Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк На що більшість українців чекають
[ Викачати з сервера (29.5 Kb) ] 18.06.2022, 22:42

Олег Гуменюк На що більшість українців чекають ?

Як сталося, що український народ освічений, працездатний, волелюбний, загартований у борні, здатний до боротьби зупинився в очікуванні чогось.

   Не месія прийде, не манна впаде з неба, а народ сам повинний бути творцем своєї долі і відповідальним перед нащадками за все.

   У своїй більшості народ виявився ще незрілим до здійснення державотворчих процесів. На сьогодні цей процес затягнувся.

   Цінність сьогодні – це ідеї.

Щоб не було в українців пізнього  прозріння, бючи себе по лобі, що були ідеї, взявши які на озброєння ми могли боротися, відстоювати їх,  програємо державу Україна, тому, що ми не знали, а часто і не бажали знати цих ідей.

   Потрібний новий світогляд українця, не навязаний, а досягнутий прозрінням від знань, щоб самосвідомість стала переконанням.

   Найважливішою сьогодні є ідеєю недопущення ринку продажу Землі.

Якби нам багато не обіцяли, будували перспективи, все це обман. Позбувшись власності на землю, народ піде по світу і ярлик йому серед народів світу буде наймит, а ще недолугий, який мав все і всього позбувся.

  Виною у цьому є ініціатори в особі влади, яка по своїй суті є не державницькою, метою якої є лише багатство.

  Тому наступною ідеєю є питання влади, хто господар у державі. Це зміна суспільно-політичного устрою, олігархічного на народовладдя.

 Жодна з партій, які лізуть до влади, ніколи не були і не є виразниками інтересів народу, усього суспільства.

 Влада народу, іншими словами це його воля, яку повинна виконувати державна служба з лідером.

 Лише український лідер може розчистити шлях до народовладдя, навести у державі порядок, налагодити виробництво, а народ повинен його підтримати, допомогти.

  Не критикана, не того, хто лише багато обіцяє, сипле цифрами, а того, хто представить народу письмову програму дій, бачення майбутнього України, формування і консолідації українського суспільства, ідеї, якою буде народовладдя, зміна системи управління у державі, коли природні багатства

будуть належати громадянам України, стратегічні галузі економіки будуть суспільними, коли правова система буде захищати інтереси народу, а не влади, такого керівника потрібно буде обирати. Критерієм повинні бути не гроші а ідеї і базова підготовка кандидата.

За таке суспільство, державу і лідера варто боротися!

У цьому є наше майбутнє!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 4 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]