Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Історія – мати життя
[ Викачати з сервера (28.0 Kb) ] 18.06.2022, 22:31

Олег Гуменюк Історія – мати життя!

        Розвиток політичних подій в Україні складається так, що стрімко відбувається непередбачувана ситуація. Природно виникає запитання, чи керуються у своїй діяльності політики науковими розробками минулого і сучасності.

        Є підозра, чи вони читають щось взагалі, не говорячи про вивчення творів вчених-класиків, які передбачали та дали людству знання розвитку суспільств, економіки, соціального напрямку, тощо. Чи цікавить їх дана тематика?

          Не маючи базових знань теоретичного розвитку будь-якої галузі життя, не можна іти у політику, брати на себе відповідальність за долю держави і її народу.

        На одному прикладі з історії хочу показати, які для держав мали наслідки, політики яких просвітлялися, цікавилися знаннями, досягненнями науки, і які не робили цього.

         Візьмемо напрацювання  всім нам відомого класика К. Маркса, який ще у середині ХІХ ст. показав глибоке розуміння економіки. На основі цього розуміння він передбачив дедалі більший розвиток конфлікту між пролетаріатом і капіталістами, що мав закінчитися неминучою перемогою перших і колапсом капіталістичної системи.

         Назрівав спалах у країнах революцій. Але К. Маркс не врахував, що капіталісти також уміють читати. Вони взяли до уваги багато аналізів, скористалися підходом до історії з політики і економіки. Капіталісти доклали зусиль для поліпшення виробничих умов робітників, їх зарплати, включаючи їх у політичну систему, зміцнили їх національну свідомість. Тобто, революції звелися до нуля.

           В той же час, які мали плачевні наслідки для тих держав-імперій, лідери яких недооцінювали знання, переоцінюючи себе не робили висновків, все це вже відомо з історії, деяких держав вже немає.

        А чи знають про це політикани, які вже були і є при владі? Що більше ми знаємо і краще розуміємо історію, то історія змінює свій хід.

Ніде не дінешся, люди мають багато матеріальних, соціальних, психологічних потреб, які потрібно вирішувати і їх задовольнити. Куди йде і веде за собою нас політична еліта, ніхто не знає. Знаємо лише одне – не туди.

Що ж, це їх вибір, але він не наш і не вічний.

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 37 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]