Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

НОВЕ ЖИТТЯ – БЕЗ ЗЕМЛІ?
12.12.2011, 23:28

НОВЕ ЖИТТЯ – БЕЗ ЗЕМЛІ?

 

Кожна партія має власну програму і Статут. Це – основні документи, в яких відображений той політичний курс, яким підуть однодумці із однаковими партійними квитками. Програмою партії «НОВЕ ЖИТТЯ» прямо зазначається: «основна мета діяльності Партії – сприяння зміцненню України як незалежної демократичної, суверенної, правової держави, досягнення громадської та міжнаціональної злагоди, сприяння національному, культурному, духовному відродженню української нації, сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, забезпеченню прав людини, участь у виборах та інших політичних заходах».

 

Так от – все, що тут написано перекреслюється сьогодні черговим злочинним діянням офіційної політичної верхівки проти власного народу! Цей «акт» - прийняття сьогодні, 9 грудня Верховною Радою України законопроекту

№ 9001-д «Про ринок земель». Шок викликає те, що за таке рішення проголосували 245 «народних обранців» - тобто більшість депутатів ВР – прямо виступають проти інтересів власного народу, та й майбутнього країни в цілому!

 

Причому проект цього закону «Про ринок земель» завдяки 255 народних депутатів був повернений 17 листопада 2011 до профільного комітету для підготовки до повторного першого читання.

 

Що сталося?

 

Фермерські господарства, які зараз є майже єдиним реальним суб’єктом роботи сільського господарства нашої держави, після введення в дію цього закону фактично позбавляються можливості працювати в аграрному бізнесі!

Вони будуть виключеними зі списку суб'єктів, яким дозволено купувати землю!

 

«Умови продажу землі за новим законом практично створюють всі умови для жебрацтва тих українців, які працюють «на землі». Це схоже на підготовку до нового закріпачення українських селян за рахунок чергової монополізації. – зазначив лідер партії «НОВЕ ЖИТТЯ» Ігор Федоренко, коментуючи новий законопроект. – Вилучення фермерських господарств з переліку суб'єктів, що мають право на придбання земель с / г призначення, створення Земельного банку та державного оператора-монополіста на ринку землі – це кроки, що мають на меті створення нової, ще небаченої за своїми масштабами корупційної схеми! Взагалі, я вважаю, що питання, подібні до прийняття таких кардинальних рішень, від яких залежить доля і майбутнє цілої країни, треба приймати шляхом РЕФЕРЕНДУМУ – всенародно!»

 

 

«Земля може перебувати як у державній, так і в приватній власності, але за обов’язкової умови – власниками землі мають право бути лише громадяни України».

 

 

з програми партії «НОВЕ ЖИТТЯ»

 

Ми – громадяни України!

 

Це – НАША земля!

 

Поверни собі Україну!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 691 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]