Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Ідеологія – стержень нації
[ Викачати з сервера (27.5 Kb) ] 18.06.2022, 18:13

                 Олег Гуменюк  Ідеологія – стержень нації !

Ідеологія – система політичних, правових, етнічних, релігійних, філософських поглядів, служить для того, щоб запропонувати зміни у суспільстві, або зберегти ідеали минулого.

Українська національна ідеологія сьогодні заборонена діючою Конституцією України, що суперечить національним інтересам українського народу.

Через існування національних інтересів у політичній, економічній, соціальній, правовій, культурній, побутовій сферах суспільства, національна ідея стає, як національна державна ідеологія.

Національна ідеологія України дає відповідь – хто ми, звідки ми, яку державу будуємо, куди йдемо і до чого прагнемо.

Наша сучасна ідеологія є спадкоємницею досить багатого ідейного, політичного, теоретичного та історичного спадку і досвіду. Він набутий у процесі формування сучасної української політичної нації та тривалої боротьби за відновлення і розбудову власної незалежної держави.

Нині, головне теоретичне завдання полягає у тому, щоб повернути українській ідеології історичний власний зміст, взамін спотвореного.

Українська національна ідеологія, це політична ідея, а також громадсько-політичний рух, який ставить за мету створення і розвиток самостійної української національної держави, та захист національної самобутності.

Національний рух, боротьба привели до ідеологізації і політизації поняття   націоналізму. Без певної міри націоналізму, перемога над авторитарними чи імперськими режимами неможлива.

Націоналізм проявляється не лише у славленні минулого, а у реальній радикальній реакції на сьогодення.

Основою політичного укладу держав мають бути не імперії з ідеологією шовінізму, нацизму, фашизму, реваншизму, сіонізму, расизму, нової – рашизму, а національні держави, з ідеологією права кожного народу на самовизначення, справедливість, добросусідські відносини між народами.

Націоналізм – сьогодні повинен стати ідеологією, як інтернаціональний  націоналізм!

http://www.seredniy-klas.org/load/oleg_gumenjuk_ideologija_sterzhen_naciji/1-1-0-2943

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 8 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]