Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Олег Гуменюк Анотація нової Конституції громадян України
[ Викачати з сервера (26.5 Kb) ] 18.06.2022, 23:32

Олег Гуменюк Анотація нової Конституції громадян України.

Два потужні суспільні протести 2004 і 2014 років, війна на Донбасі й окупація Криму, переконливо показали, що рівень свідомості, самоорганізації та самопожертви українських громадян і українського суспільства вимагають нових правил співжиття і відносин в українській державі.

   Саме попирання прав народу, свавільне пограбування його системою є реакцією на потребу суспільства саме нової Конституції, як Конституції народовладдя.

    Ідея нового суспільного устрою в Україні є спадкуванням державницьких ідей покладених у першій Конституції України Гетьмана Пилипа Орлика, як політико-правового акту для майбутньої демократичної козацької держави з її кордонами, адміністративно-територіальним устроєм та системою управління.

   По своїй суті на той час, це був паспорт держави.

Сьогодні Україна повинна, як її громадяни, мати свій паспорт держави, який узаконює державність, регламентує її діяльність, правові відносини громадян у суспільстві.

   Намагання латати стару існуючу Конституцію не міняючи її суті, як Конституції влади над народом диктують новий підхід. Нові правила нової держави мають творити і приймати громадяни України.

   Ніколи і нікому не можна більше ні надавати, ні делегувати владу над народом.

   Народ є господарем у своїй державі. Влада народу, це його воля, яку повинні виконувати державні служби на чолі з керівником держави.

   Це і повинно бути основним стержнем нової Конституції громадян України, нового суспільного устрою – народовладдя!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]