Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Томасєвич. ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ !
[ Викачати з сервера (29.0 Kb) ] 22.12.2010, 02:14

ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ !

 

За результатом розгляду справи у Вищому адміністративному суді України 14 грудня 2010 року за позовом Уманської Ліги підприємців до Верховної ради України про визнання дій неправомірними при прийнятті і прийняттю в цілому Закону України про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" схваленого на засіданні 08.07.2010р.

Виникла необхідність у тактичних діях підприємницького середовища проти суду, який веде себе неправомірно по відношенню до Українських підприємців.

Можливі такі варіанти :

Всім громадським організаціям, які здійснюють свою діяльність у підприємницькій діяльності подати особисто на адресу

Вищого адміністративного суду України,

вул.. Московська, 8,  м. Київ,  01029,

у справі    П-222/10  ( суддя Розваляєва Т.С. )

за позовом Уманської Ліги підприємців  до Верховної ради України про визнання дій неправомірними при прийнятті і прийняттю в цілому Закону України про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" схваленого на засіданні 08.07.2010р.

Клопотання

про залучення у справу третьою особою без заявлення самостійних вимог

( в порядку ст. 53 КАС України )

У цьому Клопотанні потрібно вказати обґрунтування щодо того, що рішення суду може вплинути на ваші права і обов’язки, як громадського об’єднання в яке входять суб’єкти підприємницької діяльності.

Права ваші порушуються у здійсненні вами державної регуляторної політики, які передбачені ст. 6 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Також ваші права порушуються шляхом незаконного стягнення з вас додаткової сплати страхових внесків до Пенсійного фонду в розмірі 294 – 301 грн. щомісячно, чим погіршується ваш матеріальний стан і суттєво знижується ваше  життєзабезпечення на достатній рівень життя, що передбачено ст. 48 Конституції України.

Крім того, ваше право порушується щодо проти законного примушування вас до вступу у самоврядну недержавну організацію ( Пенсійний фонд України ), що заборонено ст. 36 Конституцією України.

Оці ваші порушення прав, ви повинні обґрунтовано описати у Клопотанні.

До клопотання необхідно додати завірену копію Свідоцтва про державну реєстрацію вашої організації, Довідку про включення організації в Єдиний державний реєстр, Довіреність про уповноваження чи голови організації, чи представнику на право підпису клопотання і представлення його в судах України і ксерокопія паспорту довіреної особи. Всі ці документи направляються до суду в трьох примірниках. Це треба зробити дуже швидко.

Також громадським організаціям, у яких є юристи, можуть направити їх в суд в якості представника позивача. Ми надамо йому довіреність. Це для того, що б в суді був не тільки я один проти колегії суддів.

Про це повідомте по електронці, виславши паспортні дані своїх юристів- представників.

Я думаю, що потрібно привезти якого мога більше людей до суду на 18 січня 2010 року на 10 годин.

Олександр Томасєвич   

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1068 | Завантажень: 114 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2 Леонид Валериевич  
0
ч.3 ст.53 КАС України - Питання про вступ до участі у справі третіх осіб
вирішується ухвалою. Ухвала за наслідками розгляду питання про
вступ у справу третіх осіб окремо не оскаржується.

Чому не позивачами і приєднатися до справи?


1 Тетяна Николаев  
0
Бред.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]