Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Общественные деятели в знак протеста покидают общественный совет при ГНА в Одесской области
27.05.2011, 00:36

Общественные деятели в знак протеста покидают общественный совет при ГНА в Одесской области

Сергей Горбунов вышел из состава Общественного совета при ГНА в Одесской области, членом которого он являлся в течение трех лет по квоте Одесского областного Союза юристов.


В заявлении С.Горбунова говорится:

"Останнім часом діяльність ДПА в Одеській області характеризується багаточисленними повідомленнями у засобах масової інформації про зловживання посадових осіб, порушення прав підприємців, протиправне анулювання свідоцтв платника ПДВ, непоодинокі випадки хабарництва, корупційні прояви, перешкоджання діяльності цілих підприємств.

При цьому керівництво ДПА в Одеській області не вживає дійових заходів задля протидії цим негативним явищам.

Безпрецедентна ситуація з точки зору порушень вимог законодавства склалася навколо громадської організації «Центр правового захисту одеситів», яка намагалася провести громадську експертизу діяльності ДПА в Одеській області і її структурних підрозділів.

Діяльність цієї громадської організації протиправно блокується слідчим відділом податкової міліції ДПА в Одеській області на протязі 5 місяців. Так, в січні 2011 року у приміщенні Центру було проведено обшук за відсутності його представників, безпідставно вилучено всі комп’ютери, печатку і документацію громадської організації, під час обшуку зникли особисті речі, коштовності і грошові кошти, що належать членам організації. Після оскарження протиправних дій співробітників СВ ПМ ДПА в Одеській області почалося переслідування керівника громадської організації, у квартирі якої у квітні 2011 року було знову ж таки проведено обшук у межах кримінальної справи, порушеної щодо особи, права якої захищає Центр правового захисту одеситів. Під час обшуку нічого цінного для слідства знайдено не було, однак, персональний комп’ютер, яким користувалася Директор Центру в тому числі для своє громадської діяльності, знову було вилучено. Під час обшуку Директору Центру правового захисту одеситів співробітник СВ ПМ ДПА в Одеській області повідомив, що її переслідування пов’язане із оскарженням дій податківців і спробами проводити громадські експертизи ДПА в Одеській області. На даний час продовжується протиправний тиск на громадську організацію, на допити до податкової міліції безпідставно викликаються всі підряд члени Центру правового захисту одеситів, яких залякують, а податківцями розроблюється схема знищення громадської організації.

Керівництво ДПА в Одеській області не вживає заходів для припинення протиправного тиску на громадську організацію, не надає об’єктивної правової оцінки порушенням закону співробітниками податкової міліції, а навпаки, продовжує створювати перешкоди для проведення громадських експертиз, не надає запитуваної інформації, що є грубим порушенням вимог законодавства і нормативних документів. Ці факти встановлено вже навіть керівництвом ДПА України, що стало підставою для притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб ДПА в Одеській області.

Однак, і це не змусило посадовців ДПА в Одеській області дотримуватися вимог закону, із вступом в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», посадові особи ДПА в Одеській області продовжують ігнорувати запити щодо надання інформації.

Все це надає підстави для висновку, що діяльність ДПА в Одеській області є закритою для громадськості, що не відповідає умовам сьогодення, а також вимогам Глави держави і керівництва ДПА України. Персональну відповідальність за перешкоджання громадським організаціям здійснювати законну діяльність, переслідування громадських діячів, порушення законодавства про інформацію слід покласти на Голову ДПА в Одеській області.

Необхідно зазначити, що діяльність Громадської ради при ДПА в Одеській області є вкрай формалізованою, не має ніякого реального впливу на прийняття рішень керівництвом ДПА в Одеській області, ніяк не впливає на ситуацію з протиправним перешкоджанням діяльності громадських організацій. Засідання Ради проводяться рідко, права членів Громадської ради щодо формування порядку денного засідань і питань, які будуть обговорюватися, порушується, відповідні пропозиції (наприклад, мої) ігноруються. Діяльність Громадської ради є неефективною, жодної із своїх функцій Громадська рада не виконує.

За таких умов, вважаю свою участь у діяльності Громадської ради при ДПА в Одеській області неможливою.

Враховуючи наведене, повідомляю про вихід зі складу Громадської ради при ДПА в Одеській області і про спрямування своїх зусиль на протидію негативним явищам у податковій системі регіону з використанням інших більш ефективних засобів, наданих громадськості законодавством."

26.05.2011


http://nalog-od.com/art21.htm
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 716 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]