Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Схема формування складу Громадської ради при Держземагентстві України
18.08.2011, 22:37

Оголошується початок прийому заяв на участь в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Держземагентстві України від інститутів громадянського суспільства
20 липня 2011

ОГОЛОШЕННЯ

Державне агентство земельних ресурсів України від імені ініціативної групи, створеної відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” з метою підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Держземагентстві України, оголошує початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства (ІГС) для участі в установчих зборах.

Установчі збори для формування складу Громадської ради при Держземагентстві України відбудуться 31 серпня 2011 року об 11.00 годині у залі засідань Держземагентства України, за адресою: м. Київ, вул. Народного ополчення, 3.

Прийом заяв від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Держземагентстві України починається з 20 липня 2011 року і продовжується до 19 серпня 2011 року включно та відбувається за таким порядком.

Заява, написана у довільній формі із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові представника інституту громадянського суспільства, підписується уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. У заяві зазначається посада або членство делегованого представника в інституті громадянського суспільства, контактний номер телефону (мобільний, стаціонарний), номер факсу та електронна адреса, на які йому можна надсилати запрошення на установчі збори.

Крім того, у заяві зазначається волевиявлення інституту громадянського суспільства щодо кандидатури, яка добровільно заявила про бажання брати участь у роботі Громадської ради при Держземагентстві України.

До заяви в обов’язковому порядку додаються:

1) рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачене його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою;

2) біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

3) копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

4) інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Заява разом із додатками надсилається ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Держземагентстві України за адресою:

Державне агентство земельних ресурсів України,

вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680.

Разом з тим, повідомляємо, що документи також можна привезти нарочно і опустити у поштову скриню Державного агентства земельних ресурсів (на першому поверсі у вестибюлі у робочі дні, крім п’ятниці, з 9.00 до 18.00 години, у п’ятницю з 9.00 до 14.00 години).

Усі листи, направлені через Укрпошту або вкинуті у скриню Держземагентства України, реєструються в Управлінні справами органу і передаються уповноваженому представнику ініціативної групи – завідувачу сектору взаємодії з громадськістю Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Держземагентства України Вербицькій Ларисі Василівні (контактний телефон: (044) 244-82-53).

Листи, які зареєстровані менше ніж за 10 календарних днів до проведення установчих зборів розглядатися ініціативною групою не будуть. Рішення щодо розгляду листів, які були затримані з причин можливої неналежної роботи Укрпошти і зареєстровані менше ніж за 10 календарних днів до установчих зборів, приймає ініціативна група на своєму засіданні.

Ініціативна група після ознайомлення із заявами і аналізу доданих до них матеріалів формує список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради при Держземагентстві України, затверджує його своїм рішенням і оприлюднює на сайті Держземагентства України.

Напередодні проведення установчих зборів ініціативна група запрошує всіх делегованих представників ІГС, взяти участь в цих зборах.

Порядок проведення установчих зборів

Учасники установчих зборів (31 серпня 2011 року):

- обирають з свого числа голову зборів, секретаря, лічильну комісію;

- визначають кількісний склад громадської ради;

- шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради при Держземагентстві України та внесені інститутами громадянського суспільства, формують склад Громадської ради.

Під час установчих зборів ведеться протокол.

На підставі протоколу установчих зборів Держземагентство України своїм наказом затверджує склад Громадської ради.

До складу ініціативної групи

з підготовки установчих зборів входять:

Розширений склад

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

для формування складу Громадської ради

при Держземагентстві України

Від Держземагентства України:

Калюжний

Микола Никифорович

- заступник Голови Держземагентства України – співголова ініціативної групи;

Грибков

Михайло Євгенович

- радник Голови Держземагентства України;

Вербицька

Лариса Василівна

- завідувач сектору взаємодії з громадськістю Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення.

Від інститутів громадянського суспільства:

Вовк

Анатолій Іванович

- голови Всеукраїнської громадської організації "Спілка землевпорядників України” – співголова ініціативної групи;

Головатюк

Микола Степанович

- голова Всеукраїнської асоціації працівників землевпорядних підприємств та організацій, землекористувачів і землевпорядників "Земельна реформа”;

Євдокіменко

Світлана Вікторівна

- голова ради Всеукраїнської громадської організації "Спілка оцінювачів землі”;

Заяць

Віктор Мефодійович

- керівник Всеукраїнської ліги сприяння розвиткові ринку землі;

Кляшторний

Олексій Миколайович

- голова Центрального координаційного комітету Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність”;

Кошиль

Андрій Григорович

- президент Асоціації "Земельна спілка України”;

Кулаковський Юрій Петрович

- заступник Голови Всеукраїнської громадської організації "Спілка землевпорядників України”;

Михайлич

Роман Анатолійович

- експерт Комітету з питань боротьби зі злочинами у сфері приватизації, земельних відносин та на фондовому ринку громадської організації "Комітет сприяння боротьбі з економічною злочинністю і корупцією”;

Романський

Микола Миколайович

- голова громадського професійного об'єднання західноукраїнської асоціації "Земля”;

Романчук

Ярослав Васильович

- член ради Всеукраїнської громадської організації "Асоціація фахівців оцінки”;

Савченко

Людмила Олександрівна

- член спілки громадських організацій "Народна рада Дніпропетровщини”;

Філіпчук

Дмитро Васильович

- голова Професійної спілки працівників галузі земельних відносин України;

Яровий

Микола Миколайович

- голова Всеукраїнської профспілки

"Рідна земля”.

Довідково.

До інститутів громадянського суспільства належать громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

У разі виникнення спірних питань перевага надаватиметься кандидатурам, які є представниками інститутів громадянського суспільства, чия діяльність пов’язана із сферою, по-перше, земельних, по-друге, правових і економічних відносин, та тих, що функціонують понад два роки і надали вичерпний звіт про свою діяльність.

Представники тих інститутів громадянського суспільства, що не встигли подати заяви у визначений строк, або не заявили про своє бажання брати участь у роботі Громадської ради при Держземагентстві, зможуть бути присутніми на установчих зборах (про що мають попередити заздалегідь), але до складу Громадської ради не обиратимуться і участі у голосуванні не братимуть.

P.S. Всі інститути громадянського суспільства, які раніше вже надсилали свої документи до ініціативної групи та Держземагентства України, надсилають повний (у разі необхідності, поновлений) пакет документів, перелік яких зазначено у тексті оголошення, і у терміни, які також зазначені в оголошенні. (Виняток можуть становити лише раніше надіслані копії статутних документів).

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 696 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]