Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Націоналізм - ідеологія нескорених
[ Викачати з сервера (27.5 Kb) ] 18.06.2022, 22:55

Олег Гуменюк Націоналізм - ідеологія нескорених !

       Без ідеології ми, українці, беззбройні і беззахисні.

        Всю історію окупанти старалися вибити в окупованих народів їхнього стержня, який єднає і консолідує народ на супротив. Вбити духовність, яка будується на ідеї.

         Такою ідеологією є націоналізм. Не усі народи мають право називатися націоналістами.     Лише ті, які ніколи не були і не є агресорами, поневолювачами, окупантами. Таких народів    у світі мало, деякі не мають своєї державності, Вони боролися і борються за своє право на існування, а їх, у той же час, називають ганебно націоналістами, поєднуючи звинувачування

 у ненависті до інших народів. Тобто, поневолені повинні толерантно ставитися до своїх поневолювачів, та до їх симпатиків, які користолюбно їх підтримують. От і заплутують  поняття націоналізму, порівнюючи його з нацизмом, фашизмом, реваншизмом.

        В той же час, націоналізм протиставляється і витісняється поняттям патріотизму.     Адже патріотом є кожен той, хто підтримує і захищає установи своєї ідеології, у тому числі і ворожої іншим народам — нацизм, фашизм, шовінізм, реваншизм, сіонізм, особлива - рашизм, ін.

        Націоналізм у душі українців, які століттями боролися за своє існування, існував давно.

        Без своєї миролюбної ідеології, яка називається націоналізм, ми ніколи не встанемо з колін, над нами вічно будуть панувати інші. Це наша ідеологічна зброя, без якої не можна вижити і існувати.

        Прикладом цього є сьогоднішня розграбована, політично і економічно, немічна Україна.

        Українці ! Станьмо усі справжніми, а не ярликовими націоналістами !

        Звання націоналіста повинно стати честю кожного !

        Націоналістом може бути лише той, хто буде відроджувати і захищати нашу ідею на існування. Жодного до цього відношення не повинен мати той, хто одягає вишиванку, співає, кладучи руку на серце, Гімн України, у той же час перефарбовуючись у корисливих цілях, рветься до влади, щоб грабувати, збагачуватися, паразитувати на суспільстві, розмовляє і мислить мовою агресора, бездіяльний, безвідповідальний і байдужий до долі майбутнього своєї держави, до долі своїх нащадків.

         Українці ! На зло ворогам, станьмо усі націоналістами !

         Слава Україні ! Слава нації !

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]