Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Супрунюк. Мітинг в Хмельницькому
[ Викачати з сервера (30.0 Kb) ] 26.06.2010, 22:08

Олександр Супрунюк. Мітинг в Хмельницькому.

 

25 червня в м. Хмельницькому в рамках всеукраїнскої попереджувальної  акції  протесту відбувся мітинг протесту проти прийняття податкового кодексу та інших законодавчих актів що підготовлені урядом, та всупереч процедурі поспіхом намагається протягнути через Верховну Раду. Мітингувальників зібралося біля 2000 тисяч чоловік. Прийнята резолюція та підтримано звернення від координаційної ради Асамблеї ГО МСБ України про недопустимість прийняття такого податкового кодексу. Мітингуючі готові були вже з майдану йти на Київ, але натомість пішли...на облдержадміністрацію. Організаторам насилу вдалося на допустити биття вікон та виривання дверей. Біля пятнадцяти хвилин ОДА була в облозі мітингувальників звучали безперервні вигуки ганьба, свист. Коли вийшли кілька чиновників, організаторам прийшлось вжити заходів, щоб вони не постраждали від кількох надто емоційних молодиць передпенсійного віку. Напруження досягло критичної точки, але вдалось утримати ситуацію в рамках і без  міліції, яку попросили не втручатися, бо це могло б лише спровокувати ще більший конфлікт. На переговорах в ОДА, куди запросили активістів, було намагання чиновників обговорити та дати пропозиції до законопроекту, на що прозвучала категорична позиція-нема що обговорювати, такий закон порушує конституцію та є шкідливим для  України. Знову прозвучав заяложений штамп чиновників, що бізнес не хоче платити податки, на що була відповідь, що бізнес, який ми представляємо платить і податки, і штрафи, і нас заставляють платити ще й хабарі. Дивно було чути про підприємців, які за півроку своєї діяльності купляють «Лексуси». Ми правда таких не знаємо, але  теоретично це можливо, а як податківець чи міліціонер за цей час купляє ( чи йому дарують?) круту іномарку та ще й квартиру, яку отримує за рахунок місцевої громади, окрім того має службовий автомобіль, (звісно не «Запорожець») такі факти  нам відомі, і саме це нас дивує. 

Дивує також те, що третину бюджету іде на утримання чиновників, в умовах кризи значно зросли видатки на утримання та зарплати Верховної Ради, Кабміну та апарату Президента. Не обмежено пенсії  для тих же високопосадовців, що отримують 50000 і більше гривень в місяць та користуються реально, а не на папері пільгами  та іншими  благами  за рахунок наших податків. Армію в шість мільйонів чиновників два мільйони підприємців не прогодує. Навіть зі своїми найманими працівниками. Та й бажання такого нема. Про це й було заявлено мітингувальниками.

Проте хочеться зробити кілька висновків. По-перше, бізнес вийшов самостійно, він уже виріс, йому вже не потрібні покровителі та вожді.

Бізнес чи не вперше вийшов з поперджувальною акцією до прийняття законопроекту, а не після.

Змінилися настрої. До речі, більше години мітигувальники не розходились, обговорюючи події  та чекаючи своїх лідерів, що засідали в ОДА.

Змінюється і якісно підприємець та лідери. Якщо раніше це був плач Ярославни, то зараз поступово приходить усвідомлення про те, що лише активна позиція та єднання може зробити малий та середній бізнес і чесних людей  господарями у власній країні, а разом з ним і весь народ України.

Кілька слів тим, хто продовжує ховатись по кущах та думає, що він хитріший всіх. Не думайте, що відсидитесь. До вас прийдуть перших. Бо ми вміємо захищатись. А ви беззахисні. Сидячи в своїй норі ви годуєте чиновників, а відтак і систему своїми хабарами, дозволяєте знущатись над собою та іншими, творити  беззаконня. Зрештою ви зраджуєте нас та свій народ. Ви-дезертири.

 

P.S Вікна у владних кабінетах в той день на Хмельниччині таки побили. Як стало відомо, в одному з сіл голова сільради та дільничний   міліціонер насмерть забили чоловіка. Селяни вчинили справжній бунт, штурмом взяли сільраду. Відбувся схід села, втрутились обласні депутати. Версія міліції банальна-потерпілий впав з копиці сіна і забився. Чого він на  копицю поліз разом з головою сільради та міліціонером ніхто пояснити не може.

 

27. 06. 10р. Олександр Супрунюк

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 877 | Завантажень: 92 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]