Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

О Супрунюк Виступ на конференції 23.04.10 в м. Черкаси
24.04.2010, 16:51

О Супрунюк

 

 Виступ на конференції 23.04.10 в м. Черкаси

 

Радий вітати вас від імені КР громадських обєднань МСБ, особливо враховуючи те, що саме в Черкасах пройшла перша зустріч ініціаторів створення нашого обєднання півтора роки тому. Можу впевнено заявити від імені Хмельницьких ГО, що мимаємо за честь бути разом з Уманню, з якими  на мітингу в Києві в травні 2009р.,  ми стояли плече до плеча, з підприємцями Тальнівщини, профспілкою "Солідарність”, бізнесе-клубом Черкас, словом з тими, хто був найактивніший як в процесі створення обєднання, так і зараз. Нарешті 5 лютого 2010р. ми створили оргкомітет та провели дві установчі асамблеї, і 12 березня в Києві були прийняті принципи, регламент, положення та обрана координаційна рада за територіальною ознакою, створено комітети-

експерно-моніторинговий,

 інформаціний,

 прямої дії

 стратегічного планування і звязках з громадськістю.

Також за ініціативою учасників створюються галузеві комітети, групи за інтересами.

 Ми ставимо на меті створення комфортних умов для діяльності бізнесу, при яких всі будуть платити податки ( малий, великий і средній бізнес) та не платити хабарів.

За цей короткий час нашими колегами напрацьовані ряд законопроектів, дані зауваження та пропозицій до ініціатив уряду, розроблено концепцію розвитку малого та середнього бізнесу, направлено ряд звернень до високопосадовців.Нашими учасниками розроблено законопроект про ринки, зміни в законопроект про сімейний бізнес, щодо регуляторної політики, ініціюється розробка законопроекту про захист громадських діячів. Посилення відповідальності держслужбовців за перешкоджання господарській діяльності. Створюється мережа колективного самозахисту.  Надана інформаційна методична допомога, та направлені листи на захист підприємців Луганщини, завдяки яким влада нарешті звернула увагу на проблеми підприємців.

На жаль зараз є багато проблем, які перешкоджають обєднанню, та й взагалі діяльності громадських організацій та окремих її лідерів. Окремі представники влади, політики та олігархічні структури не зацікавлені в існуванні незалежних ГО, що стоять на захисті законних прав підприємців. Тому використовують різні методи для знищення  або нейтралізації таких організацій. Ми це, до речі, відчули на собі при створенні нашого обєднання. В хід ідуть різні способи-намагання перешкодити обєднанню, якщо це не вдається то очолити самим та розвалити зсередини, розколоти, залякати, влаштовуються репресії проти активістів, дискредитація окремих лідерів, намагання використати правоохоронні органи, заведення кримінальних справ тощо. Це сповна відчувають на собі профспілка захисту підприємців-м. Хмельницький (Кнець Надія Володимирівна), профспілка Миргорода (Лепьошкін Микола)

профспілка Луганська (Запрудський Ігор, та Кувічка Андрій), Запоріжжя  (Сердюк Тетяна) Миколаївська профспілка Єднання (Герасименко Олена) та їх активісти   особливо цей тиск посилився в останні місяці. Сьогодні наконференції ми почули, що й на Черкащині  є такі випадки.

Окрім того спотерігається активізація контролюючих органів, та особливо почастішали факти грубого, а інколи брутального поводження останніх по відношенню до підприємництва та й взагалі до громадян України.  Фактично чи не кожен підприємець відчув на собі роботу даних органів, яка більше нагадує продрозверстку, коли перевіряючих цікавить не законопослушність СПД, а те, скільки з нього можна здерти штрафів або хабарів. Не можу не згадати за факт свавілля ДАІ, свідком яких я був. Щодо їх роботи, то складається враження, що ми на окупованій території, а те, як діють деякі представники просто шокує-зупинивши нашого юриста-людину, яка неодноразово спілкувалася з ДАІ в складі виїздних мобільних груп, сам інтсруктував підприємців як саме себе вести з правоохоронцями виявися безсилим проти цинізму та брутальності людей, які називають себе міліціонерами. А те, що навіть до мобільної групи з представників ГО було викликано підмогу та більше десятка міліціонерів чинили тиск на активістів, навіть приїзд депутатів, журналістів та помічника нардепа не справив враження на ДАІшників. І лише оперативність Черкащанина Ковальова А.К.-голови інформаційного комітету, який прийняв телефонограму з місця подій та  вчасно відреагував, коли до нас почали надходити дзвінки з різних куточків України-лише це остудило пил правоохоронців та вдалося відстояти законні права нашого активіста.

Ми стоїмо на початку шляху до обєднання реально діючих, незалежних ГО, що захищають законні права громадян України, підприємців, нам потрібно грамотно на основі рівності та конструктивного діалогу вибудувати відносини з владою як в центрі так і на місцях. нам багато чого треба зробити, нас чекають труднощі, але ми не маємо права відступати. Треба усвідомити головне-не чекаймо, що хтось нам щось зробить. Від активної позиції кожного залежить майбутнє обєднання,  від кожного з нас залежить майбутнє наших дітей та майбутнє незалежної, демократичної, багатої  України  та нашого народу.

 

Довожу до вашого відома, що на сьогоднішньому засіданні координаційної ради, за участю представників з областей, що пройшло паралельно з конференцією прийнято рішення в звязку з загрозами існуванню вітчизняного бізнесу взагалі створити страйковий комітет. Призначити чергову асамблею ГО МСБ України на 11 травня 2010р. Рекомендувати громадським організаціям провести збори, зустрічі з підприємцями на місцях, створювати місцеві страйкові комітети та проводити мобілізацію громадян України на захист конституційних прав та економічні реформи для людей, а не чиновників.

 

 

Від імені координаційної ради громадських обєднань малого та середнього бізнесу України

Супрунюк Олександр.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 815 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]