Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Український парламент - народний?
[ Викачати з сервера (31.5 Kb) ] 19.06.2022, 00:19

Олег Гуменюк Український парламент - народний?
Основна першочергова функція парламенту ( Верховна Рада України),

це творити і приймати якісні закони.

 Чи виконують народні депутати свої функціональні обовязки?

Життя показує їх діяльність непродуктивною, у суспільстві оцінюється негативно. У людей настає кінець терпінню спостерігати і переживати за результати, якими будуть прийняті рішення. Реакція на це народу - часті масові протести, мітинги, виступи, пікетування, голодування, перекриття шляхів транспортних сполучень, ін.

Все це свідчить, що парламент України не є виразником інтересів народу, суспільства, а своїх власних, корпоративних і тих, хто за ними стоїть. Там, де правлять гроші, вищий орган законодавчої влади для якісних кандидатів від простого народу недоступний.

 На законодавчому рівні народ повністю усунутий від права участі у державотворчих процесах. Тому, по своїй суті, він не є народним, а оплотом головного ворога України - олігархату.

У своїй більшості якісний склад депутатів не відповідає вимогам часу, рівню підготовки, досвіду роботи, служби, тому не здатний забезпечувати виконання покладених обовязків. Мають місце прояви антидержавних, антинаціональних випадів, казнокрадства, корупції, аморальності, шахрайства. У той час, як народ зубожів, парламент не реагує на зловживання високопосадовців у призначеннях ними зашкалених посадових окладів, премій. Верховна Рада сама подає у цьому приклад. Творча атмосфера на засіданнях місцевих Рад виглядає набагато кращою, ніж у сесійному залі Верховної Ради.

Настав момент, коли народ зобовязаний втрутитись у державотворчі процеси. Час на експерименти вийшов і стає небезпечно

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 6 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]