Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Чому одна із найкращих Конституцій, насправді не найкраща.
[ Викачати з сервера (29.0 Kb) ] 18.06.2022, 23:25

Олег Гуменюк Чому одна із найкращих Конституцій, насправді не найкраща.

 

Конституція, як Основний Закон держави, являє собою вироблену угоду взаємовідносин громадян у суспільстві.
Діюча Конституція України, це діючі правила, встановлені владою для своїх громадян.
Лише через 5 років після відновлення державності України, було прийнято Основний Закон держави, що було компромісом тодішньої комуністичної більшості, та націонал-демократичної меншості, які становили тодішню Верховну Раду.

Спотворена парламентська форма управління, де поняття “владні повноваження” підмінені “владою”, привела до зародження і послідовного утвердження олігархічного устрою з корпоративною системою правління.
Народ відсторонений від державотворчих процесів, позбавлений
законотворчої ініціативи, будь-яке волевиявлення носить суто деклеративний характер і не має юридичної сили.
Низька якість формувань Основного Закону, повна відсутність звітності, механізму відкликання та притягнення до відповідальності представників влади, за 30 років державності спричинило пограбуванню замовниками і творцями цього Закону біля 80 відсотків національних багатств народу. Підтвердженням цьому і є, що чинна Конституція створена злочинною системою для її обслуговування.
Якщо це правда, що діюча Конституція України є однією з найкращих у світі, то чому постійно ведеться боротьба між президентською, законодавчою і виконавчою гілками влади, що принесло немало шкоди у процесі розбудови держави. Чому Україна посідає перші місця у світовому рейтингу по корупції, бідності, важких хворобах, демографічних втратах та інших негативних показниках.
Більш, як за 20 років після прийняття чинної Конституції України,
Верховною Радою внесено більше, як 300 тис. змін, поправок, доповнень до прийнятих законів, постанов, указів, які приймаються і у своїй більшості не відповідають Основному Закону.
Чинна Конституція у багатьох своїх статтях, часто повторюючись статтями радянської конституції , посилається на поняття Держава, яка гарантує, сприяє, допомагає, спрямовує і т .д., хоча ці повноваження у минулому відносились до керівної і спрямовуючої сили компартії.
Не даючи розяснень з цього питання, чинний Основний Закон, який створений системою для системи, дав суспільству зрозуміти, що “держава” це влада.
Територіальні громади, які знайшли своє відображення у Конституції і повинні становити базу розвитку і структурування суспільства, фактично опинилися під куполом депутатських рад різного рівня , а пізніше держадміністрацій, як замінників комунопартійних органів.
Конституція 1996 року морально застаріла і давно є лише інструментом у руках політиків.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 6 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]