Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

ПАКТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ
21.09.2021, 14:33

ПАКТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ

про консолідацію громадсько-політичних сил України та відновлення Конституційного ладу

 

14 жовтня 2021 року

м.Київ

 

Громадсько-політичні сили України (надалі по тексту – Підписанти), констатуючи той факт, що в країні відбулася узурпація державної влади олігархічними фінансово-промисловими групами,

усвідомлюючи потребу у взаємній співпраці задля досягнення стратегічної мети: «Відновлення конституційного ладу та повернення влади і власності Українському народу»,

домовилися про наступне:

 

Стаття 1. Підписанти погодилися співпрацювати згідно з чинним законодавством України, на основі взаємовигідних умов, а також в суворій відповідності до норм ПАКТУ Громадянської солідарності.

 

Стаття 2. Співробітництво по досягненню проміжних цілей і реалізації спільних завдань здійснюватиметься внаслідок прийняття узгоджених консенсусних рішень.

 

Стаття 3. Підписанти мають благотворчі наміри, пріоритетом яких є рівність у своїй гідності та правах, а також користуючись  розумом  і  совістю  учасники декларують відношення один до одного в дусі братерства.

 

Стаття 4. З метою підвищення ефективності співпраці Підписанти зобов'язуються:

а) Забезпечити повну прозорість та узгодженість процесів спільної діяльності;

б) Докласти зусиль по створенню сприятливого правового, організаційного, інформаційного та матеріального середовища для співпраці між Учасниками коаліції;

в) Активно та оперативно співпрацювати на основі партнерства, взаємодопомоги та взаємопідтримки;

г) Визначити відповідальних осіб для проведення консультацій і розроблення пропозицій щодо спільної реалізації завдань та заходів;

д) Розробляти та затверджувати плани спільних заходів;

ж) Взяти на себе зобов'язання утримуватись від дій, які можуть заподіяти моральну, економічну, репутаційну чи іншу шкоду Учасникам коаліції.

 

Стаття 5. Підписанти не дотримуючись норм ПАКТУ мають зрозуміти, що отримують у зворотньому напрямку той рівень взаємоповаги, на який вони заслуговують. По окремих випадках будуть розірвани всі комунікації та контакти.

 

Стаття 6. Підписанти додатково обумовлюють умови фінансової підтримки спільних заходів.

 

Стаття 7. Акцепт ПАКТУ не перешкоджає правам і обов’язкам Підписантів у рамках інших укладених ними угод, у тому числі міжнародних.

 

Стаття 8. Робочою мовою для спільної діяльності (ведення документообігу) між Підписантами є українська. В особистому спілкуванні та колективних публічних комунікаціях мовні обмеження відсутні.

 

Стаття 9. Будь-які спірні питання щодо тлумачення або застосування положень ПАКТУ вирішуються Підписантами шляхом проведення консультацій та переговорів.

 

Стаття 10. Цей ПАКТ діє з дня його підписання учасниками і до остаточного досягнення задекларованої мети.


 

ПІДПИСИ:

 

---

Загальна група по координації – https://t.me/ua_patrioty

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Правління   [Матеріал]
ВГР Українська нарродна рада: Який  народ -така влада . Адже влада -це вихідці  із народу .  Прислів'я :" Яке дерево - такий клин ..." Яблуко  від яблуні  далеко не відкотиться"...Споконвіку це відомо . А  тому треба  найперше змінювати основу  для формування повноцінного  українського народу. Тобто найперше треба  забезпечити  переведення всіх іншомовних  загальноосвітніх  і дошкільних закладів на державну  мову( За 5 років з 1500 іншомовних закладів переведено на українську мову  більше 1100). А тоді при дітях батьки - совки ,"какая разніца...  " та інші ніякі почнуть розуміти , в якій державі вони живуть .  А тоді  з  1-го  тваринного рівня можна їх піднімати на 1-ий щабель другого  рівня ( Піраміда  цінностей). А поки що держава  тримається на частині  освіченого, справді українського народу , якого поки що замало  і тому  треба зупиняти  тих ніяких , які кажуть , що вони  народ . Але  який  і чий? Тому  повставали Українські  Майдани. У зв'язку  з цим  , результатами референдумів  можна користуватися  для того ,щоб оцінити розуміння народом певного питання(і як  надалі працювати  з частиною народу)  , але,  поки що, не для того , щоб за результатами референдуму приймати важливі державні рішення.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]