Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Томасєвич. Оголошення. Готуймося до суду
[ Викачати з сервера (25.5 Kb) ] 23.10.2010, 03:05

Привіт всім,

За позовом Уманської ліги підприємців відкрито провадження у Вищому адміністративному суді України до Верховної ради України про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії щодо прийняття та схвалення в цілому ВРУ Законопроект № 6673 про внесення змін до Державного бюджету та до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» за яким Пенсійний фонд вимагає сплачувати підприємців додаткові гроші.

                Дану справу буде розглядати п’ять суддів Вищого адміністративного суду України. Дати розгляду ще немає.  Я думаю що це буде листопад місяць, можливо перша половина місяця.

                Звертаюся в першу чергу до організацій України підприємницького спрямування, тобто Ліги, Спілки, профспілки підприємців. Направити своїх повноважних представників, які розуміються на ситуації, яка склалася навколо сплати до  Пенсійного фонду підприємцями і щодо порядку обговорення і прийняття регуляторних актів, які стосуються суб’єктів підприємницької діяльності.  Ці повноважні представники будуть залучені до справи в якості свідків та третіх осіб. Ці представники мають терміново мені на мою електронну почту ( tomas@it-tim.net )повну назву організації, її адресу, код ЄДРПОУ, номер свідоцтво про держреєстрацію, призвіще імя по батькові повноважного представника і його адресу. При собі цей представник має мати паспорт, доручення від організації на представництво від імені організації приймати участь у Вищому адміністративному суді України за підписом керівника і печаткою організації. Бажано, щоб ці організації були із всіх областей України і міст будь-якого значення.

                Також можуть бути залучені до участі у судовому процесі і фізичні особи підприємці, які знаходяться на єдиному податку і фіксованому.

                Вони також повинні надати ПІБ, адресу проживання, номера свідоцтва.

                Надіюся на вашу реальну підтримку.

                Повідомляю, що в день суду необхідно забезпечити велику кількість підприємців біля суду.

                З повагою і надією, Олександр Томасєвич.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 965 | Завантажень: 143 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 валентина  
0
мы со Скадовска.у нас очень слабо проходят все органиционные и разъяснительные работы.в сёлах предприниматели вообще ничего не знают.подскажите что делать тем кто не может никуда ехать(я одна с маленьким ребёнком).может собирать какието подписи или куда то писать.ПОМОГИТЕ а то мы в сёлах вымрем!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]