Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Сьогодні українці у своїй більшості є політично хворою нацією
[ Викачати з сервера (26.0 Kb) ] 19.06.2022, 00:04

Олег Гуменюк Сьогодні українці у своїй більшості є політично хворою нацією.

Попередній висновок показує, що в основному фізичний стан українського організму є здоровий. Народ живучий, що є наслідком генетичної спадковості від його предків.

Основна небезпека хвороби криється у чужеродному “вірусному” враженню мозку українця антисвідомістю, як наслідку багатовікового його існування у загрозливому колоніальному середовищі, особливо небезпечного радянщини і сьогодення нового західного різновиду.

Спадково виросло нове покоління тих, хто не боровся з існуючою системою у минулому, а зумів пристосуватися до умов і вижити.

Життя не вилікувало вірус байдужості, який глибоко засів у мізках українця, що для нього стало небезпекою. Життєво необхідний національний імунітет ще жевріє, але поступово з новими поколіннями падає.

Люди від довготривалої боротьби із загрозою втомилися, змирилися  із долею, одноосібно почали шукати вихід свого існування, зневірилися у оманливих, некваліфікованих, користолюбивих шахраях лікарях-політиках.

Оманливим є те, що багато хто ще вірить і надіється, що бездієво можна  діждатися лідера-месію, який всіх зцілить і врятує. Без особистого наполегливого лікування, боротьби за своє здоровя і благополуччя, хвороба свідомості може ще більше ускладнитися, перерости у хронічну і закінчитися летально.

Чи вилікуємось ми, українці, від зарази?

Найпростіші, перевірені життям ліки, є знання.

 Процедурою лікування є невпинне, регулярне, старанне просвітництво, основою якого є така наука, як політична освіта, справжню суть її здатності запопадливо і обманно приховує від народу існуюча вражена цим “вірусом” політична еліта.  

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 6 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]