Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Супрунюк. Якщо розділяєте, то приєднутеся
[ Викачати з сервера (41.0 Kb) ] 28.09.2010, 23:11

Вперше я отримав гроші десь в першому класі. І це був цілий карбованець. Дала мені його мати на харчування в їдальні.  Вже тоді в мене прокинулись таланти бізнесмена, і я з тим скарбом попер прямісінько до... крамниці. Продавець почала зважувати кілька сортів самих дорогих цукерків, печива, халви і іншого краму, про який мріяла тоді кожна дитина. Насамкінець  добив продавця фразою, яку я видав протягуючи нещасного карбованця- "дайте здачу бо треба ще вчительці на харчування”. Громогласний, істеричний регіт як вітром здув мене з крамниці.

Згадую цей випадок завжди, коли черговий політик чи чиновник будує на словах чергові повітряні замки. Перед кожними виборами рікою течуть обіцянки, встановлюються нові пільги, надбавки, підвищення, інші подачки, які не підкріплені навіть нещасною гривнею, в результаті за неповних пятнадцять років та сама гривня знецінилась вдесятеро.  Але чомусь реготу, і тим більше втрати посади після чергового фіаско цих осіб не відбувається. Практично всі ключові фігури нашого політикуму як вареники в мисці перетрушуються зверху вниз, але постійно через певний час вилазять наверх. Чомусь олігархи паралельно з знеціненням гривні подвоюють мало не щорічно свої статки. Але винен у всьому зі слів тих же політиків кожен, тільки не вони. Винні всі, навіть свинячий грип.

Сьогодні винними призначили малий та середній бізнес, який (гад такий) не  хоче бути патріотом, і віддати останнє заради народу. Правда, за словами наших урядовців народ вже живе добре. Зразу після обрання нового президента. Залежно від того, кого вважають наші пани можновладці народом, а кого козлами, то вони мабуть не брешуть. Просто ми темні та наївні вважаємо себе народом.

Тому якщо йти далі за такою логікою то все що кажуть Януковичі-Азарови-Тигіпки-Бродські правда, що податковий кодекс самий кращий для "народу”. Тому зрозуміло, що на "всенародне” обговорення запрошували (чи звозили) практично виключно чиновників та своїх наближених, бо саме вони і є  для уряду "народ”.

Тому зрозуміло, чому в червні  2010 р. національний банк відмінив 0,5 % відрахувань в пенсійний фонд з валютних операцій, бо саме "народ”, тобто власники металургійних та хімкомбінатів,  не повинні з валюти, якою вони торгують щоденно мільйонами, платити пенсіонерам. Бо пенсіонери не є "народ”. "Народ”- це  вони Пінчуки -Ахметови і Ко.

Але пенсію отримує і "народ”- народні депутати, судді, прокурори і прочая "народная” рать. Причому пенсія достойна "народу”-дані звісно секретні, знає тільки "народ”, але є й по 15. є й 70, є й по 200 правда тисяч, але на жаль гривень. Саме для "народу” встановлена пенсія 90% від отриманої зарплати, саме для "народу” зарплата яка перевищує 13200 гивень не обкладається відрахуванням в песійний фонд, але пенсія не обмежується.

Тому щоб не дай бог "народ” міг отримати вчасно свої кровні десятки тисяч пенсії, було негайно прийнято зміни до бюджету, яким всіх гадів-підприємців обклали обовязковими відрахуваннями в пенсійний фонд. І не важливо, що зміни  як завжди прийняті з грубими порушеннями конституції та інших законів-адже це в інтересах "народу”. Бо  жирують піжприємці на ринках в жару і холод оббираючи нещасний "народ”. Через що цей "народ” бойкотує наших доморощених глитаїв і скупляється у всяких дольче з габанами за кордоном, літаючи туди мало не щоденно за бюджетні кошти. І правильно! Адже пенсіонери мають право на безкоштовний проїзд!

Не важливо, що більшість з тих, хто торгує на базарі, і не тільки,  відкрив свою справу-бо іншого виходу не було. Бо фабрики і заводи були знищені, вирізані на металолом,  тим же "народом”, а працівників викинули на  вулицю. Звісно з почуття справжнього патріотизму! Бюджетників-вчителів та медиків, а заразом і армію посадили на голодний пайок як в освенцимі, правда добре що не обнесли колючим дротом. Тому люди давали собі раду, хто як міг, а хто не зміг-спився.

Не важливо, що побрали кредити в банках, які належать теж "народу”, і всі стрибки доларів з євро повинні компенсувати саме підприємці, та інші громадяни, а виділені зза кордону мільярди пішли в кишені все того ж "народу”. Звісно, віддавати будуть роками не вони- бо вони "народ”!!! Будемо віддавати ми і наші діти.

Якщо ви не зрозуміли-то ми з вами для цієї влади не народ-наша роль як в рабовласницькому Римі-обслуговувати тих, хто вважає саме себе народом. Ми зобовязані годувати, ублажати обслуговувати можновладців. Ми є їхньою власністю. Бо вони господарі цієї землі. Вони є закон. Іх закон  зрозумілий і простий-віддай що скажуть, інакше получиш в зуби. Або й ще гірше.  Нам відведена роль індіанців в супердемократичній Америці-ми у власній країні, корінні жителі (як і індіанці) приречені жити в резерваціях, не маючи роботи, виживаючи на подачках від держави, в злиднях спиваючись та деградуючи, в той час як на наших землях народжуються нові супермілярдери-справжні господарі життя.  Замість нас привезуть емігрантів-з Китаю,  адже недаром президент їздив в Китай.  Адже потрібна дешева робоча сила, яка за миску рису (якщо не перевчать їсти гречку) будуть пахати на заводах і фабриках, а не вимагати підвищення зарплати, кричати за свободу слова чи чесний бізнес. Не вірите? Поїдьте на Одеський ринок. Вже зараз понад триста тисяч нелегальних мігрантів, переважно з Азії, живе і працює в Україні.

Ви згодні  бути рабами? я ні. Тому що я є частиною багатостраждального народу України, який заслуговує на кращу долю. Ми є народ, а ті хто вважає себе "народом” є високопосадовцями-чиновниками, політиками, -нашими найманими працівниками, бо не виробляючи нічого, ділять нами зароблене. Жирують, безконтрольно транжирячи сплачені нами податки і хабарі, якими обклали мало не кожного, хто щось робить і має копійку. Я не згоден далі терпіти щоденно наругу над конституцією, порушеннями, приниженнями простої людини, державним рекетом

Я не хочу бачити при владі дрібних злодюжок, які крадуть посеред білого дня в фантастично великих розмірах. Причому все підряд без розбору. І абсолютно безкарно!

Я не хочу тому, що це аморально. Це знищує особистість. Я не згоден, бо це згубно для економіки, бо знищує її. Я проти, бо  знищують мій народ.

Ми з однодумцями в рамках асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу 

започатковуємо рух за вільний простір. Перший етап -створення мережі та системи колективного самозахисту, співпраці та взаємодопомоги. Ми обєднались не навколо вождя, бо розраховуємо лише на себе. Ми обєднались навколо загальновідомих цінностей порядності та моралі. Для нас головним законом є Конституція України і ми робимо все, щоб захистити конституційні права громадянина України.

Ми за неухильне дотримання законів, які не суперечать Конституції. Закон, який порушує конституцію і який неможливо виконати не є закон.

Ми будемо діяти виключно в рамках Конституції.

Головний лозунг-влада-це я-чиновник мій найманий працівник.

Поборіть свій страх, бо нинішня система влади  побудована на страхові. Поборіть свій страх і ви станете вільними. Тоді боятися будуть нас. Вони вже нас бояться. Адже численна охорона високопосадовців, міліція, чисельність якої перевищує на душу населення наприклад у порівнянні з Польщею в пять разів, захищає не нас. А їх.

Але вони не усвідомлюють, що в тій же міліції працюють не їхні сини, а наші. І саме наших  сержантиків  вони будуть кидати на випадок чого в мясорубку.

Ведіть себе чесно.  Брехня розєднує. Це їхня зброя. Брехню вони називають політтехнологія.  

В бізнесі найцінніше не вміння заробляти гроші, а порядність в розрахунках. Надійність бізнес-партнера.  Бізнесмени працюють на довірі.  Позичати товар, гроші, допомагати один одному для бізнесменів не в новину. Це повсякденна практика. Ті, хто працює інакше-не підприємці. Це злочинці, аферисти, які маскуються під підприємців.

  Ми повинні платити податки, з яких буде виплачуватись вчителям, які вчать наших дітей, так саме наших, а не їхніх, бо їхні вчаться в Англіях і америках, лікарям, які лікують нас. А не їх, бо вони лікуються за кордоном. Ми повинні навчитись контролювати кожну копійку, яку ми платимо у вигляді податків. Ми повинні платити пенсії нашим батькам. Саме нашим, а не їхнім.

Ми повинні взяти за основу нашого життя правило, що єдиним джерелом достатку є лише чесно зароблені кошти та суспільно корисна праця.

Ми повинні усвідомити, що найкраща професія, віра, мова, -це порядна людина.

Справжнім патріотом є той, хто поважає закон і приносить користь Україні, а не той що біжить попереду всіх -при будь-якій владі- і голосніше кричить. Давайте вчитись судити по ділах, а не гарних словах.

Шукай друзів, не шукай ворогів.

У нас є поки що вибір-обєднатись   і   відстоювати те, що записано в Конституції, і не давати нікому її порушувати. В конституції нічого не записано про хабарі, зловживання службовим становищем. Зате чітко прописано в кримінальному кодексі. З відповідними строками та покараннями. І чітко прописано, що виконання завідомо незаконних наказів вищестоящого керівництва не звільняє від віповідальності виконавця.

У нас є вибір. Або відстоювати свої права  і бути людиною, або залишатись в становищі, яке нам відвела система- в становищі бидла-в страхові, ненависті та   лицемірстві.   Я вірю, що ми переможемо і перемога буде й для всіх, але чим більше нас буде, тим швидше ми станемо на ноги,  більше збережемо для потомків національних багатств. 

Якщо ви згодні з нами, приєднуйтесь, якщо ні- продовжуйте на кухнях крити матом усіх, бризкати слиною біля телевізора і чекати, поки прийде месія і спасе нас всіх. Не ждіть. Не прийде. Бо приходять до тих, хто цього заслуговує.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1066 | Завантажень: 136 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 Николаев  
0
Згодні, згодні,згодні. Заходьте частіше на сайт газ "Частний предприним" - там чомусь більша активність підприемців, яким просто необхідний лідер, я думаю Асамблея - достойний лідер.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]