі, ми вимираємо, гинемо.

Так умні люди нами правлять – так наша держава все більш слабне, а народ так, в цьому загальному стані нашого суспільства, гине, вимирає і ми нічого уже змінити не можемо бо не здатні зрозуміти природи грошей.

А тому, щоб зупинити знищення української держави, вимирання нашого народу, я викладу саму головну ознаку цього злочину, на який усі закривають очі бо нічого уже не тільки не хочуть бачити, а уже нічого й не хочуть чути. То в надії, що мене хоча б хто один з РНБО або з оточення президента почув, пишу цю заяву.

Тепер по суті:

Злочин цей, по суті стан такий нашого суспільства, як таке болото в якому ми гинемо, зводиться до того, що: Процеси в фінансово економічній сфері, а саме в сфері розподілу матеріальних благ та в їх виробництві як такі пагубні для нас й як благо прийнятті для інших держав та народів, знаходяться в самій природі грошей. А саме в тому, що гроші є тоді гроші, коли їх мало й коли вони, з-за того що їх мало, потрібні всім. Це перше.

     Друге: Якщо грошей стає більше чим товарів, в своєму еквівалентному товаро-грошовому обігу, то гроші все більш і більш стають бумагою (планова інфляція) – втрачають свою здатність бути грошами. Саме тому: поки гроші не пішли в обіг, вони бумага, вони нічого не варті, нічого не коштують, бо за обігом грошей, таємно, підспудно, злочинно тощо, здійснюються, відбуваються відносини й відношення один до одного людей.

    А тому, на підставі цих беззаперечних тверджень, політика така нац.. банку щодо «забезпечення стабільності грошової одиниці», це злочин проти держави, проти народу, який ми здійснюємо й того не розуміємо, що це ми чинимо його самі. Так умні люди, нами правлять!

   А тому: В основу виконання вимоги Конституції щодо забезпечення стабільності грошової одиниці, мусить бути покладений Людяний фактор – здатність, все більша й все більша, людей розвиватися й цим все більше й все більше, вдосконалювати виробництво матеріальних благ.

    А це значить, що баланс товарогрошового обігу товарів, послуг та грошей, мусить бути основою політики національного банку: не формальна стабільність (відносно інших фінсовоекономічних систем), а фактична й реальна стабільність розвитку національної економіки по зростанню послуг, товарів - матеріальних благ.

  Це відсутність інфляційних процесів в суспільстві людей, відсутність інфляційних ризиків існування такої фінансово економічної системи серед інших фінансовоекономічних систем.

    Шановні члени РНБО, пан Президент, для того, щоб остаточно зрозуміли про що йдеться, я наведу тут приклад, який цілковито є відповідником цій ситуації в якій ми опинилися, й який переконає Вас у тому, про що я тут щойно сказав:

   Уявіть собі: «Зібралися ми вдвох, будь ким з вас,  іти на охоту, (на медведя) й ще до того, як ми його вбили, почали ділити шкуру, в розрахунок не те, що ми її уже продали: вам дісталося 60%, а мені 40% й так почали сперечатися, що не справедливо поділили, що й забули, куди зібралися іти». Медведя не вбили, а гроші поділили, й ще більш того, не свої поділили, а чужі – ті гроші, які ми начебто отримали за шкуру медведя якого ще не вбили…

  Саме така абсурдна ситуація у нашій державі щодо обігу товарів та грошей – такий стан нашого суспільства.

   Виникає тут одне питання: «А чому це так з нами відбувається, що ми зовсім безмозгі чим то зовсім такі тупі?»

    Ні – це тому так, що ми інакше уже не можемо, бо ми заручники системи, яку самі для себе створили (породили). Рівноцінно, як наркоман, залежний від тютюну, алкоголік тощо, не може нічого змінити, то так не можемо і ми бо він сам, й для себе сам - породив собі цю хворобу. Бо така почнеться «ломка», при намаганні нами змінити наш стан, щоб стати на інший шлях життєдіяльності, життєздатності – не на той по якому ми, вільно добровільно ідемо й гинемо, а по тому, по якому ми мусимо іти, щоб вижити, в цій останній боротьбі народів за виживання, який ми називаємо глобалізація.

   І на останок: Шановні, якщо ваша буде така ласка, то я до ваших послуг. Я розумію, знаю, Президент хоче перетворити Україну в процвітаючу державу, хотів цього й Кучма, Кравчук, Ющенко і цей хоче, але ніхто нічого не зможе. Це зробити зможу тільки я.

    Україна стоїть перед дефолтом. В 13 році треба буде віддавати дешеві кредити МВФ, чим, з кого будем шкуру драти – медведя ж то не вбили?!

З повагою                      Петро Рекало

7 листопада 2010 року.

Додаток: В Південній Кореї зібралися лідери 20 ведучих держав світу, щоб з’ясувати наслідки (для існування народів) запуску в обіг 600 мрд. доларів у світову економіку. І ніхто з лідерів, і не лідерів цих держав й інших, не знає як зупинити цю, євреями придуману та євреями насаджену всім народам, вакханалію. Це знаю тільки я. Саме для того, щоб спонукати керівництво держави й, щоб уникнути нам, спланованої євреями для нас такої долі, мною про це й заявлено в цій заяві. Бо не запросили (і ніколи не запросять) на саміт Україну , щоб нам також прийняти участь в розподілі цього 600 млд. пирога. П.Рекало

Додаток 2: Природним явищем вимирання народу є собою так званий «фактор часу», або як кажуть в народі, слушно, підмітивши це: «Дурень думкою багатіє»

Саме так, уміло використовуючи цей фактор, діють умні люди. Суть цього феномена зводиться до наступного: Усі люди хочуть жити краще і якомога більш швидше, і якщо є можливість стати більш багатим сьогодні то ніхто і ніколи не відмовиться від того, щоб це сталося сьогодні. В цьому причина корупції, організованої злочинності, й політичного бандитизму.

Умні люди, керуючись уміло цим фактором, багатими стають в перспективі якомога більш дальній й цим якомога більш реальній, більш фактичній бо більш перспективній. Це так звані короткі та довгі гроші. Короткі створюють фон обігу грошей - середовище для усіх тих хто їх використовує, а довгі, створюють багатства з цих короткого обігу грошей для окремих людей в природному стремлінні самому людей до кращого життя, на цьому фоні.

Це є закон природи, точно так як ми, використовуючи цей закон, маємо можливість, модулюючи високу частоту електромагнітних коливань, передавати звукові хвилі в просторі.

Так точно: якщо немає високочастотних коливань, а саме немає на що накладати довгі хвилі (довгі гроші), то неможливо передавати звукові хвилі в просторі й це значить неможливо, будь які інвестиції, накласти на національну економіку й цим піднятися, щоб диктувати волю іншим народам - вийти з фінансово економічної залежності та, в такий спосіб, щоб перестати бути колонією: знищувати свій народ, а почати й нам: народам іншим, диктувати волю, відстоюючи свій (його створивши й його так маючи) національний інтерес.

Так ми, не маючи можливість вбити медведя, ділимо те, чого ділити і не треба, і не слід. Вбити медведя спершу треба, а потім, на цьому фоні, почати ділити, а не тоді – коли це завчасно, передчасно й дуже рано.

Ось чому інвестиції, які ми запозичуємо, проїдаємо, бо інакше, згідно законів природи, бути не може. Чому ми усі й хочемо, щоб було краще, а виходить як завжди. Бо закони природи діють поза нашої волі й змінити їх неможливо, а ми намагаємося змінити, натомість того, щоб пристосуватися до них.

Якщо не можна змінити обставини (тим паче закон) то змінюватися треба самим, відповідно та згідно до того як обставини цього від нас вимагають. А ми не хочемо, не можемо – це синдром залежності, приреченості, направлений на знищення самих себе,  як наркоман, залежний від наркотиків, алкоголік від алкоголю, палильник від тютюну вкорочує сам собі свого віку.

Ось чому РНБО, Президент, Верховна Рада не хочуть зупиняти геноцид. Вони не можуть, бо хочуть жити краще, сьогодні, не колись завтра, а саме сьогодні, зараз, негайно  - проїдаючи так кредити, копаючи яму в яку незабаром усі разом впадемо.

Так ведуться інформаційно фінансові війни, в системі глобалізація, коли, внаслідок не здатності насаджувати інтереси національної економіки, відбувається накладання (добровільне насаджування) інтересів іноземних економік на національний інтерес, використовуючи при цьому закон природи - можливість накладати, низькочастотні коливання на високо частотні, що й використовують більш відсталі, в соціальному відношенні народи, в тій чи іншій мірі більш автолітарні, бо мають лише таку можливість, як можливість лише таку передати інформацію в просторі - що можна: на більш високочастотну інформаційну систему, можна накласти менш частотну, а неможливо, з цієї тепер уже причини - глобалізація, навпаки. Як така, тепер уже причино слідча залежність – кабала, в які народи потрапляють, з своєї власної волі, не розуміючи й того не усвідомлюючи, мов кролик, який супротив чинить сам собі, й потрапляє в рот удава. Й і це на жаль – такий закон природи, як така система світового порядку, в якій ми мусимо жити й будувати українську державу - усвідомити й зрозуміти його дію, який ми не здатні…. (автор)

Тел. 8-05446- 32799.   rekalo@list.ru                       

                                                   © П.Я.Рекало

                                                      2010

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1097 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]