Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Томасєвич. Відкрито провадження по закону №6673 щодо додаткових внесків до Пенсійного фонду
[ Викачати з сервера (35.0 Kb) ] 20.10.2010, 06:40

КОПІЯ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

 


06 жовтня 2010 року


м. Київ


П-222/10

 


Суддя Вищого адміністративного суду України Розваляєва Т. С, вирішуючи питання про прийняття позовної заяви Уманської ліги підприємців до Верховної Ради України про визнання незаконними дії по прийняттю до реєстрації 07 липня 2010 року за вх.. № 6673 проекту Закону України "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та прийняттю його за основу та схваленню у цілому 08 липня 2010 року, зобов'язання відповідача зупинити дію цього акту та провести відкриті обговорення питань, пов'язаних із застосуванням спірного регуляторного акту щодо загальнодержавного пенсійного страхування, шляхом оприлюднення спірного проекту Закону України "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з метою надання зауважень та пропозицій суб'єктами підприємницької діяльності,           

встановив:

    Уманська ліга підприємців звернулася до Вищого адміністративного суду України з цим позовом.

Ухвалою Вищого адміністративного суду від 20 вересня 2010 року позовну заяву залишено без руху та надано строк для усунення недоліків до 04 жовтня 2010 року.

Позивач усунув недоліки позовної заяви.

    Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам, встановленим статтею 106 кодексу адміністративного судочинства України.

Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 1711 цього Кодексу позовна заява підсудна Вищому адміністративному суду України як суду першої інстанції.

Керуючись статтями 18, 107, 1711 Кодексу адміністративного судочинства України,

 

ухвалив:

Відкрити провадження у справі за позовом Уманської ліги підприємців до Верховної Ради України про визнання незаконними дії по прийняттю до реєстрації 07 липня 2010 року за вх. № 6673 проекту Закону України "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік"та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та прийняттю його за основу та схваленню у цілому 08 липня 2010 року, зобов'язання відповідача зупинити дію цього акту та провести відкриті обговорення питань, пов'язаних із застосуванням спірного регуляторного акту щодо загальнодержавного пенсійного страхування, шляхом оприлюднення спірного проекту Закону України "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з метою надання зауважень та пропозицій суб'єктами підприємницької діяльності.

Надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні права та обов'язки. Відповідачу надіслати копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Відповідачу пропонується до 20 жовтня 2010 року подати письмові заперечення проти і позову.

Справа розглядатиметься колегією суддів у складі п'яти суддів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

                Суддя                                                                          Т.С. Розваляєва

 

                З оригіналом згідно  Відповідальний секретар                               Б.М. Фурдичко     

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 2049 | Завантажень: 213 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 3.0/4
Всього коментарів: 6
6 Тетяна  
1
Мальвина, Ваша восторженность вызывает умиление!
Перефразирую..."Пишите, Дуся, пишите...они золотые..."

То, что мы завалим исками суды ничего не даст. Ломать нужно всю систему, которую эти твари выстроили за 20 лет! Но где взять честных?

Да еще с нашим постсовдеповским народом?


5 Евгений  
1
разбиваемся на группы и заваливаем ПФ и ВРУ исками в суды прибавить демонстрации и акции гражданского неповиновения нам нечего стыдится и не кого боятся мы на своей земле и это наша страна.

4 Вікторія Алєксєєнко  
0
А нам ще й досі розтлумачують різні доброзичливці, що хочеш-не хочеш, а в пенсійний сплачуй!

3 Ирина  
1
Так,что в пенсионный можно не платить?

2 Мальвина  
0
Ура! Я и не сомневалась! Это только начало!

1 Днепр  
1
Правильно, так и должно быть! Теперь надо что-то действенное предпринимать дальше, что бы они отступили. Риммочка, что скажите?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]