Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Супрунюк Проект концепції колективного самозахисту
[ Викачати з сервера (43.5 Kb) ] 09.05.2010, 16:39

 

Проект концепції колективного самозахисту

 

Вступ

Не раз доводилось чути про різні зловживання, свавілля по відношенню до пересічних громадян. Процвітає корупція, бюджет розкрадають у нас на очах, політики ділять Україну, торгуючи нею як товаром. І дійсно-найбільший і найприбутковіший бізнес в Україні-це держава Україна! Намагання поодинці знайти правди та відстояти свої законні права в Україні практично неможливо. Пересічний українець наштовхується на непробивну стіну кругової поруки всіх органів влади починачи від найменшого чиновника, міліції, судів, прокуратури і до високо посадовців. В той же час з екранів телевізорів наші політики та високо посадовці ведуть непримиренну боротьбу, та готові груддю стати на захист маленького українця.  Це на словах, -а на ділі вони і є частиною тієї системи, яка формувалась віками, на сторожі якої вони й стоять, вони і є головними корупціонерами та казнокрадами.

Ми вже побачили, що ніхто не буде нас захищати, окрім нас самих, щоб протистояти системі, потрібно приставати іншу систему.

Ми пропонуємо систему колективної самозахисту, де кожен захищається сам, та має можливість отримати допомогу від однодумців, одночасно зобов’язаний захистити їх.

Зрозуміло, що для боротьби з системою, яка працює професійно, має величесний адміністративний та репресивний апарат, (до речі процвітаючий за наші податки і хабарі)

Потрібно формувати власну систему, що передбачає громадські обєднання на місцях, мобільні групи, інформаційні, юридичні, координуючі центри, що працюють на принципах самофінансування та волонтерства. Потрібно створювати регіональні та національні центри для координації зусиль для протидії та громадському вплаву на владу, організованій боротьбі та викоріненню корупції, приведенню у відповідність законодавства України до потреб народу України, а не олігархічних структур.     

Наша головна зброя-це кругова порука та захист кожного, чиї права порушені і він готовий їх відстоювати. Люди, які бояться відстоювати власні права, а чекають, що за них це хтось зробить-не заслуговують на допомогу!

Наша зброя-закон один для всіх. Ми не повинні захищати людей, які самі свідомо та злісно порушують закон, незалежно від того, ким вони є. Ми повинні захищати будь-кого, чиї права порушені владою.

Наша зброя-гласність, бо нинішня система влади заснована на брехні.

Наша зброя-єдність та масовість. Нам нема чого ділити між сходом та заходом, між конфесіями, класами чи за мовою. Принцип-розділяй і властвуй - зброя нинішньої  влади.

Наша зброя-спокійна сила, наші методи-виключно мирні в рамках конституції та законів України. Дестабілізація  та громадянське протистояння вигідна владі та політикам.

Наша зброя -позапартійність. Політики хочуть влади. Громадські обєднання повинні контролювати та ставити на місце будь-яку владу.Ми не повинні обслуговувати будь-яку політичну силу. Політики повинні служити нам. Член колективного самозахисту може бути членом будь-якої партії, але партія не може бути членом колективного самозахисту

 

Концепція (положення)

Член колективного самозахисту-фізична особа-громадянин України.

Учасник колективного самозахисту-громадська організація що приймає участь в системі колективному самозахисті на умовах даного положення.

Партнер-організація чи фізична особа, що не є членом чи учасником, але співпрацює з учасниками системи колективного самозахисту на постійній чи одноразовій основі.

Система колективного самозахисту передбачає обєднання зусиль  активних людей для захисту своїх прав шляхом координації дій   з однодумцями. В основі лежить принцип взаємодопомоги та  захист виключно законних прав громадян України.

Система  колективного самозахисту грунтується на принципах позапартійності, рівності всіх учасників, колегіальності  та добровільності.

Учасники не мають права використовувати в особистих корисливих цілях систему колективного самозахисту, а саме для лобіювання бізнес –проектів, передвиборній агітації чи інших дій, що дискредитують даний рух  колективного самозахисту. Учасники беруть на себе обов’язок дотримуватись законів України та особисто приймати участь в колективному самозахисті, а саме за вимогою іншого учасника, чиї права порушені, надати всіма наявними способами необхідну допомогу. Необґрунтована відмова в наданні такої допомоги є підставою до відмови інших учасників в співпраці з таким учасником.

Учасники накладають мораторій на всі спірні питання, щодо проблем, які направлені на розкол суспільства, чи системи колективного самозахисту, та зосереджують свої зусилля на відстоюванні виключно конституційних прав та свобод громадян України.

Першим етапом є обєднання в єдиний інформаційний простір. Обмін інформацією, оприлюднення інформації про конфлікти з владою, обмін досвідом, пошук партнерів.

Другим етапом є взаємодопомога в вигляді інформаційної підтримки, громадський вплив на владу. – направлення листів та звернень на підтримку потерпілого, проведення акцій на підтримку партнерів через оприлюднення інформації в інших регіонах паралельно з власними проблемами.

Третім етапом є створення опорних місцевих та регіональних пунктів взаємодопомоги на основі реально діючих громадських організацій та неформальних обєднань громадян, створення мобільних груп та уніфікація їх дій. Створення єдиного всеукраїнського простору колективного самозахисту, що передбачає захист законних прав громадян  - учасників  даного проекту на всій території України. Проведення скоординованих акцій, направлених на громадський вплив на владу та ефективний контроль виконання законів України місцевими та центральними органами влади.

 

 

 Заходи щодо організації колективного самозахисту проводяться на принципі самофінансування та волонтерства.

 

Для координації дій по розбудові системи  колективного самозахисту створюється при асамблеї малого та середнього бізнесу України відповідні комітети за напрямками.

 

Для інформаційної підтримки створюється єдиний сайт, де передбачається розміщення інформації про учасників, мережу,  новини та оголошення про необхідність реагування.

За бажанням ЗМІ, створюють власний інформаційний комітет чи координуючий орган для оперативного обміну інформацією та вчасного реагування.

ГО- учасники системи колективного самозахисту, усвідомлюючи важливість функціонування незалежних ЗМІ, беруть на себе зобов’язання всіма способами захищати права та інтереси журналістів, що є партнерами даного проекту.

 

Для розбудови та функціонування мережі колективного самозахисту створюється комітет прямих дій, за потреби на його базі створюється страйковий комітет.

Для   юридичного оформлення та для можливості функціонування єдиної мережі колективного самозахисту передбачається сторення Всеукраїнського обєднання громадських організацій «Самозахист»

Для ідентифікації всі учасники мають єдиний логотип, атрибутику та символіку.

Для фінансування окремих проектів  (створенню мережі первинних громадських формувань, єдиного інформаційного простору, проведення навчання та масових акцій ) створюється фонд «Самозахист». Кошти витрачаються виключно для адресної підтримки конкретного проекту за бажанням вкладника (спонсора)  фінансові операції проводяться максимально відкрито та за умови суворої звітності перед спонсорами та учасниками. Для контролю за використанням створюється наглядова рада.

 

 

Права та обов’язки члена колективного самозахисту

 

 

 член колективного самозахисту використовує в першу чергу власні ресурси та можливості  для самозахисту.

Має право:

При  неможливості захистити свої законні інтереси   отримати допомогу від інших учасників, первинного осередку чи неформальної групи, в яку він

Входить.

знаходиться під захистом на всій території України і має право отримати допомогу від будь-якого члена чи учасника  в межах країни.

зобов’язаний надати посильну допомогу іншому члену чи учаснику та приймати активну участь в створенні та діяльності громадського обєднання  за яким він закріплений, по мірі можливості вносити фінансовий та волонтерський  внесок.

Член колективного самозахисту може бути виключений з системи колективного самозахисту, якщо своїми діями дискредитує чи наносить шкоду системі колективного самозахисту.

Права та обов’язки учасника

Учасник має право виступати від імені членів, що входять до його складу, представляти його інтереси, формувати структури, що направлені на реалізацію функцій колективного самозахисту на власний розсуд.

Самостійно вирішувати питання фінансування окремих проектів.

Приймати участь в роботі регіональних та національних утворень на рівноправній основі.

Ініціювати проведення чи започаткування масових акцій, звернень, проектів, що направлені на реалізацію завдань колективного самозахисту.

Зобов’язаний надавати допомогу та захищати  законні права членів та учасників  системи колективного самозахисту незалежно від їх територіальної  приналежності.

Приймати участь в спільних акціях та проектах, що ініційовані в регіональному чи національному масштабі учасниками колективного самозахисту.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 850 | Завантажень: 113 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 семидідько  
0
ми зробили теж саме на базі Антирейдерського союзу підприємців України. ця система має назву СВОЇ, та лозунг СВІЙ ДО СВОЇХ ПО СВОЄ. дуже раді знайти СВОЇх однодумців! давайте спілкуватися 050 462 94 81 семидідько андрій

2 Правління  
0
Дайте свою електронну адресу, або напишіть мені:
aaa77748@mail.ru

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]