Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк. Чому в українському суспільстві необхідний новий проект Конституції України
[ Викачати з сервера (32.2 Kb) ] 23.09.2022, 09:33

Олег Гуменюк. Чому в українському суспільстві необхідний новий проект Конституції України.

 Сьогодні все частіше постає питання чому в Україні так сталося, що з часу встановлення її незалежності, зміни пішли не на краще – розбудову держави, покращення рівня життя її народу, а на зруйнування економіки, господарства, фінансової системи, Збройних Сил, науки, освіти, медицини, культури і багато чого іншого. Стало закономірністю постійне підвищення цін на товари, платежів на комунальні послуги, державні мита, тощо.

 Всі біди суспільства полягають у тому хто є владою.

Влада у нашій державі належить олігархату, оплотом якого є парламент. Саме їм та їхнім прихвостням ми владу делегуємо.

 Представництво – це обман, який застосовують правителі. Насправді це диктатура під видом демократії. Народ відсторонений від участі у політиці.

 Парламент вибирається представниками партій, коаліцій, блоків політичних діячів, представниками бізнесових кіл. Це означає, що він став засобом узурпації влади і присвоєнням влади народу.

 Таким чином, лише усунувши від влади олігархат, як основного зла суспільства, можна розбудувати державу і створити заможне життя її народу.

 Зберігаючи парламентську форму правління олігархи через своїх прихвостнів все рівно масово будуть пролазити до влади та обкрадати народ і державу.

 Саме в Україні владу у даний час делегувати не можна, це веде до її краху.

 Владою в державі повинен бути народ, який уповноважуватиме держану службу служити йому, а не бути над ним владою.

 Цей шлях може бути не такий, як у інших державах, але для України, її народу історично він наш.

 Наше сьогодні завдання – нести ідеї народовладдя у народ.

 Якщо ця ідея буде підтримана і стане переконанням людей, тоді і буде перемога народу.

Як саме збудувати в Україні новий державний устрій народовладдя, викладено у проекті Конституції народу України.( Сайт- konst-narod.at.ua або: ОЛЕГ ГУМЕНЮК ПРОЕКТ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ http://www.seredniy-klas.org/load/oleg_gumenjuk_proekt_konstituciji_ukrajini/1-1-0-2941ОЛЕГ ГУМЕНЮК ЧОМУ ОДНА ІЗ НАЙКРАЩИХ КОНСТИТУЦІЙ, НАСПРАВДІ НЕ НАЙКРАЩА. http://www.seredniy-klas.org/load/oleg_gumenjuk_chomu_odna_iz_najkrashhikh_konstitucij_naspravdi_ne_najkrashha/1-1-0-2957

ОЛЕГ ГУМЕНЮК АНОТАЦІЯ НОВОЇ КОНСТИТУЦІЇ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ http://www.seredniy-klas.org/load/oleg_gumenjuk_anotacija_novoji_konstituciji_gromadjan_ukrajini/1-1-0-2958)

Що нового виноситься у даному проекті і відсутнє у нині діючої Конституції України, то це встановлення нового державного устрою народовладдя.

 Саме цей проект відображає ідею справедливого суспільства де немає панування над народом, надається право володіти кожним громадянином України своєї частки загальнодержавного багатства, яке зараз узурпують олігархи.

 Проект Конституції виражає державний устрій України – яка є народною республікою, основою якої є територіальні громади з формою управління прямого народовладдя , вищим органом якого є Віче.

 Визначаються основні напрями державної політики спрямуванням якої є безпека та процвітання її громадян, відповідальність та звітність органів державної служби перед народом за свою діяльність, постійне втілення у життя суспільної волі українського народу, ін.

 У документі встановлюється, що є загальнонародною державною власністю, що не може бути приватно привласнено

 Земля України не є товар, а власністю усього українського народу, земельні угіддя даються лише у користування тим, хто на них буде працювати.

 Проект Конституції крім прав та обов’язків громадян України та тих, хто перебуває на її території, встановлює цілий ряд заборон, що убезпечить її від зловживань та руйнувань.

 Дається визначення хто є такий український народ, його статус у суспільстві та право представників інших національностей, які проживають в Україні, бути її народом.

 Саме народ визначатиме суспільний устрій в Україні, створюватиме, ліквідовуватиме, тимчасово призупинятиме діяльність будь-яких органів державної служби або її структур.

 Народ через Віче обиратиме керівництво державної служби, укладатиме з ним угоди, схвалюватиме або критикуватиме їх діяльність, переглядатиме прийняті рішення, якщо це буде суперечити інтересам народу, ініціюватиме і виноситиме на розгляд свої пропозиції, доповнення, поправки, зміни до Конституції України, Законів України.

 У стосунках з органами державної служби народом обиратиметься Рада Старійшин, як виборний наглядово-погоджувальний представницький орган від громадськості. (ОЛЕГ ГУМЕНЮК В УКРАЇНІ Є ЗАБУТИМ УПРАВЛІНСЬКИЙ ДОСВІД РАДИ СТАРІЙШИН http://www.seredniy-klas.org/load/oleg_gumenjuk_v_ukrajini_e_zabutim_upravlinskij_dosvid_radi_starijshin/1-1-0-2942)

 Розробкою проектів Законів України займатиметься Колегія законотворців із числа найбільш високоморальних, обдарованих, авторитетних науковців, філософів, юристів, економістів, істориків, політологів, соціологів ін., які займаються прогресивними науковими розробками життєдіяльності суспільства.

 Основним критерієм прийняття Законів України будуть інтереси громадянина і держави.

 Основою державної служби будуть посадові особи обрані на Віче, працівники виконавчої служби, у тому числі державних установ і організацій, службовці силових відомств, військовослужбовці.

Главою держави буде Гетьман України(Президент), вищим органом у системі державної виконавчої служби – Гетьманська Канцелярія(Кабінет Міністрів) та органи державної виконавчої служби на місцях.

 Усе правосуддя також становитиме державну службу, з правом народу обирати суддів усіх рівнів, та безпосередньо через народних засідателів та присяжних брати участь у здійсненні правосуддя.

 Проект Конституції унормовує державний та місцеві бюджети,

які є самостійними, доступними для інформації та підконтрольні.

 Заборонено приватну власність та фінансові спекуляції у банківській системі. У інтересах українського народу існуватиме Державний національний банк України та акціонерно-кооперативні банки, які будуть підконтрольні йому.

 Визначено роль, відповідальність та місце засобів масової інформації у суспільстві.

 Унормовуються відносини церков та релігійних конфесій у суспільстві, їх місце та роль.

 Це частина основних аспектів проекту Конституції народу України.

 Яка надалі буде у нас держава, ким ми будемо у ній, все буде залежатиме від усіх нас, від того як ми проникнемося конституційним процесом, чи підтримаємо творення нового суспільного устрою в Україні.

 Це єдино правильний шлях мирно втілити у життя довгождану мрію для нас та для майбутніх поколінь.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 16 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]