Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Томасєвич. УВАГА, СУД !
16.12.2010, 01:20

УВАГА,  СУД !

14 грудня 2010 року відбулося перше засідання Вищого адміністративного суду України за позовом Уманської ліги підприємців  про визнання дій неправомірними Верховної Ради України по прийняттю до розгляду та прийняттю в цілому Закону України про внесення змін до Пенсійного Закону, за яким Пенсійний фонд стягує з підприємців додаткові внески до Пенсійного фонду.

                Суд пройшов в атмосфері відвертої прямої розправи над учасниками судового процесу з боку групки суддів. Які надмірно дозволили собі народні інтереси поставити поза увагою суду. Поставили чужі незаконні амбіції  над усе.

                В порушення усіх існуючих норм закону, які регулюють процесуальні відносини між на учасниками судового процесу, злякавшись підприємців, ігноруючи їх невизначений статус в суспільстві – цей суд незаконно відмовив у залученні до справи представників підприємців із вісімнадцяти областей України, які подали клопотання про участь у справі третіми особами на стороні позивача, які приїхали із цих областей на суд, з надією про судовий захист порушених прав.

                Але судова феміда, злякавшись великої кількості підприємців, сховалася у своїх владних розкішних кріслах, які знаходяться в невеликих кімнатах (на десять осіб ). Ці кімнати розташовані у вузьких тісних коридорах на третьому поверсі  . По сходам, на кожній площадці, стоїть міліціонер, в коридорі також по два. В коридорі дві людини не розминуться. Біля кожного входу у зал стоїть тумба перешкода руху. Це все на поминає каземати періоду Сталіна.

                Це так наше правосуддя боїться самих себе, запираються від людей, вчиняючи там неправосуддя, а без суддя.

                Представник позивача Олександр Томасєвич, відповідно до статті 49 КАС України намагався пояснити суду суть і спосіб захисту від порушень ВРУ, що саме він вважає порушеним, однак судді по черзі, не знайшовши жодного передбаченого законом аргументу проти пояснень Томасєвича, стали у відповідь оголошувати Олександру зауваження на законні його вимоги. Дані зауваження надавали в неістовій формі, в завишеному тоні, погрожуючи йому позбавити слова.

                Таке дійство продовжувалося біля трьох годин.

                Не витримуючи такий шквал натиску суддів, з метою охолодити взривний характер судового процесу, Олександр Томасєвич, вимушений був заявити клопотання про перерву в судовому засіданні на 18 січня 2011 року на 10-ту годину, з надією, що суд все ж таки прийде до нормального режиму здійснення правосуддя. Заспокоїться, трохи відпочине на різдвяні свята.

                В загальному висновку, можна сказати про те, що підприємці здобули перемогу над судовим мечем беззаконня. Показала приклад народної волі. Започаткувала процес народної судової реформи « За виборність суддів », за якою воля народу, це виборність суддів виключно народом, ініціювання Всеукраїнського референдуму про зміни до Конституції України щодо виборів суддів народом.

                Надіюся, що 18 січня 2011 року на 10 – ту годину до суду прибудуть не тільки представники, а всі підприємці України і стануть повноправними учасниками цього ганебного судового процесу.

                Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 737 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 Тетяна Николаев  
0
Цветистые, никому не нужные фразы... Не пойму, вы на самом деле не понимаете, ЧТО происходит или зачем-то делаете вид?
Во всяком случае это непорядочно, ребята.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]