Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Супрунюк Пропоную наступний алгоритм дій: (Інструкція з діловодства за зверненнями громадян)
14.09.2011, 22:44
Пропоную наступний алгоритм дій:

1) Роздрукуйте Постанову КМУ від 14 квітня 1997 р. №348  http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=348-97-%EF

2) Подаруйте її працівникам вказаного Вами органу при цьому обов"язково прочитавши  той текст, що написаний великим чорним шрифтом. 

3) Надайте для них написану Вами заяву + другий екземпляр на якому вони зобов"язані проставити штамп із зазначенням найменування організації, дати надходження та вхідного номера зврнення і повернути її Вам. 

4) У разі відмови прийняти заяву Ви відразу пишете скаргу на ім"я начальника (керівника) вказаного Вами органу. У скарзі Ви описуєте всі незаконні дії, що були вчинені стосовно Вас працівниками органу з обов"язковим вказанням прізвищ посадових (службових) осіб. 

5) Якщо заяву і скаргу не приймають, Ви ідете на пошту і відправляєте заяву і скаргу рекомендованим листом і повідомленням про вручення (бажано ще зробити опис вкладення листа). 

6) Чекаєте відповіді (її Ви маєте отримати протягом 15-30 днів в залежності від змісту заяви). 

7) У разі ненадання відповіді, пропущення строку, відмови у наданні Вам відповіді, Ви маєте право звернутись до прокуратури з заявою про злочин.


Римма Белоцерковская15 Сентябрь г. 9:50
Fwd: [Вільний простір] Пропоную наступний алгоритм дій:

Для вирішення цьогопитання раз і на завжди ,я рекомендую із того органу ,що відмовляється прийняти документ по тел.102 Викликати міліцію , написати заяву про злочин про перевищення повноваженнь секретарем і порушення своїх обовязків за Постановою КМУ №348 і обовязково в міліції отримати талон-повідомлення ЖРЗПЗ.І тоді у вас ця сетуація більше ніколи не повториться.Ми в Сєвєродонецьку саме так привчили всі органи ще років з 10 тому і тепер в нас з цим проблем немає. Рімма Білоцерківська
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1350 | Завантажень: 1 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 myhai  
0
Можна отримати адміністративне стягнення за завідомо неправдивий виклик міліції. Може краще привести з собою свідків, скласти акт про відмову в реєстрації документів і написати заяву в прокуратуру про скоєння злочину, чи подати до суду ?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]