Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Де знайти нам лідера?
[ Викачати з сервера (30.5 Kb) ] 18.06.2022, 22:14

                                      Олег Гуменюк Де знайти нам лідера?

 

           Саме так, зараз найчастіше звучить у людей запитання. Воно починає вже переростати у масовість і висіти у суспільстві.

              Представницька демократія у формі парламентаризму себе не оправдала, надій на її перспективу більше немає.

              Натомість, у державах, де керує лідер, переваги на виду.

              Помилкою є те, що багато хто шукає лідера серед відомих йому політиків, серед тих, хто вже був при владі, відомих публічних осіб. Питається, чому вони за стільки років, маючи усі можливості, нічого не зробили для народу, нашого суспільства? Нічого конструктивного і нового вони не пропонують і по сьогодні.          З їх вуст ми чуємо одну пусту полеміку, критиканство, гасла і обіцянки.

             За усім цим криється лише одна мета — боротьба за владу.

             Помилкою є ще те, що ми шукаємо лідера із партійців. За усю історію, жодна з партій, якого б вона не була спрямування, вона ніколи не виражала і не виражає інтереси усього народу. Партії створювались і створюються лише для приходу до влади, нав’язуючи свої партійні інтереси усьому суспільству. У цьому ми вже також переконались.

             Лідера шукати  потрібно внизу, вихідця із простого народу, серед кращих його представників. Які, за усі роки випробувань, проявили себе, як суспільно активні, нічим не заплямовані, які жили і працювали серед народу, ділили усі тяготи і біди, знають не зі слів людські проблеми, бачать перспективу. Однак, основне у тому, хто творить і висуває в інтересах українського народу програму бачення мети і дій.      Тих, хто у спотворених умовах практично немає можливості, донести свої ідеї до людських мас.

              Саме серед низів таких людей потрібно шукати. Кращого із кращих, цікавитись їхніми напрацюваннями, вибирати цінніше, по можливості підтримувати, допомагати, брати участь у творенні.

              Нам, багатьом розчарованим, вірити можна лише тому, хто усвідомлюючи, яка непроста дісталась спадщина, йде не володарювати, а служити українському народу, робити все можливе  для майбутнього України, для своїх нащадків. Який ставить за мету дати ідеї, які будуть відправними пунктами у творенні нових, кращих прогресивних ідей створенню нового заможного, справедливого суспільства.

             Якщо буде так, влада перед нами буде безсилою, будь-яку мати можливість перешкоджати, не давати ходу процесу творенню та побудови нового суспільства.

             У разі, коли нами буде опановувати недовіра, заздрість, поклоніння чужинцям, комплекс меншовартості та неповноцінності, ми будемо приречені на постійні біди, злидні, приниження. Над нами буде вічно висіти лише ілюзія прагнень.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 5 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]