Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

О. Миколенко. Муніципалітет
[ Викачати з сервера (17.9 Kb) ] 28.04.2010, 17:14

Надсилаю матеріали про діяльність органів самоорганізації населення в Черкасах.
Пропоную вимагати в чиновників обов"язково підписувати адміністративні угоди з територіальними громадами про співпрацю.
Цей документ є обов"язковим для виконання на території громади.
Запрошую до співпраці.
З найкращими побажаннями - Василь Олександрович.


ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ

ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ

 

Вул. Смілянська 2, к.169. м.Черкаси, 18002. тел. 80930704052. E-mail: 7993533@i.ua

 

 

ДЕПАРТИЗАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – ГАРАНТІЯ СТАНОВЛЕННЯ ДЕМОКРАТІЇ В УКРАЇНІ

 

 

 

   Основний закон держави – Конституція України статтею 5 чітко визначає первинне право здійснювати народовладдя народом України шляхом безпосередньої участі у плануванні розвитку територіальних громад, використанні місцевих бюджетних коштів.

   Але у всіх діючих кодексах та законах України участь народу України в управлінні державою передбачено в основному органами державної влади та представницькими органами місцевого самоврядування, на які народ України практично не має ніякого впливу, особливо якщо необхідність в цьому виникає в період між виборами представницьких органів.

   Адже від виборів до виборів волевиявлення народу повністю ігнорується, а переобрати достроково представницький орган чи депутата по діючому законодавству практично неможливо.

   В державних органах влади призначення та звільнення  чиновників від міністра до технічного працівника відбувається без врахування думки громади. Навіть у випадку очевидних корупційних дій чиновника думка громади ігнорується.

   Відсторонення населення України від реальної участі в управлінні державою шляхом свідомого створення відповідним чином законів привело до суцільної корупції та безкарності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.  Це привело до того, що в міжнародній статистиці Україна лідирує по всіх негативних критеріях : по корупції, по політичній нестабільності, по хабарництву, по непрозорості тендерних процедур, по бюрократизму і т.д. і т.п.

   Всі вищеперелічені негативні фактори багаторазово збільшились після прийняття антиконституційного закону, який передбачає партійну систему виборів.

   Партійна виборча система, яка суперечить ст. 71 Конституції України привела до узурпації влади народу кількома особами, які є власниками партій, які перемагають у виборах.

   Результатом узурпації влади народу власниками провладних партій привело до суцільної безвідповідальності та безконтрольності прийнятих рішень в державі. Правоохоронні органи, які по суті своєї діяльності повинні захищати інтереси держави на українців, стали силовими придатками власників провладних партій.

   Як не прикро, найбільше матеріальної, моральної та духовної шкоди Україні за останні кілька років заподіяли ... самі українці, а вірніше, українські політики та призначені ними чиновники.

   Українці сьогодні залишились віч-на-віч з диким, відкритим розкраданням державної та комунальної власності, пограбуванням через безпідставні підвищення тарифів, послуг, цін на товари, знищення робочих місць ... ними ж обраними мерами,  депутатами та призначеними цими депутатами міністрами та іншими чиновниками державної влади та органів місцевого самоврядування.

      Така антисоціальна політика керівників держави стрімко веде до деградації суспільної моралі, зневіру в можливість позитивних змін, що веде до стрімкого знедолення нації, від”їзду в інші країни високоінтелектуальної та робочої частини населення, заміну їх переселенцями з мусульманських країн, що дуже швидко може привести до переродження нації...

   Певні надії суспільство мало на кандидатів в президенти, які обіцяли в своїх програмах запропонувати нові пропозиції по збільшенню ролі ОСН у вирішенні питань громади.

Але крім загальних декларацій, ні один політик нічого нового не запропонував.

   Партійна виборча система руйнує державу!

   Але так далі жити не можна!

   Тому керівники органів самоорганізації населення (надалі - ОСН) м. Черкаси прийняли рішення самостійно розробити механізм реалізації конституційного права народу на управління державою безпосередньо, як це передбачає ст.5 Конституції України.

   Основним завданням при цьому ставилось розробити механізм максимальної мінімізації впливу політичних сил на життєдіяльність громад.

   Після детального аналізу на відповідність чинному законодавству юридичних осіб публічного права на території міста, Черкаська міська Асоціація ОСН прийняла рішення розробити нормативні документи, які б дозволили максимально демонополізувати діяльність ОСН, давали б змогу оперативно приймати рішення, максимально контролювати ефективність використання бюджетних коштів та комунальної власності, оперативно впливати на кадрові питання на території громади в усіх органах державної влади та представницьких органах місцевого самоврядування.

   Використовуючи ст.81 Цивільного кодексу України, яка дає право юридичним особам публічного права, розпорядчим актом створювати інші юридичні особи публічного права, комітети самоорганізації населення Соснівської та Придніпровської територіальної громади на спільних зборах розпорядчим актом прийняли рішення про створення у місті Черкаси Муніципалітету та розробили проект Статуту Муніципалітету, Статути територіальних громад районів, Положення про Комітет виборців, Комітет присяжних, Комітет представників територіальної громади.

   Муніципальна система не є ноу-хау.

   Ця схема управління громадою давно діє в демократичних розвинутих країнах, а також в Росії.

   Муніципальна схема управління громадою вирішує основні проблеми, які стримують розвиток держави :

<!--[if !supportLists]-->1.      <!--[endif]-->Ліквідує негативний вплив партій і політиків на життєдіяльність громади.

<!--[if !supportLists]-->2.      <!--[endif]-->Ліквідує монопольний вплив міського голови на рішення ради.

<!--[if !supportLists]-->3.      <!--[endif]-->Ліквідує монопольний вплив міського голови на кадрові питання.

<!--[if !supportLists]-->4.      <!--[endif]-->Ліквідує необхідність виборів депутатів місцевих рад – головних розкрадачів бюджету і майна громади.

<!--[if !supportLists]-->5.      <!--[endif]-->Відсутність депутатського корпусу дозволяє отримати щорічну економію бюджету на 60-65%, яку можна використати на розвиток громади.

<!--[if !supportLists]-->6.      <!--[endif]-->Збільшує роль ОСН, керівники яких є членами ради Муніципалітету.

<!--[if !supportLists]-->7.      <!--[endif]-->Збільшує оперативність прийняття фінансово – господарських та кадрових рішень, так як голови ОСН є постійно працюючі керівники.

   Схема Муніципалітету додається.

   Впровадження муніципальної форми управління в державі дозволить швидко ліквідувати негативні наслідки відсторонення народу від реального управління державою.

   Основною проблемою при впровадженні муніципальної схеми є недостатня правова освіта керівників ОСН. Але при бажанні за 2-3 місяці цей недолік легко компенсується шляхом випуску методичної літератури та проведення регіональних семінарів.

   Слава Україні!

                                                           Голова територіальної громади Соснівського району

                                                          Голова Черкаської міської Асоціації ОСН

                                                          Депутат Черкаської міської ради

 

                                                          Василь Олександрович Миколенко.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1236 | Завантажень: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]