Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

П Р И Н Ц И П И  АСАМБЛЕЇ  УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ
29.12.2019, 16:01

Пов’язане зображення

П Р И Н Ц И П И

 АСАМБЛЕЇ  УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ

( АУСК )

 

Принцип 1.

 

Громадські організації малого та середнього бізнесу, організації фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції, профспілкові та громадські організації вчителів, лікарів, науковців, студентів, а також окремі жителі України та українці зарубіжних країн, військові, пенсіонери та інші бажаючі об’єдналися, створивши Асамблею Українського середнього класу, маючи на меті побудову правової держави вільних людей, а також для захисту інтересів Українського середнього класу, власних інтересів та суспільства Україні в цілому.  Учасниками Асамблеї можуть бути громадські організації, з різних регіонів України, окремі громадяни та представники української діаспори, політичні партії, профспілкові організації, що підтримуватимуть ідеї даного руху.  

 

Принцип 2.

 

Громадські організації малого та середнього бізнесу об’єдналися за неформальними ознаками (Асамблеї), утворюючи постійні та тимчасові  робочі органи для вирішення поставлених Асамблеєю завдань.

 

Принцип 3.

 

Громадські, профспілкові організації, політичні партії та окремі особи об’єдналися на підставі спільних інтересів, які проголошуються і певним чином формалізуються у Меморандумі взаємодії.

 

Принцип 4.

 

Відносини з державою, юридичними та фізичними особами формуються на принципах рівноправності та партнерства, що зазначені у МЕМОРАНДУМІ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ТА СПІВРОБІТНИЦТВО В АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ.

 

Принцип 5.

 

Члени Асамблеї створюють об’єднаний ресурс для вирішення власних стратегічних і тактичних завдань із власних матеріальних ресурсів, шляхом  співфінансування спільних заходів та програм, реалізації за власний рахунок робіт та проведення спільних заходів тощо. Обсяги та напрямки  використання цього ресурсу визначаються шляхом прийняття погоджених робочим органом  рішень, що затверджуються Асамблеєю. Контроль за використанням ресурсів здійснюється ревізійною комісією, звітною перед Асамблеєю.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 14 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]