Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Супрунюк. Вітаю однодумців
10.04.2011, 21:41
Вітаю однодумців!. Нарешті відбулась формалізація нашого руху Вільний Простір,   який вже біля року фактично існує. Питання не стоїть в тому, що нам конче потрібно було оформити наше обєднання-це лише інструмент для досягнення нашої головної мети-побудова суспільства, де кожен може себе реалізувати, коли кожен може відчути себе щасливим.
Комусь здається, що те, чим ми займаємось-утопія. Нехай вважає, а ми, ті хто був ініціатором та активним учасником неодноразово відчували щасливі хвилини  спілкування, реальної взаємодопомоги, коли в важку хвилину відчуваєш на відстані тисячі кілометрів плече друга, який готовий покинути все і ринутись тобі на допомогу,  відчували радість хай невеликих, але перемог.
Я вітаю тих, хто був присутній на   установчій конференції і вже проголосував за вступ до громадського руху, я вітаю тих, хто не зміг бути присутнім, але я переконаний, що ви з нами.
Хочу нагадати, що вступивши до Вільного Простору ми взяли відповідальність за кожного, хто з нами. Я хочу наголосити, що кожен з нас є власником корпоративним громадського руху і ми не маємо права допустити узурпації  чи використання в брудних, корисливих цілях бренду   Вільного Простору, ми повинні навчитись  очищатись від випадкових людей, які будуть папалюжити наші щирі мрії і наміри.  Кожен з нас не повинен вказувати комусь, що той повинен робити, а ставати і робити це самому. Я сподіваюсь, що ми максимально, як і члени ради та новостворених комісій, на громадських засадах, не оглядаючись на когось, будемо робити в міру своїх  можливостей те, хто що вміє на   загальну користь. 
Наш рух не передбачає вождя, який буде рулити і вказувати, що нам робити. Новообрана рада, інші структури будуть працювати більше як модератори і диспетчери ідей, і лише у виключних випадках, коли буде загроза нашому рухові чи безпеці України   буде за вашою згодою брати управління в   свої руки.Нам потрібно відпрацювати таку модель, яка дасть змогу реалізуватись кожному на принципах самоорганізації, що неодноразово відбувалось на наших очах на майданах, під час автопробігу 21-25 березня, в організаціях, які є засновниками нашого руху. В той же час повинно бути чітке, органзоване і швидке  виконання   спільних рішень.
Наша справа жива, ми будемо змінюватись та ставити нові завдання, але наші фундаментальні принципи не повинні змінюватись. Будуть часи перемог, можливо будуть і поразки, намагання нас розвалити, пересварити. Памятайте вільний Простір -це наше, і ми його нікому не маємо права віддати  під вибори чи отримання посад, тощо. Інакше наша справа   загине. Незалежно від того, хто буде біля державного корита, незалежно від того, чи зможемо ми провести до влади наших представників—ми повинні навчитись захищати себе, свою сімю, колектив, свою державу, берегти нашу землю. Нам роботи вистачить завжди. При будь-якій владі. А тепер до роботи. Давайте свої ідеї, пропозиції. Памятайте, ініціатива карається  виконанням. І дружня порада. Починаймо з себе. Сміття викидає нам не президент і не мер.  І матюкаємо ми ДАІ справедливо. Але і аварії у нас не тільки через погані дороги.
Олександр Супрунюк.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1169 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]