Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Чому одні країни розвиваються, а інші занепадають?
[ Викачати з сервера (28.5 Kb) ] 19.06.2022, 00:29

Олег Гуменюк Чому одні країни розвиваються, а інші занепадають?

 Усі, кого турбує дана проблема, по різному підходять до пояснення поставленого питання.

Одні, можуть скаржитись на їх бідність через відсутність або нехватку природних ресурсів, інші, через неродючість землі, кліматичні умови, невигідне географічне положення, низький культурно-освітній рівень народу, низьку суспільну свідомість, демографію, якість людського ресурсу, ін.

Стабільність і розвиток одних, на противагу невдоволення інших, криється саме у проблемі бідності.

 Чому, у період науково-технічного прогресу, ще існує бідність, яка є невід’ємною частиною життя народу?

Сучасні люди вирішення проблеми пояснюють і бачать по різному.

Існують прибічники, які вирішення питання вбачають через заміну керівництва у державі, сподіваються, що прийдуть кращі і всьому буде покладено край.

Інша частина, більш просвітлена і суспільно-активна, вбачає причину через недосконалість політичної системи устрою у державі та заміни її системи управління.

Якщо проаналізувати наслідки усіх революцій, потужних протестів за історію держав світу, то назріває відповідь, успіх вирішення соціально-економічних проблем не можливий без вирішення політичного питання.

Народ утримується у бідності саме через неефективну й корумповану державу, в умовах якої, вони не можуть реалізувати свої здібності і можливості, майстерність і вміння.

Усі економічні негаразди з якими зіткнувся народ, походять з того, як у державі здійснюється політична влада, у чиїх вона руках.

Коли можновладці організовують суспільство з владою для себе, за рахунок цілковитої більшості населення, звідси і випливають усі негаразди суспільства, його відсталість і занепад. Політична влада є обмеженою й використовується лише тими, хто її має.

Натомість, народи розвинутих країн стали багатими, завдяки тому, що у минулому їх громадяни скинули паразитичну еліту, яка контролювала владу і створили суспільство, у якому політичні права розділені значно ширше,

уряди підзвітні громадянам і реагують на їх потреби, а абсолютна більшість населення може користуватися економічними можливостями.

Результатом стала докорінно інша політична і економічна траєкторія, яка вилилась у промислову революцію, економічний, науково-технічний прогрес.

 Для пересічних громадян проблемних країн важко  здобути реальну політичну владу й змінити спосіб буття свого суспільства.

Але це можливо, Неможливого нічого немає.

У світовій практиці є приклади на які потрібно орієнтуватися.

Хоча для кожної окремої країни точних рецептів немає, але основою повинна бути загальна тенденція.

Якщо взяти нашу державу Україна, причини її бідності мають політичний характер, тому вони вимагають і політичного вирішення.

Наше завдання полягає не у врятуванні і збереженні занепадаючого політичного устрою, а навпаки, вилучення його з політичного життя України. Ми здатні перемогти борючись лише правовим, легальним шляхом.

Кожна нація сама несе відповідальність за свою історію й майбутнє.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]