Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

О.Томасєвич. Свавілля хасидів в Умані
06.07.2011, 22:56

Сьогодні, 6.07.2011 року за ініціативою ГО Уманської міськрайонної спілки «Рада громадських організацій» було проведено захід по демонтажу павільйону, який незаконно встановили хасиди. Був проведений мітинг громади на якому було оголошено приписи відповідних служб щодо незаконності встановлення цього павільйону. Потім були демонтовані встановлені на даху цього павільйону динаміки і їх кріплення. Після цього представник міськвиконкому передав нам листа із міськвиконкому про те, що власники павільйону подали заяви на виконком з приводу узаконення цього павільйону. Такого наглого, відвертого знущання над своєю громадою, над законом міським головою у нас ще не було.

Той хасид, який встановив цей павільйон, депортований, будь-яких документів на цей павільйон жодна служба міськвиконкому не надавала. То стоїть питання, хто подав на узаконення незаконної споруди де здійснюють торгівлю ? Та і взагалі, як можна щось незаконне узаконювати, як що там немає жодних умов для встановлення взагалі?  Та хіба міський голова не знає цього? Да, знає він краще нас, але плює на громаду, заради задоволення хасидів, бо став кошерним і має отримати пейсики і тюбетейку, як символ зради територіальної громади та і України. Але він не піклується з цього приводу, бо м.Умань він продав державі Ізраєль і вступив в Партію Регіонів.

Проте громада не зважає на вибрики «Фікса» і дала хасидам рівно дві неділі для демонтажу цього павільйону, а в разі не проведення цього, то громада бере на себе демонтувати цей павільйон своїми силами. Захід був багатолюдний, було багато міліції, якоїсь охорони і багато хасидів.

Ми вважаємо, що проти такої місцевої влади необхідно боротися всіма силами, доки ми не змінимо її на українців, яка б турбувалася за українців, за нашу громаду і поліпшувала їх життя.

 

Олександр Томасєвич


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 764 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Сергій Киириченко  
0
Правильно робить громада і актив громадських організацій Умані!
Вони - іудеї-сіоністи, ніколи не зупиняться, якщо їх не зупинити в тому геноциді,
який вони все зухваліше демонструють усім слов'янам України.
Слов'яни України! Єднайтеся!
Українцям та їх побратимам і сестрам (росіянам, білорусам, болгарам, полякам, сербам) треба повернути собі владу, заводи, комбінати, засоби масової інформації. А почати треба із повернення графи про національність у паспорті.
Голосувати на виборах потрібно за ознакою ідентичності нації, культури, традицій, віри!
І потрібно правильно визначати загрози. Нм більше загржують не якісь знеособлені "тоталітарні сили", а небезпеку нашій нації становить ІУДЕО-СІОНІЗМ, який править Україною"
Сергій Кириченко, народдний депутат україни ІІ-го та ІІІ-го скликань

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]