Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк. Ринок продажу землі- загроза державності України!
[ Викачати з сервера (25.7 Kb) ] 23.09.2022, 10:34

Олег Гуменюк. Ринок продажу землі- загроза державності України!

Як громадянин України, її патріот, закликаю усіх людей мобілізуватися на недопущення запровадження ринку продажу землі у нашій державі.

Перш, ніж вчиняти якісь дії, завжди потрібно вникнути у суть процесу, з якою метою він здійснюється і які з цього будуть наслідки.

Для України існує цілий ряд загроз, як внутрішніх, так і зовнішніх.

Мета у всіх одна – заволодіти самим, що є цінним нашим стратегічним ресурсом, від якого потім залежатиме доля держави і її народу.

Все, що нині здійснюється, це не для добра українського народу, не для підняття української аграрної економіки, не для співпраці, не будуйте ілюзій.

Наші доморощені президенти, депутати, ін. не вони усе вирішують. Лише, щоб отримати контрамарку  на право існування з накраденим, вони готові на все, навіть на знищення держави, її народу.

Йде процес глобалізації світу, вибудовується піраміда світового панування.

Під себе підминається все, фінансовий капітал, інформаційний простір, природні багатства, надра землі. Погляньте на карту світу. Скільки вже є держав, які позбулися землі і які з цього є наслідки. Одночасно йде процес заволодіння прісноводними ресурсами. Лише уявіть собі, що готується для майбутніх поколінь.

А тепер, що відбувається сьогодні. Ми дуже раді отримати 2-3 тис. умовних грошових одиниць за га ріллі, які потім швидко будуть страчені, ви їх назад віддасте такому самому дяді.

Доморощені олігархи? І у них забереться земля, вони не входять у світові хижацькі плани. Плачевні наслідки всього цього ми ще застанемо, коли

не буде ні їжі, яку ми привикли їсти, ні грошей, ні запасів.

Голодними добре керувати. Це головна мета.

Що потім про нас скажуть нащадки?

20.02.2019р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]