Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олесь Гриб. ТЕЗИ ПОПРАВОК ДО ЧИННОЇ КОНСТИТУЦІЇ /проект/
06.08.2011, 22:18

ТЕЗИ ПОПРАВОК ДО ЧИННОЇ КОНСТИТУЦІЇ /проект/,

підготовлені до референдуму та Конституційних зборів

 ветеранами - державниками столиці, схвалені об’єднанням «Рух за народовладдя» 06.08.11., Яр. Вал,9.

 

Над Україною нависла загроза безконтрольної  поліційної влади, якій підпорядковані суди. Поза народом відбуваються  «політичні реформи», їх зміни і скасування.  Над опозицією чиниться ганебна розправа. Суди  в усіх випадках свавілля стають в оборону влади, яка їх формує.

    Україна вже знала подібний тоталітарний режим комуністів з його відомими наслідками.

Чинна на сьогодні  Конституція, прийнята за одну ніч Верховною радою  поза волею народу, мусить  зазнати поправок і затвердження Конституційними зборами.   

Щоб змінити ситуацію, необхідно затвердити нову систему влади і судочинства. Всі потуги на створення «громадських рад» при владних структурах  з правом «дорадчого голосу»/безправність/ приречені на обслугування влади, яка формуватиме «ради» із своїх прибічників, маніпулюючи свідомістю народу Необхідно створити систему незалежного контрольованого народом судочинства, яке   забезпечить  чинність прийнятих законів.

Пропозиції  Київського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів / державників – неофіційно/ не ставлять собі за мету створення нової конституції, оскільки чинна  створена з урахуванням досягнень світової демократії, але прийнята  з вигідними для влади  статтями, які забезпечують їй матеріальне і «правове» панування, це: права ВР на призначення і зняття  посадових осіб, право призначати разом з президентом  суддів. Запропоновані поправки  мають бути обговорені на референдумі та затверджені  голосуванням на  Конституційних зборах, сформованих представниками від  всіх областей України.

Право приймати  Основний закон – Конституцію - належить лише   українському народу  в особі народних представників, які  і визначать зміст і форму державного устрою, що рівнозначно Установчим зборам.

Цими тезами підкреслюється принципова різниця між Основним  законом і похідними від нього. Верховна рада має  приймати  лише закони, похідні від основного, прийнятого народом.

 

Якщо  Конституцію  і надалі буде формувати і приймати  Верховна рада,  то  і надалі  кожна партія, яка  переможе на виборах, обов’язково буде перелицьовувати конституцію  на свою користь.

Цілком можливо, що  сучасна влада вже готує закон про вибори президента  Верховною радою, що остаточно утвердить  тоталітарну  державну  машину. Проект  можливих конституційних змін  в майбутньому  допускається  лише після їх детального обговорення народом і затвердженням Конституційними зборами не  більше як однієї статті на рік.  

Запропоновані  поправки до чинної Конституції:

1.Українська держава  є правонаступницею  Української Народньої  Республіки, поваленої силою зброї більшовиками Росії.

 

2.73 роки панування московського режиму є актом окупації.

 

3. Всі закони окупаційної влади є недійсними, а тому скасовуються.

 

4.Єдиним законним проголошенням  незалежності України є  1У Універсал Центральної  ради  22 січня 1918 року.

 

5. Проголошення  окупаційною Верховною радою УРСР  третьої за рахунком незалежності 1991 року є  незаконним і може розглядатись лише як друге відновлення УНР під совєцькою окупацією. Першим відновленням  незалежності  є Акт від 30 червня 1941 року у Львові  Урядом Ярослава Стецька під окупацією німецькою.

 

6. «Перепроголошення» незалежності від 1918 року є незаконним політичним плагіатом  окупаційної структури Верховної ради УРСР, оскільки  таким чином знищується  1У Універсал Центральної ради, а державні символи  незаконно присвоюються комуністичною Верховною радою  з метою не допущення відновлення Української Народньої Республіки.

 

7. Всі міжнародні угоди, прийняті окупаційною владою, Україна змушена визнавати, це стосується і Акту щодо існуючих  післявоєнних кордонів.

 Україна не претендує  на зміну кордонів і сама не допустить її поділу чи переділу.

 

8. Україна є унітарною державою.

 «Автономія» Криму скасовується як надумана  штучна структура. Меджліс татарського народу визнається як форма  національно – персональної автономії. Цим же правом за законами УНР наділяються всі національні меншини України.

 

9.Єдина державна, офіційна мова – українська, знання якої є обов’язковим для всіх її громадян. Намагання ввести  інші «державні» мови  є свідомим актом розколу України і переслідується законом аж до вигнання.

Народу повертається право запису до паспортів  про  національну  належність кожного.

 

10. За існуючої Конституції народ проголошений  єдиним  носієм влади, що незаперечно.

 

11. Поділ  влади  на три незалежні гілки  є  захистом демократії від  тиранії. В сучасній Конституції невипадково пропущено слово «незалежні» як підстава маніпуляції і концентрації влади у колективного гегемона – депутатів Верховної ради. Нова Конституція повертає трьом гілкам влади їх безперечний пріоритет – незалежність та збалансованість.

 

12.. Віднині президент є головою виконавчої влади. Ефектні  за красою норми, як от «гарант конституції», «глава держави» скасовуються як неефективні і пустопорожні.

 Президент іде на вибори разом із своїм заступником /віце – президентом/. Так буде покладений край   ганебній війні президента і прем’єр – міністра, що допускала «нічна Конституція».

 

13. Народ обирає всі три  незалежні  гілки влади: Законодавчу – Верховну раду, виконавчу – на чолі з  президентом та його заступником, котрі формують  кабінет міністрів, і судову – в особі  суддів першої інстанції з правом відклику як депутатів так і суддів.

 

14.Вибори депутатів  здійснюються виключно  на індивідуальній основі конкретних депутатів з правом відклику виборцями.

 

15. «Баланс влади» полягає  у  праві Верховної ради давати / або не давати/ згоди  на призначення президентом  членів кабінету міністрів. Право призначати або знімати  Верховною радою  будь яких посадових осіб / в тому числі і суддів/  скасовується як фактор протистояння і розбрату.

 Скасовується і право президента на призначення суддів, як фактор, залежності від влади судейського корпусу.

Судейський корпус  формують виключно виборці. Тільки це надасть суддям незалежності від владних структур.

 

16. Світова практика державотворення запозичила у древньої Греції та Риму  як набуток цивілізації  державні структури, як от  «парламент, президент, сенат, прокуратор» тощо, але  обминула систему народнього нагляду за державними структурами і всіма гілками влади, що визначалось  у древньому Римі як народний трибунат. Конституція України поновлює   статус  народних трибунів з правом контролю і накладання вето на прийняті рішення  законодавчої та виконавчої   гілки влади. Так буде покінчено з корупцією і зловживанням влади.

 

17. Місцеві ради дістають право на висловлювання недовіри після року  роботи будь – якого   призначеного чиновника, що веде до його безумовної відставки.

 

18.Земля  оголошується всенароднім добробутом, яку можна лише брати в оренду. Торгівля землею заборонена. Всі  земельні ділянки, куплені у влади, повертаються у народну власність.  Народний тирбунат здійснює  перевірки  всіх актів приватизації національних підприємств для поверненя їх народу.

 

19. Народний трибунат наділяється правом контролю за підприємствами всіх форм власності.

 

20. Зарплати і пенсії депутатам встановлюються конституційними зборами у процентному відношенні до середнього заробітку.

 

21. Розмір пенсій  не може перевищувати чотирьох  прожиткових мінімумів.

 

22. Визначення поняття  «державного службовця» із особливими зарплатами та пільгами для нього і родичів скасовуються як прояв  номенклатурних прав  часів розвинутого соціалізму.

 

23.Комуністична влада притягається до відповідальності за  співпрацю з  більшовицьким окупантом у намаганні знищити незалежність України згідно  Закону Центральної ради.

 

24. Всі, хто причетний до масових убивств мирного населення, окупаційною московсько – більшовицькою владою, за організацію ГУЛАГу, розстрілів української інтелігенції, убивства провідників української нації, несуть кримінальну відповідальність, що має розглядати Міжнародній суд з прав людини.

25. Засоби масової інформації належать виключно народу і  фінансуються державою. Втручання  влади у роботу ЗМІ карається відповідно до закону. Інформаційну роботу здійснюють обрані народом редакційні колегії, підзвітні виключно народу під наглядом народних трибунів. Цензура заборонена. Фінансові перевірки  ЗМІ здійснює влада під контролем народних трибунів.

 

 У 2011 році завершується  перехідний період, після якого влада повертається  народу формі Української Народньої Республіки,  що здійснено на основі законодавства УНР.

 

Представлені тези  Всеукраїнської  ветеранської організації будуть розглянуті на міських зборах 29 вересня о 15 годині у Палаці ветеранів за адресою Бастіонна,11.

Висновки зборів   будуть  відбиті  у резолюції.

 Мета: скликати всеукраїнські Конституційні збори для прийняття Конституції з попереднім  референдумом.

В разі спротиву  існуючої влади звернутись до народу з пропозицією відхиляти  «народню конституцію», яку влада готує за закритими дверима.

Викладені тези були  гаряче схвалені  громадським об’єднанням «Рух за народовладдя» 06.08.11 р.

Ветерани – державники звертаються до  національно – державницьких партій та об’єднань не стояти у самозакоханій величності у своїх офісах, а  відтворити Державний Центр Української Народньої Республіки, який  саморозпустився у 1991 році з огляду на проголошену /третю/ незалежність, передавши клейноди гетьмана Мазепи,як символ державності УНР, новітнім діячам посткомуністичної України.

Але комуністичні діячі, прийнявши клейноди, проігнорували законне право УНР на відродження після більшовицької окупації.

Вони зробили вигляд, що УНР і  1У Універсалу взагалі не існувало.

А щоб уникнути  кошмарного для них поновлення  УНР  з неминучим повернення із забуття проклятих ними імен Симона Петлюри, Володимира Винниченка, Миколи Міхновського, Андрія Мельника, Євгена Коновальця, Степана Бандери, Романа Шухевича і всього Уряду УНР у закордонні, вдалися до «пересмикування карт» -   присвоїли собі право проголошення «третьої» незалежності з використанням  державних символів, за які   вони ще вчора кидали до в’язниць і концтаборів –Гімн «Ще не вмерла», Герб «Тризуб», та національний двоколір    блакитно – жовтий стяг. Ось чому сьогодні борці за незалежність  не визнані  «ерзац – державою» комуністів, яким допомогли «землячки з циновими ґудзиками» /Т.Шевченко/, що проголосили себе з доброго дива «елітою нації», за  що і розплачується сьогоденна Україна.

 Українська Національна  Рада під головуванням Ю.Пальчуковського висловила думку, що незалежність України  треба рахувати від 22 січня 1918 року. Її звернення підписали ряд  видатних політичних діячів, депутатів та істориків.

Ветерани – державники звертаються до членів УНРади  Ю.Пальчуковського і тих, хто підписали звернення, проголосити  відновлення діяльності  ДЦ УНР і приступити до скликання

Конституційних зборів. Включення до складу ДЦ УНР всіх голів національно – державницьких партій забезпечить  ДЦ  широке народнє визнання. Одночасно  ветерани – державники звертаються до організаторів іншої Української народної ради на чолі з п.п. Д.Павличком та М.Поровським   влитися до складуДЦУНР на паритетних засадах, якщо їм дорога єдність, а не власні амбіції.  Підготовлено головою   Печерського відділення Олесем  Грибом.

06.08.11.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 754 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]