Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

О.Томасєвич. Перевірка в Умані
27.05.2011, 01:17

25 травня 2011 року в м. Умані проводилася перевірка Державної виконавчої служби щодо виконання Вимог Пенсійного фонду. Перевірку здійснювали заступники начальника ГУПФУ в Черкаській області і відділу примусового виконання рішень Черкаської області управління юстиції.

Такий тендем дуже цікавий, оскільки відповідно до чинного законодавства між цими службами не існує законодавчого зв’язку.

Однак це є, і як з’ясувалося, це чиновники  своїми листами зобов’язують міські і районні ДВС викручувати руки підприємцям по вимогам ПФ.

            З цього приводу активісти підприємницького руху м. Умань зробили захід у виконавчій службі і розказали цим чиновникам, що ми про них думаємо. Висказали їм свої побажання та застереження про їхні незаконні дії. Наглядно показали їм їхню незаконність, на яку вони не дали відповіді. Це означає що вони підтвердили незаконність своїх дій. Але вони сказали що вказівка зверху. Але верхнього документа ніякого  не показали. Тому це і є тільки місцева ініціатива. Тому нам потрібно підняти свої місцеві ініціативи і розпочати тотальні оскарження їхніх листів і переписок. На всі постанови подавати в суд, потім апеляції і т. п. Цим ми зупинемо монстра в йього берлозі на довгий час. Залишимо його із своєю злістю, яка його ж і зїсть. Так ми позбавимся чудовиська ПФ. 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 722 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]