Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

О.Томасэвич. Шокуюча новина
13.07.2011, 23:34

 

В Умані, від самоуправних дій державного виконавця померла підприємець.
Державний виконавець міського відділу ДВС Уманського управління юстиції  Рутенко Т.П. відкрив провадження за Вимогою УПФ про стягнення недоїмки зі страхових внесках до ПФ за друге півріччя 2010 р.
            Державний виконавець особисто відвідала підприємця, який уже півтора року лежав прикований до ліжка через параліч і не здійснював весь цей час підприємницьку діяльність.
            Однак завзятий виконавець, повідомив хвору, що їй все рівно потрібно платити, а як не буде платити то з ліжком викинуть на вулицю.
            Дізнавшись про таке, я подав до суду на виконавця.
            Відбувся перший суд. Хвору підприємця Мартиненко Г.на руках принесли в суд близькі люди для того, щоб суд і виконавець побачили в очі з кого вони знімають останнє.
            Але праведний суд і держвиконавець були непохитні, платити і все !
            Суд відклали на іншу дату. Потім держвиконавець ще раз прийшла до паралізованої з тим щоби зясувати що можна в неї описати майно. Але в цей час хворій стало погано і виконавець пішов. Хвора так цим зхвилювалася, що вона невитримала і померла від хвилювання.
            Коли ми прийшли на друге судове засідання, то і тут виконавець був невгамонний, хотів домовину і яму описати, щоб вона не забрала з собою.
 
           
            Ось що діється в нашій державі. Чиновники розпустилися вже так, що вони телеграфами і дзвінками керують державою і людьми, без всяких законів.
            А ми їм пишемо концепції, програми, зауваження. Нам потрібно писати, читати, говорити, розповсюджувати гімн «Вставай страна огромная..», а не займатися всілякими балачками про вперед, про назад, тут вже інша ситуація – "шаг в сторону - растрел!!!"  А ми улюлюкаємо з владою як з голубками. Полюлюкати можна, але все рівно в суп!!!
 
            Олександр Томасєвич 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 928 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Хохлушка  
0
Если она полтора года была прикованная как же она оказалась на едином в 2010 году? Даже если и был когда то на нее открыт ФОП.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]