Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Супрунюк. Що сталося.
[ Викачати з сервера (28.5 Kb) ] 04.12.2010, 02:40

2010 рік ввійде в історію України як рік, коли нарешті вітчизняний бізнес показав свою зрілість і здатність самостійно відстоювати свої права. При всій стихійності та неорганізованості були продемонстровані  високий рівень самоорганізації та небаченого єднання, одностайності, незалежно, схід це, чи це захід, південь чи північ.

У нас не було єдиного лідера, кожен діяв сам від себе. Підприємців  об’єднувало одне розуміння відповідальності за долю свою, сімї та країни. Їх об’єднує обурення та незгода з становищем залежності, яке їм готували органи влади.

Здобута перша перемога спільними зусиллями зупинений коток, який брутально підминав під себе все на своєму шляху – Конституцію, закони, права та інтереси громадян.

Ми горді з того, що громадські організації, що входять в Асамблею, були в авангарді цих подій. Ними напрацьовано багато документів, організовано ряд зустрічей, на яких вдалося підприємцям з різних куточків України поспілкуватись, зламати стереотипи, які нам нав’язувались окремими політиками, скоординувати свої дії та з весни 2010 р. вести цілеспрямовану підготовку до протидії економічно необґрунтованим діям органів влади. 

Однак останні події довели недостатню підготованість підприємництва до масштабних викликів та провокацій. Недостатніми виявилися освітня підготовка підприємців, рівень лідерських якостей керівників громадських об’єднань, матеріальний ресурс планованих заходів. 

Разом з цим, ми побачили свої помилки, але ми побачили й свою силу. Силу розумну, рішучу  і самоорганізовану. Силу бізнесу, силу громадян, силу народу. Ми зламали стереотип «моя хата с краю».

Тепер нам потрібно перегрупувати свої ряди, створити потужний громадянський рух, яки об’єднає мережу  реальних  громадських організацій та об’єднань по всій Україні. Нам потрібно створити потужний власний інформаційний, людський,  фінансовий і матеріальний ресурс. Ми повинні протиставити існуючий системі влади власну систему, засновану на Конституції та законі.

Лише тоді можливо встановлення партнерських відносин із органами влади, яких ми прагнемо. Лише тоді почнеться справжня розбудова громадянського суспільства, про яке остннім часом згадується все рідше і рідше. Лише тоді стане можливим формування середнього класу, представники якого будуть незалежними економічно і політично. 

Не треба іллюзій. Нас чекає тривалий час боротьби, на якому траплятимуться як перемоги, так і поразки.

Але ми міцно загартовані, бо в таких умовах міг вижити далеко не кожний.  

Ми обов’язково реалізуємо свою мету. Важливо тільки, щоб на шляху до цієї мети ми були всі разом і кожен вніс свою лепту у спільну справу.

 

Олександр Супрунюк,

член КР АГО МСБ України від Хмельницької обл.,

голова ГОТП Край.    

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1291 | Завантажень: 224 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.0/4
Всього коментарів: 2
2 Гурчик Ігор  
0
Головна проблема, як і скрізь, це погана організація процесів та низький рівень рішень при відборі лідерів. На даному етапі це головна проблема бо рішення приймаються лідерами.
Ми вже давно пропонуємо і говоримо не лише про ротацію керівництва, бо це тільки частина механізму управління, а й про відпвідальність та підконтрольність керівництва громадських організацій.
На сьогодні ми пропонуємо розширити вимоги для керівних кадрів впровадивши люстрацію, бо ви ж мабуть згодні з тим що розвиток подій продемонстрував що значать керівники. Якщо не провести необхідні заходи ми будемо постійно отримувати граблями.
Як буде бажання можемо обговорити деталі люстрації.

1 магда-ра  
0
мы с вами smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]