Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олександр Лалак. Звернення до народу України
[ Викачати з сервера (109.0 Kb) ] 01.10.2010, 21:56

До народу України

 

                              ЗВЕРНЕННЯ

 

"21”вересня2010року                                                                                                             м. Київ

 

         Відсутність мудрості, а звідси і нових концептуальних підходів в державотворенні та націотворенні, єдиної національної ідеї нового типу, єдності між лідерами численних українських політичних партій і організацій, їх самозакоханість, самохизування, безмежні самонадіяність і самовпевненість до "курячої сліпоти” за 19 років формальної "незалежності”, довели українське суспільство до "молекулярного” стану. Як наслідок, мільйони справжніх патріотів України розпорошені на десятки тисяч конкуруючих, а інколи і непримиренно ворогуючих між собою об¢єднань громадян і навіть угруповань в середені більшості із них за лідерство і володіння навіть міфічною, паперовою "булавою” серед десятків "гетьманів” будь-якою ціною…

 

         В умовах відсутності принципів і законів природного, традиційного для українців відбору найкращих із кращих на лідерські посади, а також розумної їх ротації починаючи від найнижчого і закінчуючи найвищими посадами державного, територіального, чи-то громадського рівнів закономірно призвели до консервації, заскорузлості, переродження, стрімкого виродження колишньої національно-патріотичної еліти України, а інколи – до родинного і "кумівського” зрощування з олігархічним обслуговуючим персоналом. Таким чином, значна частина вчорашньої політичної еліти України деградувала, втратила колишні морально-етичні цінності і перетворилась на сучасну псевдо-еліту, яка пристосувалась до панівного олігархічного режиму виключно для самозбереження. Вона вже не здатна ні відновити свого колишнього творчого, енергійного потенціалу і  натхнення в боротьбі, ні народити нових прогресивних і корисних для всього суспільства і молодої Держави ідей.

 

         Маємо суцільний розкол в суспільстві не тільки внаслідок вище перелічених обставин. В умовах відсутності повноцінної Служби державної безпеки і Служби української Національної безпеки, цей процес витончено і безперешкодно підігрівається окремими спецслужбами іноземних держав, що мають територіальні претензії до українців як на міжнародному рівні, так і в середині нашої країни: питання другої державної мови, релігійні проблеми, "свобода совісті”, тотальна корупція та повна її безкарність, дискредитація, переслідування і знищення справжніх патріотів, деморалізація і зневіра суспільства, підрив основ держави та її міцності, наркоманія, алкоголізм, проституція, сексуальні збочення, епідемії, всі приховані форми геноциду народу (включаючи нещадне пограбування і руйнування природних ресурсів як середовища здорового життя, дітонародження і відродження генофонду) і безліч інших політичних, ідеологічних, економічних і навіть біологічних диверсій.

         Обеззброївши Україну, підступно знищивши всю нашу промисловість, сільське господарство, науку, культуру і мораль, навіть наші "стратегічні партнери – доброзичливці” залишили наш народ сам на сам перетворивши його на неконкурентоздатну і вщент пограбовану націю, яка зазнає великих дискримінаційних утисків на власній землі.

 

З кожним роком, як це неодноразово мало місце в попередні сторіччя, боротьба українців за Незалежність власної Держави і право бути в ній господарем, все більше доводиться до абсурду – на нашій споконвічній землі панують і владарюють, нещадно грабують та експлуатують наш народ будь – хто. А звідси і законодавство України побудовано виключно на захист людей будь – якої національної меншини і ні в якому разі не українців. Фактично, Україна окупована всілякими зайдами і яничарами – грабіжниками, гнобителями і рабовласниками. Єдина відмінність реального стану України від класичної окупації полягає лише в тому, що цю окупацію ніхто не оголошував офіційно.

 

Брак високого національного патріотизму, жертовності, безкорисності, глибини розуміння сучасної національної катастрофи, а іноді й елементарної людської совісті в середовищі багатьох так званих політичних лідерів, їх надмірна і нічим не обгрунтована амбіційність призвели до ганебної поразки всіх національно – демократичних і національно – патріотичних сил, всієї Української Нації на останніх президентських виборах. Як виявилось, нікчемні лідери помаранчевої революції не впорались з високою довірою народу, підірвали його віру і надію в патріотизм і щирість політиків та громадських діячів, самі дискредували себе в очах широкої громадськості за свою жадобу отримати більше влади один над одним за будь – яку ціну. Ціна ж владарювання цих правителів виявилась для українців надмірно високою – в суспільстві панують суцільні зневіра, розчарування, відчуття безвиходності і безнадійності в своєму майбутньому та в майбутньому своїх дітей і онуків.

 

Напередодні виборів депутатів всіх рівнів рад 31 жовтня 2019 року за антиконституційними "законами”, тотального порушення прав людини і громадянина та постійного незаконного їх обмеження протягом останніх 19 років в умовах тотальної корупції і фактичного знищення всієї правоохоронної системи країни не лише відкинуло Україну далеко назад в державному будівництві, а й поставило перед загрозою саме існування Української Держави вже в найближчі 2-5 років.

 

Такі злодійські вакханалія і свавілля обурюють ще не деградовану і патріотично налаштовану частину державних, наукових, політичних, громадських, професійних і робочих кіл українського суспільства.

         В цих критичних умовах ми глибоко усвідомлюємо свою особисту відповідальність за подальшу долю Української Нації та Української Держави. Твердо і непохитно переконані – лише консолідація наших сил і титанічна праця кожного патріота України, скерована на очищення свідомості людей від намулу багатолітньої неволі, ворожої пропаганди і агітації може врятувати Україну і весь наш Народ.

 

         Закликаємо усіх керівників українських патріотичних організацій до об¢єднання в ім¢я України і згуртування всіх розпорошених національно-патріотичних сил для перемоги Української Національної Ідеї. Дієвим же, реальним стартом для такого практичного єднання ми бачимо найближчі місцеві вибори.

 

         Ми глибоко розуміємо і усвідомлюємо – це лише мізерний але вкрай необхідний, перший крок на шляху нашої подальшої спільної роботи в ім¢я і на благо України, всього нашого народу.

 

         Знаємо – тільки згуртована Нація здатна долати будь-які зовнішні і внутрішні перешкоди на своєму шляху чи то захисту своєї Батьківщини від зовнішнього і внутрішнього ворога, чи то  її розвитку і процвітання.

 

         Знаємо й інше – реальні процеси практичного єднання Нації можуть бути започатковані і доведені до логічного завершення лише безумовною єдністю національної еліти навколо головних національних цінностей і пріоритетів.

 

         Наше головне гасло в цій виборчій кампанії –

Влада народу, реальні права і влада територіальних громад на місцях – перший крок до:

- відродження природних і традиційних для українців прав бути реальним і дбайливим власником своїх багатств;

- ефективного виховання відповідального покоління господарів, патріотів власної землі;

- відродження могутньої та квітучої України;

- вагомого і дієвого удару по державній корупції спираючись на весь потенціал широких верств населення;

- реального народовладдя в Українській Державі.

 

         Єднаймось – нам є за що боротись і що спільно захищати від ненажерливих, злочинних олігархічних кланів наших підступних поневолювачів, грабіжників а іноді і просто бездарних політиків.

 

         Ще не вмерли в Україні ні мудрість, ні сила, ні Воля!

 

         Слава Україні!

 

 

 

 

         З вірою в перемогу ідеї єдності всього Українського Народу,

 

Голова ВГО та ВГПР

«Всенародний фронт порятунку України»,

Голова Незалежної профспілки військовослужбовців України

О.М.Лалак

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 764 | Завантажень: 72 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]