Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Націоналізм - саме те, що сьогодні потрібно для України !
[ Викачати з сервера (36.0 Kb) ] 18.06.2022, 23:02

Олег Гуменюк Націоналізм - саме те, що сьогодні потрібно для України !

 

 Підняття даної теми не ставить перед собою мету, на науковому рівні повного розкриття суті і визначення поняття націоналізму, а привернення уваги громадськості, як до ідеології, яка на рівні знань необхідна українському суспільству. Боротися за своє сьогодення і майбутнє неможливо без ідеології, як програмного документа, що підтверджується життям. Це добре розуміли наші українські національні ідеологи Донцов, Міхновський, Сціборський ін. На жаль, жоден з державників минулого національно-визвольних змагань не врахували важливості даного питання, не взяли його на озброєння, тому не забарилися плачевні наслідки. З уроку минулого не зробили правильних висновків державники сьогодення. Протягом усього часу, починаючи із встановлення незалежності України, не було і не мало бути створення ніякої ідеологічної системи, окрім ідеології власного збагачення. Після розвалу Радянського Союзу, ніхто із владних керманичів навіть не намагався створити державну ідеологію самоідентифікації України, як окремої незалежної держави. Більше того, діючою Конституцією України взагалі заборонялася будь-яка ідеологія. Псевдоідеологія, яка роками втовкмачувалася правлячими режимами у голови людей, ставила перед собою за мету зробити із народу бездуховну масу, якою легко управляти і яку зручно експлуатувати. Високе поняття національної духовної культури звелися до поп-шоу, мораль- до принципів індивідуалізму, який проповідує повну вседозволеність. Наслідки негативу повторилися в усіх сферах життя держави, аж до появи сепаратизму та виникнення війни. У суспільстві виникла духовна криза, яка практично гальмує увесь розвиток держави і веде до непередбачуваного. Потреба у ідеологізації українського суспільства сьогодні постала, як ніколи. Саме ідеологія служить тому, щоб запропонувати напрям руху, або зміни у ньому. Національна ідеологія України полягає у встановленні понять - хто ми, звідки ми, яку державу будуємо, куди йдемо і чого прагнемо.

 

 

Якщо поглянути в історію, українська національна ідеологія є спадкоємницею досить багатого ідейного, політичного, теоретичного та історичного спадку і досвіду. Він набутий у процесі формування сучасної української політичної нації та тривалої боротьби за відновлення і розбудову власної незалежної держави. Нині, на рівні держави, головне стратегічне теоретичне завдання полягає у тому, щоб повернути українській ідеології історично власний зміст, взамін спотвореного. Правителі, ідеологи, науковці, при підтримці одурманеного пропагандою свого народу країни окупанта, боялися опору поневоленого, намагалися зберегти панівне становище над ним. Все робилося, щоб український народ позбавити свого стержня супротиву - ідеології українського націоналізму. Визначення поняття націоналізму спотворено трактується у енциклопедіях, документах, публікаціях засобів масової інформації. Своїм формулюванням він практично нічим не відрізняється від нацизму, шовінізму. Що насправді являє собою націоналізм? Це позитивна реакція на захист та відстоювання своїх національних інтересів, свободи, прав, мови, моралі, віри, історії, звичаїв, традицій, інших надбань, рідної Землі від зазіхань захоплення, плюндрування і знищення їх чужинцями чи окупантами, домагання національної, соціальної та історичної справедливості.

Що тут є неправильним чи несправедливим?

 Український націоналізм - політична ідеологія, а також громадсько-політичний рух, який ставить собі за мету становлення і розвиток української самостійної національної держави та національної самобутності.

Лише взявши на озброєння, як ідеологію український націоналізм, ми у змозі побудувати державу Україна !

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 9 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]