Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

О.Томасєвич. Хасиди створюють проблему
06.08.2011, 21:33
Повідомлення. 
На попередній неділі, в Криму відбулася зустріч нашого губернатора і нашого міського голови із мультіміліардером відносно створення в м. Умані Хасидського кварталу із своєю власною інфраструктурою. В звязку з цим, підлягають виселенню всі мешканці цього району в пригород міста. Також передбачається утворення груп самозахисту Хасидами. Передача землі в довічне користування всього мікрорайону. В цей час стали обєднуватися дві течії - Хабад-іудео-нацистська ультраортодоксальна секта, відома також як рух Хабад-Любавічі та брацлавський хасідізм-одна із течій в іудаїзмі. 
Зараз точиться боротьба за землі заводу Мегометр і території Центрального ринку у м. Умані. З цього приводу готується акція протесту робітників цього заводу і громадських організацій.
І тут ми також спіткнулися із првоохоронною системою. Прокурор міста наприклад погрожує нам активістам статтями крімінального кодексу за нашу активну позицію про свавілля іноземців. Ми в деякій мірі взяли в свої руки управління справами місцевого значення і хочемо здійснювати владу самостійно, як то передбачено Конституцією. Міліція каже, що вони будуть виколнувати вказівки з верху. Влада нас посилає до продажного суду. Прокурор направить нас в тюрму. 
Ось вам і свобода, рівність і братство!  6 серпня 2011 р. 10:06 Олександр Томасевич
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 748 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]